Ienākošo zvanu centrs

Kas ir ienākošo zvanu centrs?

Ienākošo zvanu centrs ir zvanu centrs, kas apkalpo tikai vai galvenokārt ienākošos klientu tālruņa zvanus. Tas ir aprīkots ar tehnoloģijām, lai saņemtu un sadalītu ienākošos zvanus attiecīgajām nodaļām vai aģentiem. Tas nozīmē, ka zvanu centra aģenti gaida ienākošos zvanus, nevis aktīvi veic zvanus.

Daži no izplatītākajiem ienākošo zvanu centra pakalpojumiem ir:

  • Atbildēšana uz klientu jautājumiem par uzņēmuma produktiem/pakalpojumiem.
  • Klientu apkalpošanas jautājumu risināšana, pieprasījumu un sūdzību izskatīšana.
  • Tehniskais atbalsts klientiem vai iekšējais atbalsts
  • Maksājumu apstrāde, norēķinu jautājumu risināšana
  • SaaS klientu atjaunināšanas un atjaunošanas pieprasījumi.
  • Pārdošanas pasūtījumu pieņemšana, pasūtījumu ievadīšana un apstrāde.
  • Sanāksmju plānošana, rezervāciju un reģistrāciju apstrāde.

Tā kā aģenti strādā ar lieliem ienākošo zvanu apjomiem, galvenie ienākošo zvanu centru panākumu rādītāji ir pirmā kontakta atrisināšana, vidējais atbildes ātrums, apstrādes laiks, pārtraukto zvanu skaits, klientu apmierinātības rādītāji un aģentu produktivitāte.

Ieguvumi, lietojot ienākošo zvanu centra programmatūru

Neraugoties uz pieaugošo digitālo saziņas kanālu izmantošanu, daudzi pētījumi liecina, ka tālrunis joprojām ir visizplatītākais klientu apkalpošanas kanāls lielākajai daļai mūsdienu patērētāju. Saskaņā ar nesen veiktu pētījumu vairāk nekā 50% klientu visās vecuma grupās parasti izmanto tālruni, lai sazinātos ar klientu apkalpošanas komandu.

Ieguvumi, lietojot ienākošo zvanu centra programmatūru - App - Uploads - 2021 - 03 - CX Channels 1024x507.png

Izmantojot profesionālu ienākošo zvanu centra programmatūru, uzņēmumi var efektīvi pārvaldīt lielu ienākošo zvanu skaitu un nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanu. Uzlabotas funkcijas, piemēram, IVR un viedā zvanu maršrutēšana, nodrošina klientiem īsāku gaidīšanas laiku, personalizētu atbalstu, labākus zvanītāju apmierinātības rādītājus un racionālāku klientu apkalpošanas darba plūsmu uzņēmumiem. Ienākošo zvanu centru programmatūra arī ļauj viegli uzraudzīt aģentu darbību, izmantojot iebūvētos analītiskos rīkus un kontrolētas atbalsta izmaksas.

https://youtu.be/SyvXUDe3g6A

Pateicoties interaktīvās balss atbildēšanas (IVR) sistēmām un inteliģentām automātiskās zvanu maršrutēšanas funkcijām ienākošo zvanu centru sistēmās, klientu zvani tiek novirzīti pareizajiem aģentiem vai nodaļām. Pareizi veikta, IVR palīdz samazināt ienākošo zvanu apjomu, gaidīšanas laiku, zvanu apstrādes laiku un nosaka zvanu prioritātes, pamatojoties uz vērtību. Turklāt tas palielina pirmā kontakta atrisināšanu un samazina darbības izmaksas.

Start your free trial today

Design your own IVR trees and improve your customer service today. Curious about all the opportunities?

Kā LiveAgent programmā varat izveidot ienākošo zvanu centru?

LiveAgent ienākšo zvanu centru var izveidot dažu minūšu laikā.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā un noklikšķiniet uz Zvanīt.

2. Noklikšķiniet uz Numuri.

3. Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot.

live agent numuri

4. Izvēlieties savu VOIP pakalpojumu sniedzēju (VOIP pakalpojumu sniedzēju, no kura esat iegādājies tālruņa numuru).

izsaukuma numuru pakalpojumu sniedzēju saraksts

5. Ievadiet vārdu (tas var būt jebkas – tikai, lai Jūs atcerētos, kurš numurs tas ir).

6. Izvēlieties nodaļu, uz kuru tiks novirzīti ienākošie zvani uz šo tālruņa numuru.

7. Ievadiet izsaukuma prefiksu.

8. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Ierakstīt zvanus, ja vēlaties ierakstīt visus ienākošos/ izejošos zvanus no šī tālruņa numura.

9. Ievadiet savus VOIP pakalpojumu sniedzēja akreditācijas datus (saimniekdatora nosaukums, lietotājvārds, parole).

galvenie zvanu iestatījumi

10. Noklikšķiniet uz Pievienot

Ja tālruņa numurs ir veiksmīgi pievienots un ir aktīvs, tam blakus būs zaļš punkts.

11. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Rediģēt un noklikšķiniet uz IVR.

ivr iestatījumi

Iestatiet savu IVR/sveiciena ziņojumus, izmantojot šo ceļvedi – IVR (sveiciena/prombūtnes ziņojumi).

12. Pēc tam, kad esat pabeidzis IVR iestatīšanu, noklikšķiniet uz Konfigurēšana.

13. Noklikšķiniet uz Zvanīt

14. Noklikšķiniet uz Iestatījumi

liveagent zvanu iestatījumi

15. Mainiet iestatījumus atbilstoši savām vēlmēm un noklikšķiniet uz Saglabāt.

16. Izmantojiet šo ceļvedi, lai pievienotu aparatūras un programmatūras tālruņus ekrānam Ierīces.

17. Tālāk pārsūtiet šo ceļvedi saviem aģentiem, lai viņi varētu iestatīt vēlamās ierīces atbildēšanai uz zvaniem

Kādas ir LiveAgent ienākošo zvanu centra funkcijas?

LiveAgent daudzkanālu palīdzības dienesta risinājums ir aprīkots ar iebūvētu zvanu centra funkcionalitāti un pilnu ienākošo zvanu centra funkciju klāstu, kas ļauj Jūsu atbalsta komandai viegli apstrādāt ienākošos zvanus, vienlaikus nodrošinot augstu klientu apmierinātības līmeni.

Viedā zvanu maršutēšana

Izmantojot LiveAgent zvanu maršrutēšanu, ienākošie klientu zvani tiek novirzīti vai nu brīvajam aģentam ar visaugstāko prioritāti un ilgāko laiku kopš pēdējā zvana, vai arī nejauši kādam no aģentiem, kas pašlaik ir pieejams, lai pieņemtu zvanus. Aģenti var arī izvēlēties ienākošo zvanu maršrutēšanu uz personīgo ierīci, piemēram, mobilo tālruni, kas ļauj viņiem turpināt sniegt atbalstu, atrodoties ceļā vai izmantojot vēlamo ierīci.

IVR projektēšanas rīks

LiveAgent piedāvā visaptverošu IVR tiešsaistes projektēšanas rīku, ko ikviens (pat bez tehniskām zināšanām) var izmantot, lai viegli izveidotu savus IVR kokus. Jūs varat burtiski no nulles izveidot savu pielāgotu IVR koku tieši LiveAgent vadības panelī, tostarp ierakstīt vai augšupielādēt kokā savus audio failus. Labi izstrādāts IVR koks var ievērojami atvieglot un paātrināt klientu saziņu ar pareizo nodaļu vai personu.

IVR projektēšanas rīks

Video zvani

Ja nepieciešama personiskāka saziņa ar klientiem, varat izmantot tiešsaistes videozvanu, kas darbojas tāpat kā parasts Skype zvans. LiveAgent videozvans ir pilnībā balstīts uz pārlūkprogrammu, tāpēc nav nepieciešams instalēt nekādas ārējas trešo pušu programmas. Jūsu aģenti var atbildēt uz video zvaniem tieši savā datorā (nav nepieciešams tālrunis). Turklāt viņi var vienlaikus tērzēt ar zvanītājiem, lai nodrošinātu ātrāku un efektīvāku atbalstu.

Klientu-empātija-Video-zvana-funkcija-LiveAgent-

Neierobežots zvanu ierakstu skaits

LiveAgent ienākošo zvanu centra programmatūra ļauj viegli ierakstīt, droši uzglabāt un atskaņot ienākošos klientu zvanus bez papildu zvanu ierakstīšanas programmatūras. Tas nodrošina, ka Jūs nekad nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju, kas tiek atklāta jebkura zvana laikā. Izmantojiet neierobežotu skaitu zvanu ierakstu, lai uzlabotu atbalsta kvalitāti, apmācības, drošības vai atbilstības nodrošināšanas nolūkos.

Automātiskā atzvanīšana

Izmantojot LiveAgent automātiskās atzvanīšanas funkciju, Jūsu klienti varēs pieprasīt automātisku atzvanīšanu, nevis gaidīt tad, kad atbalsta līnija ir aizņemta. Automātiskā atzvanīšanas funkcija palielina klientu apmierinātību, samazina atteikto zvanu skaitu un palielina aģentu produktivitāti, jo aģentiem nebūs manuāli jāzvana uz numuriem, kas pieprasījuši atzvanīšanu.

https://youtu.be/Ydbuj55E8PU

Zvanu pārsūtīšana

LiveAgent ienākošo zvanu centra risinājums piedāvā atbildēto zvanu pārsūtīšanu. Šī funkcija ļauj aģentiem aizturēt ienākošo zvanītāju, sazināties ar atbilstošu kolēģi un pārrunāt jautājumu ar viņu, nodot zvanu jaunajam aģentam vai arī atgriezties pie zvanītāja, ja jaunais aģents nevar viņam palīdzēt. Šī funkcija nodrošina netraucētu problēmu risināšanu un nodrošina labāku klientu apmierinātību.

atbildēto zvanu pārsūtīšana

Iekšējie zvani

LiveAgent atbalsta neierobežotu bezmaksas iekšējo zvanu skaitu starp visiem tiešsaistes kontaktu centra aģentiem. Ja jūsu aģentiem ir nepieciešama kolēģu palīdzība, viņi var nekavējoties uzsākt iekšējos zvanus tieši no palīdzības pieteikumu saskarnes. Šī funkcija, kas ir tieši iestrādāta LiveAgent, ļauj aģentiem saņemt palīdzību ļoti īsā laikā.

Iekšējais zvans

Pārskatu sniegšana un analītika

LiveAgent iebūvētais analītikas modulis seko līdzi dažādiem zvanu centra rādītājiem, KPI un var ģenerēt daudzus pārskatus. Pastāvīgi tos pārskatot, Jūs varat identificēt trūkumus Jūsu ienākošo zvanu centra darbībā un uzlabot atbalsta kvalitāti, pamatojoties uz iegūtajām noderīgajām atziņām. Piemēram, analītika var parādīt, ka aģentiem ir nepieciešamas papildu apmācības, ka ir jāpieņem vairāk darbinieku, lai spētu apkalpot ienākošo zvanu skaitu utt.

Pārskatu sniegšana un analītika - App - Uploads - 2021 - 03 - Analytics Overview Big.png

Frequently asked questions about inbound call centers

What is the difference between inbound and outbound call centers?

The main difference between inbound and outbound call centers is the way the calls take place. Inbound call centers receive incoming calls from customers and are typically used by support teams to handle customer issues. While outbound call centers make outgoing calls and are mostly used by sales teams to make cold call sales, survey shoppers, and collect market research.

What is inbound call center software?

Inbound call center software is a software system that helps businesses efficiently handle large volumes of incoming calls initiated by customers. Automatic call distribution, Interactive Voice Response (IVR), call recording are some of the key features of inbound call center software solutions.

What does IVR mean in a call center?

IVR stands for Interactive Voice Response. It’s an automated phone system technology that allows incoming callers to access information via a voice response system of pre-recorded prompts. Customers are able to input their responses via keypad (or in some cases voice recognition) to speak to an agent or self-serve.

What are the key benefits of inbound call center software?

With professional inbound call center software, businesses can improve their overall customer support quality by efficiently managing incoming customer interactions, enhance agent efficiency and productivity, ensure greater customer satisfaction, and ultimately cut down on call center expenses.

How to choose inbound call center software?

When selecting an inbound call center software provider for your business, pay attention to the most critical features like IVR, intelligent call routing options, unlimited call recordings, callbacks, reporting tools, etc. If you’re looking for both inbound and outbound call center capabilities, consider blended call center software systems or omnichannel help desk solutions like LiveAgent that supports both inbound and outbound call center functionality.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju