Zvanu centra risinājums

Kas ir zvanu centra risinājums?

Zvanu centra risinājums ir jebkas, ko zvanu centrs izmanto savā ikdienas darbībā. Šie risinājumi ir viegli un viegli integrējami ar esošo sistēmu. Vislabākais ir tas, ka tie ir mērogojami, kas nozīmē, ka zvanu centru risinājumi maziem uzņēmumiem var labi darboties arī lielākiem uzņēmumiem un otrādi.

Kādu programmatūru izmanto zvanu centrā?

Daži no visbiežāk izmantotajiem zvanu centra risinājumu pielietojumiem ietver automātisko zvanu sadali un intuitīvo numura sastādīšanu. Tomēr labākais zvanu centra risinājums var optimizēt jūsu aģentu darbplūsmu, izmantojot progresīvo numuru sastādītāju, skriptošanu un vienkāršu incidentu pārvaldību mākoņdatu zvaniem.

LiveAgent zvanu centrs

Kāda ir atšķirība starp kontaktu centru un zvanu centru?

Termini “kontaktu centrs” un “zvanu centrs” bieži tiek savstarpēji aizvietoti, bet tās ir divas krasi atšķirīgas lietas. Kontaktu centrs ir izveidots, lai palīdzētu klientiem tikt galā ar jebkuru no viņu pieprasījumiem vai problēmām, bet zvanu centrs tiek izmantots, lai sazinātos ar klientiem un veiktu pārdošanu, reklāmu vai prezentāciju.

Virtuālais kontaktu centrs ir lielisks risinājums B2C darbībai. Šie kontaktu centra mākoņzvanu centra risinājumi ir fantastiski un samazina resursu skaitu, kas nepieciešams, lai veiktu šādas darbības. Tie arī palīdz uzlabot visa kontaktu centra veiktspēju.

Lielākā daļa izejošo kontaktcentru izmanto daudzkanālu pieeju, kas ļauj tiem palīdzēt saviem klientiem dažādos veidos — no ienākošajiem zvaniem un īsziņām līdz e-pastiem un sociālo mediju ziņapmaiņai. Ienākošie kontaktcentri parasti izmanto programmatūru, kas nav tik sarežģīta, bet nodrošina veidu, kā uzlabot saziņu.

LiveAgent daudzkanālu pieteikumu apstrāde

Lielākā daļa uzņēmumu izmanto mākonī balstītu kontaktu centra risinājumu, nevis iekšējo, jo tā ir daudz vieglāk integrēties ar esošo sistēmu un parasti tas prasa daudz mazāk resursu.

Kā uzņēmumi var būt ieguvēji no zvanu centra risinājumiem?

Labs zvanu centra risinājums padara jūsu komandu efektīvāku, izmantojot tā vienoto saskarni, un nodrošina jūsu uzņēmumu ar:

Turklāt ar funkcijām pildīta programmatūra, piemēram, LiveAgent, ļauj analizēt katru uzņēmuma daļu, optimizēt to no apakšas uz augšu un saziņai izmantot vairākus digitālos kanālus — visu vienā programmatūrā.

Kāpēc zvanu centru risinājumiem svarīga ir kvalitātes nodrošināšana?

Tālāk, tikai tāpēc, ka zvanu centram vai kontaktu centram ir risinājums, piemēram, LiveAgent, vēl nenozīmē, ka uzreiz redzēsiet kvalitātes uzlabošanos. Kvalitātes nodrošināšana ir nepieciešama, lai novērstu mazsvarīgas problēmas un noteiktu kvalitātes standartus, jo jūs vēlaties nodrošināt konsekventu un uzticamu pakalpojumu.

Lai gan klientam ne vienmēr ir taisnība, viņam ir nepieciešama izcila klientu pieredze, un ar pienācīgu kvalitātes nodrošināšanu jūs to varat garantēt katru reizi.

Kā zvanu centra risinājums palīdz attālinātajam darbaspēkam?

Uzņēmumu zvanu centri, kas izmanto palīdzības dienestu sistēmas, var gūt vairākas priekšrocības, īpaši, ja tie izmanto attālinātu darbaspēku. Piemēram, pandēmijas laikā daudzas komandas strādā mājās, un arvien vairāk uzņēmumu zvanu centra vajadzībām izmanto ārpakalpojumus ārzemēs.

Tas nozīmē, ka jebkuram uzņēmumam būs nepieciešama jaudīga zvanu centra programmatūra, piemēram, LiveAgent, lai apstrādātu klientu saziņu. Šāda programmatūra ir ideāli piemērota attālinātam darbaspēkam, jo to ir vienkārši attālināti iestatīt, vienkārši izveidot un veikt uz prasmēm balstītu zvanu pārvirzīšanu.

Zvana pārvirzīšanas funkcija LiveAgent zvanu centra programmatūrā

Kāds aprīkojums zvanu centram ir nepieciešams?

Lai gan pēdējo gadu laikā automatizēto zvanu centru tehnoloģijas ir krasi mainījušās, standarta aprīkojums mainījies nav. Zvanu centram ir nepieciešami datori, specializēta programmatūra un saderīgas zvanīšanas ierīces, piemēram, austiņas un aparatūras tālruņi.

Tomēr nepietiek tikai ar zvanu centra izveidi un palaišanu. Tādas lietas kā skriptu programmatūra, inteliģenti programmatūras risinājumi un daudzkanālu saziņas risinājumi palīdz zvanu centram darboties ātrāk saskaņā ar augstākas kvalitātes standartiem.

Set up your call center within minutes!

Get your call center productivity to the highest level and improve the quality of customer interactions with LiveAgent.

Frequently asked questions

Kas ir zvanu centra risinājums?

Zvanu centra risinājums ir rīks, kas palīdz jebkurās zvanu vai mākoņkontaktu centra ienākošās un izejošās darbībās. Daudzi zvanu centra risinājumi bieži vien piedāvā citu svarīgu sakaru kanālu atbalstu, kas sniedz papildu lietderību un padara tos par pilnīgu mākoņdatošanas centra risinājumu.

Kādu programmatūru izmanto zvanu centrā?

Viņi izmanto IVR programmatūru automātiskajām atbildēm un uz prasmēm balstītai ienākošo zvanu pārvirzīšanai, VoIP zvanu saņemšanai internetā, izmantojot datorus, zvanu kvalitātes uzraudzības programmatūru un CRM ērtai piekļuvei klientu datiem.

Kāda ir atšķirība starp kontaktu centru un zvanu centru?

Zvanu centrs ir centrs, kur darbinieki veic zvanus klientiem, lai veiktu pārdošanu, reklāmu vai prezentāciju – kontaktu centrs ir vērsts uz tādām lietām kā klientu atbalsts. Tirdzniecības komandas izejošajiem zvaniem var izmantot mākonī balstītus zvanu centru risinājumus, savukārt ienākošo zvanu centri vai ienākošo klientu apkalpošanas komandas var izmantot ienākošo zvanu centru risinājumus.

Kā uzņēmumi var gūt labumu no zvanu centra risinājumiem?

Izmantojot tādus risinājumus kā LiveAgent, uzņēmumi var uzlabot savu atbildes reakcijas ātrumu, palielināt klientu apmierinātību un pārraudzīt, ar ko aģenti jebkurā laikā nodarbojas. Turklāt tas optimizē iekšējo praksi un uzlabo aģentu mijiedarbību ar klientiem.

Kāpēc zvanu centru risinājumiem svarīga ir kvalitātes nodrošināšana?

Konsekvence un uzticamība ir izšķiroši svarīga, pārvaldot klientu gaidas un atbildot uz klientu pieprasījumiem. Nodrošinot kvalitāti, jūs varat tos abus ieviest savos aģentos, tā ievērojami uzlabojot B2C saziņu.

Kā zvanu centra risinājums palīdz attālinātajam darbaspēkam?

Izmantojot ātru reakciju, vienkāršu daudzkanālu saziņu un uz prasmēm balstītu zvanu pātvirzīšanu, zvanu centra risinājums centralizē attālināto darbaspēku un atvieglo tā darbu. Tas savukārt uzlabo aģentu produktivitāti un palīdz nodrošināt labāku, personalizētu pieredzi klientiem .

Kāds aprīkojums ir nepieciešams zvanu centram?

Jebkura zvanu centra pamatu pamats ir datori un kāda pamata programmatūra, bet jebkuram labam zvanu centram būs tāds galvenais risinājums kā LiveAgent, kas palīdzēs tikt galā ar lielāko daļu jūsu uzņēmējdarbības aspektu. Daudzi ienākošie un izejošie zvanu centri izmanto papildu aprīkojumu, lai nodrošinātu īpašu klientu apkalpošanu un konsekventu klientu pieredzi. Šis aprīkojums ietver automātiskos numura sastādītājus, austiņas, uzlabotās zvanīšanas ierīces vai pat papildu produktivitātes programmas, lai uzlabotu aģenta veiktspēju.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju