• Funkcijas
  • Klientu attiecību pārvaldība (CRM)

Klientu attiecību pārvaldība (CRM)

Klientu attiecību pārvaldība (CRM) darbojas ar informāciju un datiem par jūsu klientiem un pircējiem. Pēc tam tie tiek izmantoti, lai klientiem sniegtu labāku palīdzību, labāku atbalstu un labāku servisu, kad vien tas ir nepieciešams.

Klientu attiecību pārvaldība ir visu veiksmīgo uzņēmumu būtiska sastāvdaļa, jo īpaši mūsdienu pasaulē, kur konkurence turpina augt un augt katru dienu. Uzņēmumi visā pasaulē ir sākuši izmantot klientu attiecību pārvaldības programmatūru, lai labāk risinātu ar viņu darbplūsmu saistītās problēmas un sniegtu klientiem labākus pakalpojumus.

Liveagent nav izņēmums, un tāpēc tā ir ne tikai vienkārša klientu atbalsta programmatūra, bet arī lielisks rīks klientu attiecību pārvaldībai.

Missing a CRM software?

No problem! LiveAgent offers a powerful built-in CRM that allows you to create unique CRM fields. Try it today for free. No credit card required.

Izmantojot LiveAgent, varat saglabāt, organizēt un viegli piekļūt jebkurai informācijai, ierakstam vai datu daļai, kas saistīta ar jūsu klientiem. Neatkarīgi no tā, vai tie ir kontakti, pasūtījumi, intereses, personiska patika vai nepatika, jūs varat iegūt šo informāciju, kad vien nepieciešams. Tas var arī palīdzēt izsekot potenciālos pirkumus, līgumus, pārvaldīt aktīvus un resursus, kā arī nodrošināt labāko klientu atbalstu ar labākajiem rīkiem.

Varat vēl vairāk palielināt LiveAgent CRM iespējas, izmantojot integrācijas, piemēram, PipeDrive, SharpSpring vai Highrise, un tādejādi vēl vairāk uzlabot savu klientu attiecību pārvaldību.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju