Salesflare

Kas ir Salesflare?

SalesFlare ir CRM risinājums maziem B2B uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem. SalesFlare ļauj pārdot vairāk ar mazāku darba ieguldījumu, pateicoties dažādām automatizācijām. Tas automātiski aizpilda adrešu grāmatu, seko dažādām mijiedarbībām un apkopo datus no sociālajiem medijiem, e-pasta, uzņēmuma datu bāzēm, tālruņa un kalendāra.

Kā jūs varat izmantot Salesflare?

Izmantojot LiveAgent Salesflare integrāciju, varat izgūt datus no čata vai formas uz LiveAgent. Pēc tam varat parādīt datus LiveAgent un sekot līdzi notiekošajam. Izmantojiet šos datus, lai sniegtu labāku un ātrāku atbalstu saviem klientiem, kuri čato tiešsaistē.

Liveagent tiešsaistes čats tika izveidots, lai palīdzētu jums ātri sniegt atbalstu saviem klientiem. Papildu produktivitātei, tam ir dažādas noderīgas integrācijas, kā piemēram, SalesFlare. Sagatavojiet atbildes ātrāk, izmantojot reāllaika rakstīšanas skatu, kas parāda, ko klienti raksta pirms vēl nosūta ziņu.

Pielāgojiet čata izskatu vai augšupielādējiet pielāgotus čata pogu noformējumus, lai tie atbilstu jūsu zīmolam. Izmantojiet proaktīvo čata uzaicinājumu priekšrocības, lai panāktu, ka klienti ar jums sazinās ātrāk.

Kādas ir priekšrocības, lietojot SalesFlare?

  • Datu izgūšana no čatiem un formām
  • Sekot līdzi Salesflare esot LiveAgent
  • Novērsta pastāvīga pārslēgšanās starp programmām
  • Darba plūsmas palielināšanās

Provide fast support with live chat

Get access to our lightning fast live chat and provide better support today

Kā integrēt Salesflare CRM un LiveAgent?

Liveagent ietver Salesflare CRM integrācijas spraudni, kas ir jāaktivizē un jākonfigurē. Process ir vienkāršs, un tā pabeigšanai nepieciešamas tikai dažas minūtes. Sekojiet norādījumiem, lai uzzinātu, kā to izdarīt patstāvīgi.

  • Atveriet LiveAgent un atveriet Konfigurācija > Sistēma > Spraudņi. Atrodiet Salesflare integrāciju spraudņu sarakstā un noklikšķiniet uz aktivizēšanas slēdža. Pēc tam LiveAgent tiks restartēts.
Salesflare integrācijas spraudnis LiveAgent konfigurācijā
Salesflare integrācijas spraudnis
  • Pēc LiveAgent restartēšanas atrodiet aktīvo spraudni spraudņu saraksta augšpusē un noklikšķiniet uz Konfigurācijas zobrata pogas. Tiks parādīts API atslēgas lauks. Jums jāiegūst API atslēga Salesflare iestatījumos.
API lauks SalesFlare integrācijas spraudnī LiveAgent
API lauks spraudnī
  • Dodieties uz SalesFlare, atveriet Iestatījumi (Settings) > API atslēga (API keys) un izveidojiet jaunu API atslēgu, noklikšķinot uz pogas Izveidot (Create). Piešķiriet API atslēgai nosaukumu un noklikšķiniet uz Izveidot (Create). Nokopējiet API atslēgu un atgriezieties atpakaļ LiveAgent, atverot Salesflare CRM integrācijas konfigurāciju.
API atslēga Salesflare konfigurācijā
API atslēga Salesflare
  • Ielīmējiet API atslēgu LiveAgent Salesflare integrācijas API atslēgas laukā konfigurācijā, kā parādījām iepriekšējos soļos. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt (Save).
Jauns API LiveAgent un SalesFlare integrācijai
Jauns LiveAgent API

Tas arī viss, jūsu SalesFlare integrācija tagad ir aktīva. Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu tiešsaistes čatu? Aplūkojiet mūsu Tiešsaistes čata programmatūras lapu vai pārlūkojiet tiešsaistes čata līdzekļus, lai noskaidrotu, uz ko tie spējīgi.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir SalesFlare?

SalesFlare ir Klientu Attiecību Pārvaldība, galvenokārt maziem uzņēmumiem, kas darbojas B2B jomā.

 

Kādas ir priekšrocības, integrējot SalesFlare un LiveAgent?

- vienmērīga darbplūsma

- nav nepieciešams pārslēgties starp saskarnēm

- iegūt/pārsūtīt datus no čatiem un formām;

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju