hallo,

Hallo, (agrāk Fieber) palīdz uzņēmējiem ar biznesa interneta, telefonijas un mākoņpakalpojumiem. LiveAgent un hallo, ir VoIP partneri, kas nozīmē, ka tagad varat viegli pieslēgt savu hallo numuru, izmantojot LiveAgent.

Cik maksā hallo, integrācija?

Hallo, jau ir iebūvēts LiveAgent. Tādējādi, LiveAgent klientiem tā ir pieejama bez maksas. Tomēr paturiet prātā, ka hallo, iekasē atsevišķu maksu par saviem VoIP pakalpojumiem.

Kā pievienot savu hallo, VoIP numuru pakalpojumā LiveAgent?

Veiciet sekojošas darbības:

1. Iegūstiet hallo, VoIP numuru

2. Pārvietojieties programmā LiveAgent, pamatojoties uz ekrānšāviņu.

3. Aizpildiet akreditācijas datus

4. un LIETOJIET

Ieguvumi:

  • uzlabota klientu pieredze
  • rentabls risinājums
  • iespēja izmantot plašu ierīču klāstu

Vēlaties uzzināt vairāk? Noskatieties zemāk redzamo zvanu centra programmatūras video.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free hallo, integration!

Frequently asked questions

Kas ir hallo,?

Hallo, ir telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Nīderlandē.  

Kā savienot hallo, VoIP ar LiveAgent?

Piesakieties savā LiveAgent kontā un dodieties uz sadaļu Zvans - Numuri sadaļā Konfigurācija. Meklējiet hallo (agrākais nosaukums - Fieber) un pievienojiet savu VoIP numuru. 

Cik maksā hallo, integrācija ar LiveAgent?

LiveAgent nodrošina bezmaksas hallo, VoIP integrāciju LiveAgent klientiem.  

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Tiešsaistes čats ir viens no palīdzības dienesta programmatūras rīkiem, kas klientiem ļauj sazināties ar jums jūsu vietnē.

Tiešsaistes čata atbalsts

Tekstā apskatīts tiešsaistes LiveAgent čats, kas uzlabo klientu pieredzi un saziņu ar viņiem. Tas piedāvā daudzas funkcijas, integrē sociālos medijus un piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu. LiveAgent ir ieteicama iespējamā klientu apkalpošanas programmatūra.

Dzīvais tiešsaistes čats ir saziņa starp klientiem un klientu pārstāvjiem reāllaikā, izmantojot iebūvētu tiešsaistes čatu.

Dzīvais tiešsaistes čats

Tiešsaistes dzīvais čats ir tehnoloģija, kas atbalsta klientus un sniedz informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem un produktiem. Nepieciešamās funkcijas ietver iespēju nosūtīt fotoattēlus un failus, kā arī aģentu zināšanas un komunikācijas prasmes. LiveAgent piedāvā bezmaksas tiešsaistes dzīvo čatu programmatūru, kas ir ātra un pielāgojama.

LiveAgent piedāvā uzlabotas iebūvētas funkcijas, kas palīdz ātri un efektīvi pārvaldīt klientu pieprasījumus no vienas koplietotas pastkastes.

Labākā koplietotā pastkaste pilsētā

Saņemot profesionālus e-pastus, svarīgi padarīt pateicības ziņas personalizētas, lai aicinātu uz turpinājumu. LiveAgent piedāvā automatizēt tādus turpinājuma e-pastus, kuri var palīdzēt noslēgt vairāk darījumu. Lai iegūtu aktīvus e-pasta abonentus, ir jāplāno kampaņa un jāsniedz tiem vērtība. Pareiza e-pasta nosūtīšana un noslēgšana ir ļoti būtisks biznesa komunikācijas elements. E-pasta saraksts jāuzlabo un jātīra, lai uzlabotu marketinga metrikas. Pēcpārdošanas e-pasta sagataves var palīdzēt atgriezt klientus.

Palieliniet klientu piesaisti, izmantojot personalizētu daudzkanālu atbalstu. Atstājiet klientiem lielisku sajūtu ikreiz, kad viņi mijiedarbojas ar jūsu uzņēmumu.

Palieliniet iesaistīšanos, izmantojot LiveAgent

Pieprasījums pēc personalizētas pieredzes un mācību video saturu mobilo ierīču vietnēm pieaug. Vairāk nekā puse no viedtālruņu lietotājiem iepirksies no uzņēmumiem, kas nodrošina šādu saturu. Lai uzlabotu klientu iesaisti, LiveAgent piedāvā daudzkanālu atbalstu, automatizāciju un personalizētu pakalpojumu reāllaikā. Tāpat arī ir iespējams izveidot ārējas zināšanu bāzes, lai sniegtu atbalstu 24/7.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju