Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

IP adrese

Kas ir IP adrese?

Interneta Protokola Adrese ir skaitlisks apzīmējums, kas kalpo resursdatora vai tīkla interfeisa identifikācijas un atrašanās vietas noteikšanai.

Pastāv divas IP adrešu versijas. IP 4.versijas adrese un IP 6.versijas adrese. IPv4 adreses garums ir 32 biti, un parasti to apzīmē ar četriem decimālskaitļiem. IPv6 adreses garums ir 128 biti, un tā tiek pierakstīta kā 8 heksadecimālie skaitļi.

BUJ

Kas ir IP adrese?

IP adrese ir interneta protokola adrese. Tas ir identifikācijas numurs, kas saistīts ar konkrētu datoru vai datortīklu. Ja ir izveidots savienojums ar internetu, IP adrese ļauj datoriem nosūtīt un saņemt informāciju.

& nbsp;

Kā pārbaudīt IP adresi?

Ja vēlaties noskaidrot IP adresi, to var izdarīt divos veidos. Vispirms, izmantojot Wi-Fi savienojumu. Dati ir atrodami sistēmas tīkla iestatījumos. Izvēloties tīklu, ar kuru esat izveidojis savienojumu, un pārbaudot Rekvizītus, tur jābūt norādītai jūsu IP adresei. Otrs veids ir, ja izmantojat kabeļa savienojumu. Meklējiet IP adresi līdzīgi kā gadījumā ar Wi-Fi savienojumu.

Kā nomainīt IP adresi?

Vienkāršākais veids, kā mainīt ierīces IP adresi, ir pievienoties citam tīklam. Citas iespējas ir modema atiestatīšana, kas savieno jūs ar tīklu, jo tas arī atiestata IP adresi. Varat izveidot arī savienojumu ar virtuālo privāto tīklu (VPN), izmantot starpniekserveri vai sazināties ar interneta pakalpojumu sniedzēju. Ir arī speciāli rīki, kas ļauj mainīt IP adresi.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju