Bezmaksas Izmēģinājums
  • Šabloni
  • Pirmās saziņas padomi zvanu centram

Pirmās saziņas padomi zvanu centram

Telefona sarunas joprojām ir svarīgs kontaktu kanāls gan uzņēmumiem, gan to klientiem. Nešaubīgi, arvien populārāki kļūst arī citi saziņas līdzekļi, piemēram, ziņapmaiņas programmas, tiešraides čats vai čatboti, bet sen zināmais telefona zvans joprojām ir komunikācijas kanāls, ko daudzi klienti izvēlēsies saziņai ar uzņēmumu.

Pirmās saziņas padomi zvanu centram
LiveAgent var izmantot izejošajiem un ienākošajiem zvaniem

Šis pētījums pierādīja, ka 69% klientu vēlas atbalstu saņemt telefoniski, nevis čatā vai “citos” atbalsta kanālos. Un, lai gan citā pētījumā norādīts, ka 71% respondentu uzskata, ka līdz 2021. gadam čats kļūs populārāks nekā e-pasts un telefoni, zvanu centri joprojām ir nozīmīgs klientu apkalpošanas un klientu atbalsta punkts.

Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes tērzētavu, biļešu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj Jums sniegt lielisku atbalstu saviem klientiem.

Peter Komornik, izpilddirektors
logo slido black

Mēs esam sagatavojuši vairākus pirmās saziņas padomus zvanu centriem, kas palīdzēs sniegt klientiem pēc iespējas labāku pieredzi. Jūs varat tos kopēt un lietot vārds vārdā vai arī mainīt atbilstoši savām vajadzībām un izmantot citā formātā.

Pirmās saziņas padomizvanu centram

Pirmās saziņas padomi 1

Pirmās saziņas padomi 2

Pirmās saziņas padomi 3

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai pirmās saziņas laikā man jāsniedz klientam galīga atbilde uz viņa jautājumu?

Ideālā gadījumā aģentiem būtu nekavējoties jāatbild uz klientu jautājumiem, taču realitātē aģenti ne vienmēr var atrisināt visas problēmas pirmajā sarunā. Atcerieties, ka katrai mijiedarbībai ir jāsniedz pievienotā vērtība un jāapstiprina, ka jūsu uzņēmumam rūp klientu intereses.

Vai ir kādi konkrēti vārdi/frāzes, kas aģentiem būtu jāpasaka pirmās sarunas laikā?

Konkrētu vārdu nav, bet pirmajā sarunā būtu jāiekļauj noteikti elementi – sveiciens, aģenta vārds un uzvārds, uzņēmuma nosaukums un nodaļa vai komanda, kuru aģents pārstāv. Tāpat pirmajā sarunā jānodrošina, ka klients jūtas uzklausīts un ka viņam ir sajūta, ka par viņu kāds rūpējas. Tas nozīmē, ka šīm sarunās būtu jāiekļauj draudzīgi vārdi un empātiski izteikumi.

Ja tiek izmantota IVR (Interactive Voice Response — interaktīvā balss atbilde), ieteicams informēt klientus par to, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai viņi tiktu savienoti ar aģentu. Ja jautājumu, kas apspriests pirmās sarunas laikā, nevar atrisināt uzreiz, klients ir jāinformē, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai aģents varētu atrisināt problēmu. Tāpat ieteicams informēt klientu, kad ar viņu kāds sazināsies par nākamajiem soļiem.

Cik ilgai būtu jābūt pirmajai sarunai?

Nav viegli novērtēt, cik ilgs laiks ir nepieciešams pirmajai sarunai, tomēr neviena zvanu centra saruna nedrīkst turpināties pārāk ilgi. Aģentiem ir jāspēj palīdzēt klientiem ātri un loģiski. Aģentam ir jāinformē klients par visiem pieejamajiem risinājumiem un jāmēģina izvēlēties efektīvāko risinājumu.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju