Ienākošo zvanu centrs

Kas ir ienākošo zvanu centrs?

Ienākošo zvanu centrs ir zvanu centrs, kas ekskluzīvi vai pārsvarā apstrādā ienākošos klientu tālruņa zvanus. Tas ir aprīkots ar tehnoloģiju ienākošo zvanu saņemšanai un sadalei, kas ļauj iestatīt zvanu pārvirzīšanu katrai nodaļai. Tas nozīmē, ka zvanu centra aģenti gaida zvanus, nevis tos aktīvi veic.

Daži no izplatītākajiem ienākošo zvanu centra pakalpojumiem ir:

  • Atbildēšana uz klientu jautājumiem par uzņēmuma produktiem/pakalpojumiem
  • Klientu apkalpošanas jautājumu risināšana, pieprasījumu un sūdzību izskatīšana
  • Tehniskais atbalsts klientiem vai iekšējs atbalsts
  • Maksājumu apstrāde, norēķinu jautājumu risināšana
  • SaaS klientu jauninājumi un uzziņas par atjaunošanu
  • Pārdošanas pasūtījumu pieņemšana, pasūtījuma ievade un apstrāde
  • Tikšanos plānošana, rezervāciju apstrāde, reģistrēšana

Tā kā aģenti strādā ar lieliem ienākošo zvanu apjomiem, galvenie ienākošo zvanu centru panākumu rādītāji ir pirmā kontakta atrisināšana, vidējais atbildes ātrums, apstrādes laiks, pārtraukto zvanu skaits, klientu apmierinātības rādītāji un aģentu produktivitāte.

Ieguvumi, lietojot ienākošo zvanu centra programmatūru

Neraugoties uz digitālo sakaru kanālu pieaugošo izmantošanu, daudzi pētījumi liecina, ka tālrunis joprojām ir visplašāk izmantotais klientu apkalpošanas kanāls lielākajai daļai mūsdienu patērētāju. Saskaņā ar nesen veiktu pētījumu vairāk nekā 50% klientu visās vecuma grupās parasti izmanto tālruni, lai sazinātos ar klientu apkalpošanas komandu.

Izmantojot profesionālu ienākošo zvanu centru programmatūru, uzņēmumi var efektīvi pārvaldīt lielu skaitu ienākošo zvanu un nodrošināt augstu klientu apkalpošanas līmeni. Uzlabotie līdzekļi, piemēram, IVR un automatizētā zvanu pārvirzīšana, nodrošina klientu gaidīšanas laika samazināšanu, personalizētu atbalstu, uzlabotus zvanītāju apmierinātības rādītājus un vienkāršāku klientu apkalpošanas darbplūsmu uzņēmumiem. Ienākošo zvanu centra programmatūra atvieglo aģenta veiktspējas pārraudzību, izmantojot iebūvētos analīzes rīkus un kontrolētas atbalsta izmaksas.

Pateicoties interaktīvās balss atbildes (IVR) sistēmām un inteliģentajiem automātiskās zvanu pārvirzīšanas līdzekļiem ienākošo zvanu centru sistēmās, klientu zvani tiek novirzīti atbilstošajiem aģentiem vai nodaļām. Pareizi organizēts, IVR palīdz samazināt ienākošo zvanu apjomu, gaidīšanas laiku, zvanu apstrādes laiku un nosaka zvanu prioritātes, pamatojoties uz parametriem. Turklāt tas palielina pirmā kontakta atrisināšanu un samazina darbības izmaksas.

Start your free trial today

Design your own IVR trees and improve your customer service today. Curious about all the opportunities?

Kā LiveAgent programmā varat izveidot ienākošo zvanu centru?

LiveAgent ienākšo zvanu centru var izveidot dažu minūšu laikā.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā un noklikšķiniet uz Zvanīt.

2. Noklikšķiniet uz Numuri.

3. Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot.

live agent numuri

4. Izvēlieties savu VOIP pakalpojumu sniedzēju (VOIP pakalpojumu sniedzējs, no kura iegādājāties savu tālruņa numuru)

izsaukuma numuru pakalpojumu sniedzēju saraksts

5. Ievadiet vārdu (tas var būt jebkas – tikai, lai Jūs atcerētos, kurš numurs tas ir).

6. Izvēlieties nodaļu, uz kuru tiks novirzīti ienākošie zvani uz šo tālruņa numuru.

7. Ievadiet izsaukuma prefiksu.

8. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Ierakstīt zvanus, ja vēlaties ierakstīt visus ienākošos/ izejošos zvanus no šī tālruņa numura.

9. Ievadiet savus VOIP pakalpojumu sniedzēja akreditācijas datus (saimniekdatora nosaukums, lietotājvārds, parole).

galvenie zvanu iestatījumi

10. Noklikšķiniet uz Pievienot

Ja tālruņa numurs ir veiksmīgi pievienots un ir aktīvs, tam blakus būs zaļš punkts.

11. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Rediģēt un noklikšķiniet uz IVR.

ivr iestatījumi

Iestatiet savu IVR/sveiciena ziņojumus, izmantojot šo ceļvedi – IVR (sveiciena/prombūtnes ziņojumi).

12. Pēc tam, kad esat pabeidzis IVR iestatīšanu, noklikšķiniet uz Konfigurēšana.

13. Noklikšķiniet uz Zvanīt

14. Noklikšķiniet uz Iestatījumi

liveagent zvanu iestatījumi

15. Mainiet iestatījumus atbilstoši savām vēlmēm un noklikšķiniet uz Saglabāt.

16. Izmantojiet šo ceļvedi, lai pievienotu aparatūras un programmatūras tālruņus ekrānam Ierīces.

17. Tālāk pārsūtiet šo ceļvedi saviem aģentiem, lai viņi varētu iestatīt vēlamās ierīces atbildēšanai uz zvaniem

Kādas ir LiveAgent ienākošo zvanu centra funkcijas?

LiveAgent daudzkanālu palīdzības dienesta risinājums ir aprīkots ar iebūvētu zvanu centra funkcionalitāti un pilnu ienākošo zvanu centra funkciju klāstu, kas ļauj Jūsu atbalsta komandai viegli apstrādāt ienākošos zvanus, vienlaikus nodrošinot augstu klientu apmierinātības līmeni.

Viedā zvanu pārvirzīšana

Izmantojot LiveAgent zvanu pārvirzīšanu, ienākošie klientu zvani tiek novirzīti brīvajam aģentam ar visaugstāko prioritāti un ilgāko laiku kopš pēdējā zvana vai pēc nejaušības principa uz kādu no aģentiem, kas pašlaik ir pieejams zvanu saņemšanai. Aģenti var arī iestatīt ACD ienākošo zvanu pārvirzīšanai uz personīgu ierīci, piemēram, mobilo tālruni, kas ļauj tiem turpināt nodrošināt atbalstu, atrodoties ceļā, vai ar izvēlēto ierīci.

IVR projektēšanas rīks

LiveAgent ir visaptverošs IVR tiešsaistes dizainera rīks, ko var izmantot ikviens (pat bez tehniskām zināšanām), lai viegli izveidotu savus IVR algoritmus. Pielāgotu IVR algoritmu var izveidot no nulles tieši LiveAgent informācijas panelī, tai skaitā arī sava audio faila ierakstīšanu vai augšupielādēšanu algoritmā. Labi izstrādāts IVR algoritms var padarīt klientiem daudz vienkāršāku un ātrāku pareizās nodaļas vai personas sasniegšanu.

Videozvani

Ja jums nepieciešams personiskāks veids, kā sazināties ar klientiem, varat izmantot tiešsaistes videozvanu, kas darbojas tieši tāpat kā parastais Skype zvans. LiveAgent videozvans ir pilnībā balstīts pārlūkprogrammā, tāpēc nav nepieciešams instalēt papildus trešās puses programmas. Jūsu aģenti var atbildēt uz videozvaniem tieši savos datoros (tālrunis nav nepieciešams). Turklāt viņi var vienlaikus čatot ar zvanītājiem, lai nodrošinātu ātrāku un efektīvāku atbalstu.

Klientu-empātija-Video-zvana-funkcija-LiveAgent-

Neierobežoti zvanu ieraksti

LiveAgent ienākošo zvanu centra programmatūra ļauj ērti ierakstīt, droši saglabāt un atskaņot ienākošos klientu zvanus, neizmantojot papildu zvanu ierakstīšanas programmatūru. Tas nodrošina, ka jūs nekad nepalaižat garām to svarīgo informāciju, kas tiek sniegta sarunas laikā. Izmantojiet neierobežotus zvanu ierakstus, lai uzlabotu sava atbalsta kvalitāti apmācības, drošības vai atbilstības nolūkos.

Automātiskais atzvans

Izmantojot LiveAgent automātiskā atzvana funkciju, klienti var pieprasīt automātisku atzvanīšanu, nevis gaidīt pie aizturēta savienojuma, kamēr jūsu atbalsta līnija ir aizņemta. Automātiskā atzvana funkcija palielina klientu apmierinātību, samazina pamesto zvanu skaitu un palielina aģenta produktivitāti, jo aģentiem nebūs jāsastāda tie numuri, kas pieprasījuši atzvanīšanu manuāli.

Zvanu pārsūtīšana

LiveAgent ienākošo zvanu centra risinājums piedāvā apmeklētāju zvanu pārsūtīšanu. Šī funkcija ļauj aģentiem aizturēt ienākošos zvanītājus, sazināties ar atbilstošu kolēģi un palielinot ātrumu, pārsūtīt zvanu šim aģentam vai arī atgriezties pie zvanītāja, ja cits aģents tiem nevar palīdzēt. Šī funkcija nodrošina nevainojamu problēmas atrisināšanu un labāku klientu apmierinātību.

atbildēto zvanu pārsūtīšana

Iekšējie zvani

LiveAgent nodrošina neierobežotus iekšējos zvanus visiem tiešsaistes kontaktu centra aģentiem. Gadījumā, ja jūsu aģentiem ir nepieciešama kolēģu palīdzība, viņi uzreiz var uzsākt iekšējos zvanus tieši no pieteikumu saskarnes. Šī funkcija, kas ir tieši iebūvēta LiveAgent, ļauj aģentiem saņemt palīdzību ļoti īsā laikā.

Iekšējais zvans

Atskaišu sagatavošana un analīze

LiveAgent iebūvētais analīzes modulis reģistrē dažādas zvanu centra metrikas, būtiskākos veiktspējas indikatorus un var izveidot neskaitāmas atskaites. Regulāri pārskatot tās, varat noteikt nepilnības ienākošo zvanu centra veikumā un uzlabot atbalsta kvalitāti, pamatojoties uz uzreiz pielietojamiem ieskatiem. Piemēram, analīze var parādīt, ka aģentiem ir nepieciešama plašāka apmācība, ir jāalgo vairāk darbinieku, lai apmierinātu esošo zvanu apjomus utt.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kāda ir atšķirība starp ienākošo un izejošo zvanu centriem?

Galvenā atšķirība starp ienākošajiem un izejošajiem zvanu centriem ir zvanīšanas veids. Ienākošo zvanu centri saņem ienākošos zvanus no klientiem, un atbalsta komandas tos parasti izmanto, lai risinātu klientu problēmas. Tai pat laikā izejošie zvanu centri veic izejošos zvanus un pārsvarā tos izmanto pārdošanas komandas, lai veiktu pārdošanau ar auksto zvanu palīdzību, aptaujātu pircējus un apkopotu tirgus pētījumus.

Kas ir ienākošā zvanu centra programmatūra?

Ienākošo zvanu centra programmatūra ir programmatūras sistēma, kas palīdz uzņēmumiem efektīvi apstrādāt lielus ienākošo zvanu apjomus, ko iniciējuši klienti. Automātiskā zvanu sadale, interaktīvā balss atbilde (IVR), zvanu ierakstīšana ir daži no galvenajiem ienākošo zvanu centra programmatūras risinājumiem.

Ko zvanu centrā nozīmē IVR?

IVR nozīmē Interactive Voice Response (Interaktīvā Balss Atbilde). Tā ir automatizēta tālruņa sistēmas tehnoloģija, kas ļauj ienākošajiem zvanītājiem piekļūt informācijai, izmantojot balss atbildes sistēmu ar iepriekš ierakstītām vednēm. Klienti var ievadīt savas atbildes, izmantojot tastatūru (vai dažkārt arī izmantojot balss atpazīšanu), lai runātu ar aģentu vai pašapkalpotos.

Kādas ir ienākošo zvanu centra programmatūras galvenās priekšrocības?

Izmantojot profesionālu ienākošo zvanu centru programmatūru, uzņēmumi var uzlabot savu vispārējā klientu atbalsta kvalitāti, efektīvi pārvaldot ienākošo klientu mijiedarbību, uzlabojot aģenta efektivitāti un produktivitāti, nodrošinot lielāku klientu apmierinātību un galu galā - samazinot zvanu centra izmaksas.

Kā izvēlēties ienākošo zvanu centra programmatūru?

Izvēloties ienākošo zvanu centra programmatūras nodrošinātāju savam uzņēmumam, pievērsiet uzmanību vissvarīgākajiem līdzekļiem, piemēram, IVR, inteliģentām zvanu pārvirzīšanas iespējām, neierobežotiem zvanu ierakstiem, atzvanam, atskaišu veidošanas rīkiem utt. Ja meklējat gan ienākošā, gan izejošā zvanu centra iespējas, apsveriet jauktā zvanu centra programmatūras sistēmas vai daudzkanālu palīdzības dienesta risinājumus, piemēram, LiveAgent, kas atbalsta gan ienākošā, gan izejošā zvanu centra funkcionalitāti.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Ienākošo zvanu centrs ir zvanu centrs, kas pārsvarā apstrādā ienākošos klientu tālruņa zvanus un palīdz uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt klientu mijiedarbību.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Kāda ir atšķirība starp kontaktu centru un zvanu centru? Uzziniet, kādas ir katra risinājuma priekšrocības, un izvēlieties sev piemērotāko.

Kontaktu centrs vai zvanu centrs

LiveAgent piedāvā plašas un efektīvas kontaktu centra programmatūras iespējas, ieskaitot pašapkalpošanās pārvaldību, tērzēšanu, sociālo mediju integrāciju un uzlabotu palīdzības pieteikumu sistēmu. Tā arī iekļauj zvanu centru ar vairāk nekā 99% VoIP pakalpojumu integrāciju un interaktīvas balss atbildes (IVR) veidošanas rīkus, lai novirzītu klientu zvanus uz atbilstošākajām nodaļām vai aģentiem. Programmatūra ir integrēta ar vairākiem saziņas kanāliem un piedāvā gandrīz 200 funkcijas. Izmantojot LiveAgent, uzņēmumi var uzlabot klientu pieredzi, nodrošināt atbalstu un izmantot iespējas augšuppārdošanai/šķērspārdošanai.

Uzziniet, kur meklēt pārdodamu zvanu centru. Izprotiet klientu atbalsta koncepcijas padziļināti, izmantojot vienkāršus profesionāļu skaidrojumus.

Zvanu centrs, kas tiek pārdots

Lai izvēlētos labāko zvanu centru, jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, darbības valsts, komandas lielums, zināšanu un pieredzes līmenis un pieejamās tehnoloģijas. Zvanu centra iegādes process prasa būtisku ieguldījumu, un tā rentabilitāte ir atkarīga no izvēlētās biznesa modeļa. Zvanu centru pārdošanas cenas var ievērojami atšķirties, un tie var būt pieejami tiešsaistē uzņēmumu sarakstos vai caur konsultantiem.

Zvanu centrs

LiveAgent piedāvā gan ienākošo, gan izejošo zvanu centru, kā arī citas funkcijas, lai palīdzētu uzņēmumiem efektīvi un veiksmīgi apstrādāt zvanus. To funkcijām ietilpst IVR, kontakta uzturēšana un iekšējie zvani. Šīs iespējas palīdz saglabāt apmierinātus klientus un palielināt ienākumus uzņēmumam.

Vai nezināt atšķirību starp ienākošo un izejošo zvanu centru? Noskaidrojiet atšķirību un uzziniet vairāk par izejošo zvanu galvenajām funkcijām.

Izejošo zvanu centrs

Izejošo zvanu centra programmatūra tiek izmantota, lai veiktu pārdošanas zvanus un piedāvātu produktus potenciālajiem klientiem. Tas palīdz samazināt ienākošo zvanu skaitu un uzlabot kopējo klientu apkalpošanas kvalitāti. Ja nepieciešama zvanu centra programmatūra, Jums jāizvēlas ienākošo vai izejošo zvanu centra rīki. Var apsvērt jauktus risinājumus, kas ietver gan ienākošās, gan izejošās zvanu centra iespējas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju