Javascript

Kas ir Javascript?

Padariet savu Web lapu interaktīvāku un pievilcīgāku klientiem. JavaScript ir objekt-orientēta programmēšanas valoda, ko izmanto interaktīvu tīmekļa lapu, tiešsaistes programmu vai videospēļu izveidei. Tā ļauj arī integrēt spraudņus jūsu Web vietnē, pateicoties iebūvētam JavaScript dzinim.

Parasti JavaScript izmanto kopā ar HTML un CSS, lai nodrošinātu nepieciešamās funkcijas tīmeklī.

Frequently asked questions

Kas ir Javascript?

JavaScript ir skriptu valoda, ko izmanto, lai izveidotu un kontrolētu vietnes dinamisko saturu. Tā ietver visu, kas ekrānā tiek pārvietots, atsvaidzināts vai citādi mainīts, piemēram, animētu grafiku, fotoattēlu slaidrādes, teksta ieteikumu automātisku izveidi, mijiedarbību bez nepieciešamības atkārtoti ielādēt vietni.

Kam izmanto Javascript?

JavaScript galvenokārt tiek izmantots tīmekļa pārlūkprogrammās un tīmekļa lietojumprogrammās. Ārpus tīkla to var izmantot programmatūrā, serveros un iegultās aparatūras vadībā. Galvenās funkcijas ir - interaktivitātes pievienošana vietnēm, tīmekļa un mobilo lietojumprogrammu izveide, tīmekļa serveru veidošana un serveru lietojumprogrammu izstrāde, kā arī spēļu izveide.

Vai JavaScript ir droša?

Mūsdienās JavaScript ir droša programmēšanas valoda. Tā nenodrošina zema līmeņa piekļuvi procesoram vai atmiņai. Tas tā ir tāpēc, ka sākotnēji šī valoda tika veidota pārlūkprogrammām un tas nebija vajadzīgs.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS
Tiešsaistes tērzētava ir īpaša vieta internetā. Tiešraides tērzētavas galvenais mērķis ir nodrošināt reāllaika tiešsaistes čatu lietotājiem.

Tiešsaistes tērzētava

LiveAgent ir lielisks rīks uzņēmuma klientu apkalpošanai, kas uzlabo komunikāciju ar klientiem un ļauj efektīvāk risināt viņu jautājumus un problēmas. Tas palīdz uzlabot klientu apmierinātību un lojalitāti, kas ir ļoti svarīgi biznesa panākumiem. LiveAgent piedāvā 15 tiešsaistes tērzēšanas funkcijas, kas var uzlabot klientu apkalpošanu, to var pielāgot savām vajadzībām. Turklāt, LiveAgent ir integrācijas draudzīga programma, kas nodrošina klientu atbalstu vairākos sakaru kanālos un piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu un tehnisko atbalstu, kā arī klientu servisu. Tiešsaistes čats ir efektīvs un rentabls veids, kā sazināties ar uzņēmuma atbalsta aģentiem un uzlabot klientu apkalpošanu.

Formidable Forms

Dinamiskais saturs pieejams, lai atbilstu klientu vajadzībām un uzvedībai. LiveAgent programmatūra to izmanto lojalitātes palielināšanai un valodas atbalstam. Zināšanas un atbalsta portāls, kā arī daudzas programmas un pakalpojumi pieejami, tostarp klientu apkalpošanas programmatūra, pašapkalpošanās programmatūra un citas. LiveAgent ir arī izmantojams visdažādākajos uzņēmumu jomās. Sales kontaktus var sazināties par rīcību.

Visātrākais veids, kā nodrošināt klientu atbalstu, ir sazināties ar klientiem, izmantojot tiešsaistes čatu. Tiešsaistes čata rīks nodrošina reāllaika klientu apkalpošanu.

Čata rīks

Čata rīks ir noderīgs uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot klientu apkalpošanu ar reāllaika komunikāciju. Tas ļauj ātri sazināties ar klientu un noritēt raiti, kas palielina izredzes piesaistīt jaunus klientus. Rīks nodrošina iespēju nosūtīt attēlu, video un koplietot ekrānu, tādejādi parādot klientam, ko darīt. Arī klientu piekļuve čatam jāatvieglo, lai uzlabotu attiecības ar klientu. Jāņem vērā personalizēšana un pārdošanas iespējas. Uzņēmumi var izmantot bezmaksas tērzēšanas programmatūru, kas ir novērtēta kā visaugstāk klientu piesaistīšanā. LiveAgent piedāvā daudzas iespējas un ir pieejams bezmaksas izmēģinājums. Tiešsaistes čats ir lielisks līdzeklis attiecību veidošanai reālajā laikā.

Vietnes saturu, kas bieži mainās atbilstoši skatītāja vajadzībām, sauc par dinamisku saturu. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni.

Dinamiskais saturs

Programmā LiveAgent var izmantot dinamisko saturu klientu apkalpošanā. Tas mainās atkarībā no skatītāja vajadzībām un iepriekšējiem apmeklējumiem vietnē, kas palīdz atlasīt interesējošo saturu un pielāgot valodai, kuru pārlūko vietni. Kvalitatīvs un dinamisks saturs ir būtisks digitālajai uzņēmējdarbībai, lai uzturētu labas attiecības ar klientiem. LiveAgent piedāvā daudzus integrācijas risinājumus un bezmaksas izmēģinājumu periodu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju