Meklējat bezmaksas klientu pārvaldības programmatūru?

LiveAgent ir pareizā izvēle Jūsu uzņēmumam. Jūs varat izmantot bezmaksas kontu uz visiem laikiem un piekļūt būtiskām funkcijām, lai nodrošinātu izcilu klientu atbalstu un klientu pārvaldību.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Ieguvumi no bezmaksas klientu pārvaldības programmatūras

Klientu attiecību pārvaldībai nav jābūt sarežģītai, ja Jūsu rīcībā ir šim darbam piemērots rīks.

Viena saskarsmes vieta

Jūsu klientu pieprasījumi tiek glabāti vienuviet, kas ļauj Jums koncentrēties uz problēmu risināšanu, nevis meklēšanu. Visa Jūsu saziņa ir kārtīgi sakārtota vienuviet.

Apmierināti klienti

Jūs varat padarīt klientus apmierinātus pat ar bezmaksas kontu, kurā Jums ir pieejamas būtiskas funkcijas klientu atbalsta nodrošināšanai.

Produktivitātes pieaugums

Klientu pārvaldības risinājumi ar LiveAgent ļauj uzlabot darba plūsmu un padarīt atbalstu efektīvāku.

Youtube video: LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview

Klientu pārvaldība ar LiveAgent

Ar pareizo programmatūru padariet mijiedarbību ar klientiem par galveno prioritāti. Izmantojot bezmaksas klientu pārvaldības programmatūru LiveAgent, vienkopus atradīsiet visus e-pastus, tiešsaistes tērzēšanu, zvanus un saziņas veidlapas. Un Jūs varat izmantot neierobežotu skaitu aģentu, lai pārvaldītu visu Jūsu saziņu.

Bezmaksas LiveAgent konta funkciju saraksts

Bezmaksas LiveAgent plāns ir ierobežots un neietver visas palīdzības pieteikumu un palīdzības dienesta funkcijas, kā automatizāciju, noteikumus, SLA, sociālos kontus un uzlabotus pārskatus… Pārbaudiet un salīdziniet, kuras funkcijas ir iekļautas bezmaksas plānā un kuru trūkst.

Free help desk software migration icon

Bezmaksas konts

Bez maksas

7 dienu klientu atbalsta pieteikumu vēsture

Ierobežotas integrācijas

Nav sociālo tīklu kontu

Trūkst funkciju

Free Live Chat-icon

Maksas konts

no $15/mēn.

Nav ierobežojumu

Daudz noderīgu funkciju

Sociālo mediju konti

Pilna ziņojumu vēsture

un daudz kas cits…

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Bezmaksas tiešsaistes tērzēšana

Izmantojot tērzēšanu tiešsaistē savā tīmekļa vietnē, varat tieši sazināties ar klientiem, pirms viņi atstāj Jūsu tīmekļa vietni. Tiešsaistes tērzēšana piedāvā ātru risinājumu Jūsu klientiem, kas meklē padomu vai informāciju.

LiveAgent ir ātrākais tērzēšanas logrīks tirgū – tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes. Un tas ir iekļauts bezmaksas kontā, bez jebkādām saistībām.

Bezmaksas palīdzības pieteikumu sistēma

LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēma ir īstais risinājums jebkuram uzņēmumam. Palīdzības pieteikumu sistēma pārvērš visu ienākošo klientu saziņu par palīdzības pieteikumiem, kas tiek automātiski šķiroti LiveAgent vadības panelī.

Vairs nekādas haotiskas saziņas vai bezgalīgas meklēšanas atsevišķos kanālos. Jūsu ērtībai viss ir izvietots vienā lieliskā rīkā.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo
Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Bezmaksas zvanu centrs

Dažu minūšu laikā izveidojiet savu zvanu centru un pārvaldiet klientus personīgākā līmenī, izmantojot pārlūkprogrammu, datortelefonu vai mobilās lietotnes. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja nevēlaties, Jums pat nav jāiegādājas tālruņa komplekts vai jāpērk īpaša aparatūra, lai izveidotu fizisku zvanu centru.

Visu, kas attiecas uz tālruņa zvaniem, pārvalda LiveAgent, un Jūs varat koncentrēties uz palīdzības sniegšanu saviem klientiem.

Bezmaksas zināšanu bāze

Vai zinājāt, ka klienti, pirms sazināties ar atbalsta aģentiem, visticamāk paši meklēs informāciju? Izveidojiet savu bezmaksas zināšanu bāzi un piedāvājiet klientiem noderīgus rakstus par savu uzņēmumu. Jūs pat varat to pielāgot tā, lai tā atbilstu Jūsu uzņēmuma zīmolam.

Izveidojiet rakstus par visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un ļaujiet saviem aģentiem pievērsties svarīgākiem jautājumiem.

book lover - illustration
man and woman winners-illustration

Esat gatavs uzlabot klientu pārvaldību?

Veiciet izmaiņas klientu pārvaldībā un sniedziet saviem klientiem vislabāko iespējamo atbalstu. Tas Jums neko nemaksās. Ja vēlaties kaut ko papildu, varat pāriet uz maksas plānu ar lieliskām funkcijām, sociālo mediju atbalstu un daudz ko citu par saprātīgu cenu.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

BUJ

Kāpēc mazajam uzņēmumam vajadzētu ieviest CRM sistēmu?

CRM sistēma ļauj Jūsu aģentiem segmentēt klientus, kā arī skatīt iepriekšējo informāciju par tiem. Saziņa ar klientiem ir vienmērīgāka, un tādējādi tā var sniegt jebkura lieluma uzņēmumam priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem.

Kas ir CRM?

CRM ir saīsinājums, kas apzīmē klientu attiecību pārvaldību.

Kas veido lielisku bezmaksas klientu pārvaldības programmatūru?

Lieliska bezmaksas klientu pārvaldības programmatūra apvieno e-pastu, zvanus, klientu portālu un tērzēšanas sarunas vienā universālā iesūtnē. Turklāt tā ietver dažus pamata pārskatus par kopējo klientu apkalpošanas sniegumu, palīdzības pieteikumu vēsturi, iekšējos palīdzības pieteikumus, pielāgotus tagus un iespēju apvienot un sadalīt palīdzības pieteikumus.

Related Articles to Bezmaksas klientu pārvaldības programmatūra
Ja meklējat bezmaksas zināšanu bāzi, LiveAgent var piedāvāt to bez maksas. Apskatiet mūsu palīdzības dienestu un uzziniet vairāk.

Meklējat bezmaksas zināšanu bāzes programmatūru?

LiveAgent ir klientu atbalsta programmatūra, kas piedāvā vairākus saziņas kanālus un bezmaksas izmēģinājumu. Tā nodrošina komunikāciju ar klientiem, palielinot lojalitāti un pārdošanu. LiveAgent atbalsta zvanus, tērzēšanu un e-pastus, kā arī integrējas ar citām programmatūrām. Uzņēmums piedāvā arī atbalsta portālu, zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldību un citus risinājumus. Translation to English: LiveAgent is a customer support software that offers several communication channels and a free trial. It provides communication with customers, increasing loyalty and sales. LiveAgent supports calls, chats, and emails, as well as integrates with other software. The company also offers a support portal, call center software, complaint management and other solutions.

Pārejiet no LeadDesk uz LiveAgent un atklājiet priekšrocības, piemēram, lielisku daudzkanālu atbalstu, ātrāko tērzēšanu tiešsaistē un daudz ko citu.

Meklējat alternatīvu LeadDesk?

LiveAgent piedāvā atjauninājumus un atlaidis, un tiek veidots LiveAgent panelis. LiveAgent būs noderīgs biznesam, un tie ir pieejami uz vairākiem datumiem. LiveAgent piedāvā arī tērzēšanu un kontaktēšanos. Mājaslapa izmanto sīkdatnes, kuras nepieciešams pieņemt.

LiveAgent ir labākais palīdzības dienesta risinājums Jūsu uzņēmumam. Uzticama palīdzības pieteikumu sistēma, daudzu saziņas kanālu pārklājums un daudz kas cits.

Meklējat alternatīvu Jira?

Klienti atzīmē, ka LiveAgent ir labāks nekā ZenDesk. Tā ir pārsteidzoši pieņemama cena un vienmēr noderīga atbalsta komanda. Sistēma nodrošina uzlabotu automatizācijas līmeni un daudz integrāciju, kā arī ērtu lietošanu. LiveAgent atbalsta izklājlapas un tiešsaistes tērzēšanu, kā arī integrāciju ar sociālajiem tīkliem. Pakalpojums darbojas stabili pat mobilajās platformās.

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva Desk.com. Uzziniet priekšrocības un reģistrējieties bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam bez jebkādiem nosacījumiem.

Meklējat labāku Help Desk programmatūru?

LiveAgent piedāvā jaudīgu biļešu tirdzniecības programmatūru, tiešraides tērzēšanu un iebūvētu zvanu centra programmatūru. Tas regulāri saņem jaunus produktu atjauninājumus. Desk.com atpaliek no LiveAgent tehniskā un klientu atbalsta ziņā. LiveAgent ir ideāls izvēles variants, ja vēlaties labāku klientu apkalpošanu.

Vai meklējat alternatīvu Olark? Apskatiet LiveAgent iespējas, rīkus, funkcijas un daudzkanālu atbalstu par lielisku cenu.

Vai meklējat Olark alternatīvu?

LiveAgent ir tiešsaistes tērzēšanas logrīks ar tērzēšanas ātrumu 2,5 sekundēs, kas nodrošina ātru un uzticamu klientu atbalstu. Plāni ir aprīkoti ar labākajiem rīkiem, funkcijām un integrācijām, lai atvieglotu darbplūsmu par pieņemamu cenu.

LiveAgent ir visaptverošs risinājums jūsu Helpdesk. Pievienojieties LiveAgent jau šodien un pievienojieties citiem uzņēmumiem, lai sniegtu labāku atbalstu.

Vai meklējat Smartsupp alternatīvu?

LiveAgent ir programmatūra, kas atbalsta vairāk kā 43 dažādas valodas un piedāvā pielāgojamus logrīkus, lai palīdzētu savienot uzņēmumus ar klientiem. Bezmaksas izmēģinājums ir pieejams, un to var salīdzināt ar Smartsupp, pamatojoties uz Capterra klientu atsauksmēm.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju