Javascript

Kas ir Javascript?

Padariet savu Web lapu interaktīvāku un pievilcīgāku klientiem. JavaScript ir objekt-orientēta programmēšanas valoda, ko izmanto interaktīvu tīmekļa lapu, tiešsaistes programmu vai videospēļu izveidei. Tā ļauj arī integrēt spraudņus jūsu Web vietnē, pateicoties iebūvētam JavaScript dzinim.

Parasti JavaScript izmanto kopā ar HTML un CSS, lai nodrošinātu nepieciešamās funkcijas tīmeklī.

Frequently asked questions

Kas ir Javascript?

JavaScript ir skriptu valoda, ko izmanto, lai izveidotu un kontrolētu vietnes dinamisko saturu. Tā ietver visu, kas ekrānā tiek pārvietots, atsvaidzināts vai citādi mainīts, piemēram, animētu grafiku, fotoattēlu slaidrādes, teksta ieteikumu automātisku izveidi, mijiedarbību bez nepieciešamības atkārtoti ielādēt vietni.

Kam izmanto Javascript?

JavaScript galvenokārt tiek izmantots tīmekļa pārlūkprogrammās un tīmekļa lietojumprogrammās. Ārpus tīkla to var izmantot programmatūrā, serveros un iegultās aparatūras vadībā. Galvenās funkcijas ir - interaktivitātes pievienošana vietnēm, tīmekļa un mobilo lietojumprogrammu izveide, tīmekļa serveru veidošana un serveru lietojumprogrammu izstrāde, kā arī spēļu izveide.

Vai JavaScript ir droša?

Mūsdienās JavaScript ir droša programmēšanas valoda. Tā nenodrošina zema līmeņa piekļuvi procesoram vai atmiņai. Tas tā ir tāpēc, ka sākotnēji šī valoda tika veidota pārlūkprogrammām un tas nebija vajadzīgs.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju