Zentyal

Kas ir Zentyal?

Zentyal ir e-pasta serveris un grupveida programmatūras risinājums, kura pamatā ir Linux. Bezmaksas lejupielādei tam ir pieejams izstrādes papildinājums un programmas kods. Zentyal tiek piedāvāts divās paketēs — Zentyal Server, kas paredzēts mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un Zentyal Cloud — paredzēts hostinga pakalpojumu sniedzējiem. E-pasta servera risinājums galvenokārt ir paredzēts uzņēmumiem ar zināmām prasmēm un pieredzi e-pasta serveru instalēšanā un uzturēšanā. Zentyal piedāvā pretvīrusu un pretsurogātpasta aizsardzību, kā arī kalendāra un kontaktu līdzekļus.

Kā izmantot Zentyal?

Zentyal ir e-pasta servera risinājums, kas piemērots uzņēmumiem ar prasmīgu komandu, kas zina, kā uzstādīt, konfigurēt un uzturēt e-pasta serverus. Tā nodrošina Microsoft Active Directory lokālo saderību, lai varētu viegli pārvaldīt klientus. Zentyal nodrošina klientu atbalstu visiem klientiem, kad vien viņiem nepieciešama palīdzība, tomēr to ir viegli lietot pat bez palīdzības. Mājas lapa piedāvā dokumentāciju ar daudzām risinājumu tēmām, kā arī klientu portālu. Varat arī integrēt savu Zentyal e-pastu ar LiveAgent un izmantot to kā galveno palīdzības dienesta saziņas platformu.

Liveagent pieteikumu apstrādes sistēma var integrēt virtuālā pasta domēnus vienotā klientu atbalsta risinājumā. Izmantojiet daudzas produktivitātes funkcijas, piemēram, vienoto iesūtni, kas saglabā klientu saziņu no jebkura kanāla, vai iepriekš definētas atbildes, kas ļauj atbildēt ātrāk. Sadaliet pieteikumus, ja rodas sarežģītāka problēma, vai iestatiet komandas, lai izveidotu dažādus automatizācijas risinājumus, kas rūpējas par uzdevumiem.

Varat pievienot ne tikai e-pastu. Izveidojiet digitālo zvanu centru, uzstādiet tiešsaistes čata logrīku savai vietnei, izveidojiet klientu portālu ar zināšanu bāzi vai pievienojiet savus sociālo mediju kontus no Facebook, Twitter, Instagram un Viber. Katru saziņas kanālu atbalsta dažādas produktivitātes funkcijas, kas nodrošina, ka jūsu darbplūsma būs sakārtota un vieglāka.

Kādas ir Zentyal integrācijas priekšrocības?

  • Pieejams klientu atbalsts
  • Iekļauta Microsoft Active Directory savietojamība
  • Neierobežots virtuālo domēnu skaits

Kā integrēt Zentyal un LiveAgent

Liveagent pieteikumu apstrādes sistēmu var integrēt ar Zentyal, izmantojot IMAP/POP3. LiveAgent konfigurācijas iestatījumi padara šo iespēju viegli pieejamu. Šī pamācība soli pa solim palīdzēs Zentyal integrēt pieteikumu apstrādes sistēmā.

Zentyal mājaslapa ar apakšlapām un informāciju
Zentyal mājaslapa
  • Vispirms ir jāuzinstalē Zentyal. Vienkārši dodieties uz Zentyal vietni un izvēlieties jums piemērotu paketi. Ir pieejama noderīga klientu portāla sadaļa Zentyal tīmekļa vietnē, ieskaitot instalācijas pamācību. Ja jums jau ir Zentyal piekļuve un esat to jau konfigurējis, pārslēdzieties uz LiveAgent un turpiniet nākošās darbības.
Zentyal maksas pakešu nodaļa Zentyal mājaslapā
Zentyal cenas
  • Tagad, kad Zentyal ir nokonfigurēts un gatavs lietošanai, dodieties uz savu LiveAgent kontu. Ja jums tāda vēl nav, izmantojiet bezmaksas izmēģinājumu. Noklikšķiniet uz pogas Izveidot, kas atrodas sadaļā Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Tiks parādīts pieejamo e-pasta pakalpojumu sniedzēju saraksts. Apakšā noklikšķiniet uz Cits un pēc tam nākamajā logā noklikšķiniet uz IMAP/POP3.
Zentyal integrācija ar IMAP vai POP3
IMAP/POP3
  • Lai veiksmīgi integrētu Zentyal, LiveAgent jānorāda detalizēta informācija par Zentyal. Jānorāda lietotājvārds, parole un e-pasta adrese. Kad tie ir ievadīti, atlasiet saņemšanas metodi un servera informāciju un portu. Atcerieties izvēlēties nodaļu, kas atbildēs par pieteikumu apstrādi. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt loga apakšdaļā, lai pabeigtu konfigurēšanu.
Zentyal dati LiveAgent integrācijā
Zentyal integrācija

Tagad viss ir izveidots. Zentyal e-pastus tagad saņems LiveAgent jūsu pieteikumu apstrādes sistēmā. Apskatiet, ko LiveAgent var darīt tālāk esošajā video. Vēl varat pārskatīt papildu funkciju lapu, kā arī Akadēmijas lapu, lai iegūtu plašāku informāciju par klientu atbalstu.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Zentyal?

Zentyal ir programmatūras risinājums e-pastam un kompleksai programmatūrai, kas darbojas uz Linux. Bezmaksas lejupielādei ir pieejams izstrādes papildinājums un pirmkods. Tā ir pieejama divās dažādās pakotnēs: Zentyal Server maziem uzņēmumiem un Zentyal Cloud hostinga uzņēmumiem. Uzņēmums, kuram ir zināma pieredze e-pasta serveru instalēšanā un uzturēšanā, gūs vislielāko labumu no šāda e-pasta servera risinājuma. Pretvīrusa un pretsurogātpasta aizsardzībai Zentyal piedāvā kontaktu un kalendāra pakalpojumus.

Kā izmantot Zentyal?

Izmantojot Zentyal, e-pasta serverus var iestatīt un uzturēt jebkura prasmīga komanda, kas saprot, kā rīkoties ar e-pasta serveriem. Microsoft Active Directory tiek pilnībā atbalstīts, lai jūs varētu ērti pārvaldīt klientus. Ikreiz, kad klientam ir nepieciešama palīdzība saistībā ar Zentyal, viņš var to saņemt, izmantojot klientu atbalsta nodaļu. Zentyal ir viegli lietojams arī tad, ja palīdzība nav nepieciešama. Mājaslapā pieejams arī klientu portāls, kurā ir vairāki raksti par šo risinājumu. Kā alternatīvu varat integrēt Zentyal ar LiveAgent un izmantot to, lai organizētu saziņu ar palīdzības dienestu.

Kādas ir Zentyal integrācijas priekšrocības?

  • Pieejams klientu atbalsts
  • Lokāla Microsoft Active Directory savietojamība
  • Neierobežots virtuālo domēnu skaits

Kā uzinstalēt Zentyal serveri?

Zentyal serveri var instalēt, izmantojot ērtu instalēšanas vedni, ko var lejupielādēt no mājaslapas. Tas palīdzēs veikt visu instalēšanas procesu soli pa solim. Ērta rokasgrāmata atrodama arī Zentyal vietnes sadaļā Dokumentācija, tajā iekļautas konfigurācijas iespējas un cita informācija.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju