Bria (X-lite)

Kas ir Bria?

Bria, kas agrāk bija pazīstama kā X-lite, ir programmiskā tālruņa programmatūra, kurai ir bezmaksas versija un trīs maksas versijas, kas piemērotas indivīdiem, komandām un veselām organizācijām. Tas ir ļoti daudzpusīgs programmiskā tālruņa risinājums, kas piedāvā pamata funkcionalitāti bezmaksas paketē un pievieno jaunas, aisvien plašākas funkcijas ar katru nākošo maksas paketi. Bria ir lieliska izvēle, jo īpaši komandām un uzņēmumiem, kam nepieciešami vairāk pielietošanas piemēri un paplašinātas funkcijas.

Kā jūs varat izmantot Bria?

Bria varat izmantot kā programmiskā tālruņa risinājumu jūsu uzņēmumam. Tas ir piemērots lielākajai daļai privāto un biznesa pielietošanas gadījumu, pateicoties plašajam pamata un uzlaboto līdzekļu klāstam. Pats labākais ir tas, ka Bria ir viegli mērogojama atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Jūs varat palikt pie bezmaksas paketes, kā arī izvēlēties paplašinātās.

Bria varat izmantot kā primāro viedtālruņa risinājumu LiveAgent zvanu centram. Tas labi darbojas ar ikvienu pieejamo zvanu centra funkciju, un to var viegli integrēt ar mūsu palīdzības dienesta programmatūras zvanu centra sistēmu. Izmantojiet tādas LiveAgent funkcijas kā IVR, automātiskaisatzvans, pilna zvanu vēsture un daudz kas cits.

Bria integrācijas izmaksas

Bria nāk klajā ar bezmaksas paketi ar ierobežotu funkciju klāstu, un tas arī piedāvā trīs maksas paketes, kas sniedz papildu funkcijas. Paketes Solo un Teams sākas no $2,95 un $4,95 mēnesī, bet Pakete Enterprise paredz pielāgotu piedāvājumu. Bezmaksas pakete piedāvā ierobežotas iespējas, un tā ir pieejama ikvienam pēc jebkuras paketes bezmaksas izmēģinājuma beigām.

Kādas ir Bria priekšrocības?

  • Elastīgs un daudzpusīgs programmiskais tālrunis
  • Lieliski izskatoša lietotāja saskarne
  • Ļauj nepieciešamības gadījumā mērogot
  • Ļoti viegli uzstādīt un uzinstalēt

Kā integrēt Bria un LiveAgent?

Bria var integrēt ar LiveAgent kā jūsu primāro zvanu ierīci. Lai sāktu darbu, jums ir nepieciešams VoIP pakalpojumu sniedzējs un aktīvs LiveAgent konts. Šajā saitē varat uzsākt bezmaksas Bria izmēģinājuma versiju un lejupielādēt šo lietojumprogrammu šī ceļveža tālākajos soļos.

  • Vispirms izvēlieties bezmaksas izmēģinājumu Bria mājaslapā. Jums būs jāizvēlas kāda no maksas paketēm un jāuzsāk bezmaksas izmēģinājums. Pēc izmēģinājuma perioda beigām Bria atgriezīsies pie bezmaksas versijas vai arī varēsit turpināt darbu ar maksas paketi. Ievadiet savu e-pasta adresi un citu informāciju, un mājaslapa jūs aizvedīs uz savu informācijas paneli.
  • Tagad ir jāiestata balss konts. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz oranžās pogas un izvēlieties Konfigurēt SIP iestatījumus. Lai iegūtu nepieciešamos datus nākamajam solim, jums būs jāpārslēdzas uz savu LiveAgent kontu.
  • Atveriet LiveAgent lietotni un dodieties uz Konfigurācija > Zvani > Ierīces. Noklikšķiniet uz izveides pogas un izvēlieties SIP. Tagad ievadiet savu VoIP pakalpojumu sniedzēja numuru un kaut kā nosauciet šo ierīci. Tiklīdz tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz pogas Skatīt (acs ikona) un izmantojiet datus, kas bija redzami Bria balss konfigurācijā iepriekšējā solī.
  • Tagad pabeidziet uzstādīšanu un lejupielādējiet Bria. Integrācija ir pabeigta, un jūs varat sākt atbildēt uz zvaniem tieši savā LiveAgent informācijas panelī. Maksas Bria paketes ļauj lietotājiem konfigurācijā pievienot vēl citus VoIP numurus, tāpēc varat pievienot vēl citus numurus izmantošanai LiveAgent zvanu centrā.

Start handling your calls effectively

LiveAgent's call center works with the ticketing system to help you communicate faster and provide a better service. Start your free trial today!

Frequently asked questions

Kas ir Bria?

Bria programmiskā tālruņa programmatūrai, kas agrāk bija pazīstama kā X-lite, ir bezmaksas versija, kā arī trīs maksas versijas individuālajai lietošanai, komandām un organizācijām. Programmiskā tālruņa risinājumā ir pieejamas dažādas iespējas, kas piedāvā pamata funkcijas bezmaksas paketē, kā arī papildfunkcijas augstākām - maksas paketēm. Bria ir lieliska izvēle, jo īpaši komandām vai uzņēmumiem ar dažādām vajadzībām.

Kā varat izmantot Bria?

Bria varat izmantot kā programmiskā tālruņa risinājumu savam uzņēmumam. Tā plašais būtisko un progresīvo līdzekļu klāsts padara to piemērotu lielākajai daļai personīgo un biznesa scenāriju. Izmantojot Bria, to varat viegli mērogot atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm. Ir pieejamas bezmaksas paketes, kā arī uzlabotas paketes.

Kādas ir Bria priekšrocības?

Bria var būt ļoti elastīgs un daudzpusīgs, tas piedāvā ļoti jauku, izskatīgu saskarni, un tas ļauj paplašināt to lietotāju skaitu, kuri vēlas iegūt vairāk funkcionalitātes. To ir ļoti viegli uzstādīt un iestatīt, izmantojot noderīgu ceļvedi, kas palīdz iziet cauri visam procesam.

Kā integrēt Bria un LiveAgent?

Bria varat integrēt ar LiveAgent, LiveAgent zvanu ierīces konfigurācijā izveidojot jaunu programmisko tālruni. Pēc tam tiek parādīti visi Bria VoIP iestatījumu konfigurēšanai nepieciešamie dati. Noklikšķiniet šeit, lai skatītu pilnu integrācijas ceļvedi.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju