Zimbra

Kas ir Zimbra?

Zimbra ir risinājums personīgajai biznesa e-pasta saziņai un sadarbībai. Zimbra programmatūra sastāv gan no klienta, gan servera komponentēm, un savulaik tā piedāvāja arī darbvirsmas lietojumprogrammu Zimbra Desktop. Papildus Zimbra atvērtā pirmkoda versijai ir pieejama arī komerciālā versija (“Network Edition”), kurai ir slēgtā pirmkoda papildinājumi, piemēram, patentēta ziņojumapmaiņas lietojumprogrammu saskarne, kas paredzēta tikšanos un kontaktu sinhronizēšanai ar Outlook.

Zimbra mājaslapa
Zimbra mājaslapa

Kā varat izmantot programmu Zimbra?

Integrēts mākoņbāzēts e-pasta, kalendāra un sadarbības risinājums Zimbra ir uzņēmuma standarts publiskajos un privātajos mākoņos. Zimbra piedāvā vienu no inovatīvākajām mūsdienās pieejamajām ziņojumapmaiņas iespējām, savienojot galalietotājus ar informāciju un darbībām, kas glabājas viņu personīgajos mākoņos, izmantojot pārveidotu pārlūkprogrammas saskarni.

Saskaraties ar grūtībām savlaicīgi pārvaldīt un atrisināt klientu e-pasta vēstules programmā Zimbra? Ir pienācis laiks integrēties ar LiveAgent un pārvaldīt klientu saziņu, izmantojot palīdzības pieteikumu sistēmu.

Palīdzības pieteikumu sistēma galvenokārt kalpo klientu apkalpošanas vajadzībām. Tā nodrošina klientu apkalpošanas pārstāvjiem viegli lietojamu saskarni, lai atbildētu uz pieprasījumiem. Klientu pieprasījumi, neatkarīgi no kura saziņas kanāla tie nāk, kļūst par palīdzības pieteikumiem, tiklīdz tos saņem klientu pārstāvis. Šiem palīdzības pieteikumiem var piekļūt no universālās iesūtnes. Tas ļaus Jūsu klientu apkalpošanas pārstāvjiem nodrošināt ātru un efektīvu apkalpošanu.

LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmu atbalsta arī efektivitātes un produktivitātes funkcijas, kas palīdz ātrāk šķirot, organizēt un atbildēt uz klientu e-pastiem. Lai izveidotu vienmērīgu darba plūsmu, varat izmantot tādas funkcijas kā nodaļas, tagi, filtri vai aģentu sadursmju noteikšana.

Mūsu universālā iesūtne ne tikai apstrādā e-pasta vēstules, bet arī rūpējas par tērzēšanu tiešsaistē, klientu portāliem, zvanu centriem un palīdz pārvaldīt sociālos medijusFacebook, Twitter, Instagram. Tā ietver arī Viber. Katrs saziņas kanāls ir nodrošināts ar savām funkcijām, lai viss noritētu raiti un uzticami.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Ieguvumi, lietojot Zimbra

 • Viens no labākajiem pieejamajiem e-pasta risinājumiem
 • Svarīgu e-pasta vēstuļu dublēšana
 • Zimbra e-pasta vēstules organizētā palīdzības pieteikumu sistēmā
 • Papildu funkcijas un uzlabotas saziņas iespējas

Struggling with email support?

Switch to LiveAgent ticketing system and start providing amazing customer support today

Kā integrēt Zimbra ar LiveAgent

Lai pabeigtu procesu, nav nepieciešams aktivizēt spraudņus vai izmantot trešo pušu programmas. Viss, kas Jums jādara, lai integrētu Zimbra ar LiveAgent, ir jāievada daži dati LiveAgent sistēmā.

 • Ja Jums vēl nav Zimbra e-pasta, dodieties uz uzņēmuma vietni un sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju vai iegādājieties maksas plānu. Aizpildiet veidlapu un iestatiet savu jauno e-pasta kontu. Ja jums jau ir Zimbra konts, varat izlaist šo soli un turpināt nākamo.
Zimbra izmēģinājuma versijas lapa ar tukšu veidlapu
Zimbra izmēģinājuma versija
 • Tagad dodieties uz savu LiveAgent kontu un atveriet Iestatījumi > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz pogas “Izveidot” un izvēlieties “Cits”.
LiveAgent konfigurācija ar e-pasta atlasi
E-pasta atlase
 • Tagad varat izvēlēties, vai vēlaties integrēt, izmantojot pārsūtīšanu vai IMAP/POP3. Mēs jums parādīsim abas integrācijas iespējas, vispirms sākot ar pārsūtīšanu. Noklikšķiniet uz “Pārsūtīšana” un turpiniet nākamo soli.
Kā integrēt Zimbra ar LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 08 - Liveagent Forwarding Imap Pop3 1.png
Pārsūtīšana vai IMAP/POP3?
 • Kad esat izvēlējies Pārsūtīšana, ievadiet savu e-pasta adresi un iestatiet SPF ierakstu savam Zimbra domēnam. Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, skatiet šo ceļvedi no Zimbra vietnes. Tas ir jāizdara, lai nodrošinātu, lai LiveAgent neuzskatītu Jūsu e-pasta vēstules par surogātpasta vēstulēm. Kad esat pabeidzis, izvēlieties nodaļu, kas atbild par e-pastiem no šī Zimbra konta, un noklikšķiniet uz “Saglabāt”.
Kā integrēt Zimbra ar LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 08 - Zimbra Forwarding Liveagent.png
Pārsūtīšanas iestatīšana

Ja vēlaties pieslēgt savu Zimbra e-pastu, izmantojot IMAP/POP3, atlasiet šo opciju. Norādiet savu e-pasta adresi, pieteikšanās informāciju un paroli. Izvēlieties saņemšanas veidu (IMAP vai POP3), norādiet informāciju par serveri un portu. Pēc tam noklikšķiniet uz “Saglabāt”.

Kā integrēt Zimbra ar LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 08 - Zimbra Imap Pop3 Liveagent.png
IMAP/POP3 iestatīšana

Tas arī ir viss – Jūsu Zimbra e-pasts ir savienots ar LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmu, un Jūsu e-pasta vēstules tiks sakārtotas, lai palīdzētu Jums nodrošināt labāku klientu atbalstu. 

Vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar mūsu noderīgajiem rakstiem LiveAgent Akadēmijā, lai uzzinātu, kā nodrošināt pārsteidzošu klientu atbalstu visos kanālos. Noskatieties mūsu ekskursijas video vai apskatiet funkciju lapu, lai uzzinātu, ar ko vēl spēj tikt galā LiveAgent.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Zimbra?

Zimbra ir e-pasta risinājums uzņēmējdarbībai. Zimbra ir arī pilnīgs sadarbības komplekts, kas ietver ne tikai e-pastu, bet arī grupu kalendārus.

 

Kā varat izmantot programmu Zimbra?

Zimbra var izmantot visiem ar e-pastu saistītiem mērķiem. Nav svarīgi, vai strādājat pārdošanas, klientu atbalsta vai citās jomās, Zimbra var ātri apstrādāt e-pasta saziņu un grafiku.

Kādi ir ieguvumi no Zimbra integrācijas?

 • Uzticams un efektīvs e-pasta risinājums Jūsu LiveAgent palīdzības dienestā
 • Veic visu svarīgāko e-pasta vēstuļu dublēšanu
 • LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēma nodrošina papildu priekšrocības
 • Daudz palīdzības pieteikumu funkciju
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju