Palīdzības pieteikumu kopīgošana

Kas ir palīdzības pieteikumu kopīgošana?

Palīdzības pieteikumu kopīgošanu var veikt, izmantojot iekšējā čata funkciju. Ja aģents izmanto pareizo palīdzības pieteikuma ID, tam automātiski tiek piešķirta saite, ar kuru var vienkārši dalīties. Aģentam, uzspiežot uz palīdzības pieteikuma ID, aģenta panelī automātiski atveras konkrētais palīdzības pieteikums. Tas samazina laika patēriņu, jo situācijās, kad aģentiem nepieciešama citu palīdzība, viņi var ātri kopīgot attiecīgo palīdzības pieteikumu.

Kas ir palīdzības pieteikumu kopīgošana?

Frequently asked questions

Kas ir palīdzības pieteikumu kopīgošana?

Palīdzības pieteikumu kopīgošana ļauj aģentiem ātri un droši dalīties ar palīdzības pieteikumiem, sniedzot viens otram nepieciešamo atbalstu.

 

Kāpēc izmantot palīdzības pieteikumu kopīgošanu?

Palīdzības pieteikumu kopīgošana ļauj ātri pārsūtīt pieteikumu citam aģentam, ja nepieciešamas cita aģenta zināšanas vai atbalsts. Tas atvieglo aģenta darbu un nodrošina brīvu informācijas apriti.

 

Vai LiveAgent ir pieejama palīdzības pieteikumu kopīgošana?

LiveAgent palīdzības pieteikumu kopīgošanu nodrošina iekšējā čata funkcija. Ja aģents izmanto pareizo palīdzības pieteikuma ID, tas saņem saiti, ar kuru ir vienkārši dalīties.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju