Zentap

Kas ir Zentap?

Zentap ir daudzfunkciju mārketinga risinājums un tīmekļa vietnes veidotājs, kas koncentrējas uz savu pakalpojumu sniegšanu nekustamo īpašumu aģentūrām un atsevišķiem nekustamā īpašuma aģentiem. Viņu pakalpojumi ir, piemēram, interesentu piesaiste, sociālo ziņu automatizēšana, video saturs ar zīmola popularizēšanu, nekustamo īpašumu aģentu vietnes, Facebook lapu optimizācija un daudz kas cits.

Kā var izmantot Zentap?

Vai jūs rūpējaties par savu nekustamā īpašuma mārketingu? Pārslēdzieties uz Zentap un sāciet mārketinga kampaņas, izmantojot efektīvu un uzticamu risinājumu, kas paredzēts tikai šim mērķim. Turklāt varat izmantot Zentap, lai arī izveidotu fantastisku tīmekļa vietni savam uzņēmumam.

Nekustamo īpašumu tīmekļa vietnes ir lieliska iespēja informēt lietotājus par savu zīmolu, pakalpojumiem un pārsteidzošiem pieejamajiem piedāvājumiem. Tāpēc ir svarīgi ļaut klientiem ar jums sazināties nekavējoties, ja viņi to vēlas. Liveagent var jums palīdzēt, pateicoties pieteikumu apstrādes sistēmai un tiešsaistes čatam.

Jūsu e-pasta savienošana ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu var palīdzēt viegli sakārtot klientu e-pasta ziņojumus, vienlaikus visu organizējot un nosakot prioritātes. Lai sazināšanos padarītu vēl ātrāku, vienkārši ievietojiettiešsaistes čata logrīku savā tīmekļa vietnē. Jūsu topošie klienti to redzēs uzreiz, viņi varēs noklikšķināt uz tā un nekavējoties sākt ar jums čatot.

Liveagent tiešsaistes čata logrīks ir viens no ātrākajiem pieejamajiem, un tā ātrums ir 2,5 sekundes. Aplūkojiet salīdzinājumu un skatiet pats. To atbalsta arī daudzas noderīgas funkcijas, kas nodrošina, ka neapjuksiet sarunu jūklī.

Proaktīvi čata uzaicinājumi nodrošina, ka jūsu tiešsaistes čata logrīku pamanīs ikviens vietnes apmeklētājs. Reāllaika rakstīšanas skats ļauj redzēt, ko klienti raksta, pirms tiek nospiesta nosūtīšanas poga. Izvēlieties čata pogas noformējumu no galerijas vai izveidojiet savu. Skatiet pilnu tiešsaistes čata funkciju sarakstu, lai uzzinātu, ko vēl varat izdarīt.

Kādas ir Zentap integrācijas priekšrocības?

  • Specializēts nekustamā īpašuma mārketinga risinājums
  • Lielisks tīmekļa vietnes veidotājs, kas palīdzēs jums parādīt savas prasmes
  • Ērta komunikācija ar LiveAgent pieteikumu apstrādi
  • Viens no ātrākajiem tiešsaistes čatiem jūsu tīmekļa vietnē
  • Viegls integrācijas process

Let your clients reach you faster with live chat

Place a LiveAgent live chat on your real-estate website and provide them with a fast communication option

Kā integrēt LiveAgent un Zentap?

Ir dažas vienkāršas darbības, kas jāveic, lai LiveAgent tiešsaistes čata pogu integrētu savā Zentap vietnē. Lai uzzinātu, kā pabeigt šo procesu, sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

  • Ja jūsu Zentap vietne nav vēl gatava, sāciet to veidot ar Zentap intuitīvo pavelc-un-nomet sistēmu. Jūs varat reģistrēties, noklikšķinot uz šīs saites, kas aizvedīs jūs uz Zentap mājaslapu.
Zentap tīmekļa vietnes veidotājs ar vairākām iespējām kreisajā panelī
Zentap tīmekļa vietnes veidotājs
  • Kad jūsu vietne ir pabeigta un redaktors joprojām ir atvērts, noklikšķiniet uz Elementi (Elements) kreisajā panelī un atrodiet Integrācijas (Integrations). LiveAgent integrāciju varat atrast šeit. Pievienojiet to savai tīmekļa vietnei un ievadiet detalizētu informāciju — LiveAgent uzņēmuma nosaukumu un čata pogas ID. ID var atrast LiveAgent čata pogas iestatījumos cilnē Integrācija. Meklējiet kodā šādu rindiņu. Kad tas ir izdarīts, vienkārši saglabājiet pogu, un jūsu tiešsaistes čata logrīks būs jūsu tīmekļa vietnē.
Liveagent tiešsaistes čata pogas iestatījumi ar integrācijas kodu un iezīmētu čata pogas ID
LiveAgent tiešsaistes čata ID

Tādā veidā jūsu tiešsaistes čats tiek ievietots jūsu tīmekļa vietnē, un klienti var ar jums sazināties jebkurā laikā, kad vien viņi to vēlas. Vai vēlaties uzzināt vairāk par tiešsaistes čatu? Skatiet šo rakstu par tiešsaistes čata etiķeti vai uzziniet vairāk par tiešsaistes čata funkcijām šeit.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Zentap?

Papildus mārketinga risinājumu piedāvāšanai Zentap ir tīmekļa vietņu veidotājs, kura mērķis ir palīdzēt nekustamo īpašumu aģentūrām un individuāliem aģentiem veidot savas tīmekļa vietnes. Uzņēmums piedāvā interesentu piesaistes pakalpojumus, automatizētas publikācijas sociālajos medijos, video saturu ar zīmola integrāciju, nekustamo īpašumu aģentu vietnes, Facebook lapu optimizāciju un daudz ko citu.

Kā var izmantot Zentap?

Izmantojot Zentap, jums būs efektīvs un uzticams mārketinga risinājums, kas paredzēts tieši šim mērķim. Zentap tīmekļa vietņu veidotājs var palīdzēt izveidot jūsu uzņēmumam brīnišķīgu tīmekļa vietni. Jūs varat reklamēt savu zīmolu, pakalpojumus un fantastiskus piedāvājumus nekustamo īpašumu tīmekļa vietnēs. Turklāt LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēma un tiešsaistes čats palīdzēs jums.

Kā integrēt LiveAgent tiešsaistes čatu Zentap vietnē?

  • Zentap redaktorā kreisajā panelī atveriet Elementi (Elements) un atrodiet Integrācijas (Integrations)
  • Atrodiet LiveAgent un ievietojiet to savā tīmekļa vietnē
  • Norādiet sava LiveAgent uzņēmuma nosaukumu un čata pogas ID

Tas ir viss!

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju