BlaBla Connect

Kas ir BlaBla Connect?

Blabla Connect ir starptautisku zvanu programma un VoIP pakalpojumu sniedzējs. Viņi kā savu prioritāti izvirza nodrošināt starptautiskos pakalpojumus ar augstāko kvalitāti, kā arī piedāvā lielisku un ātru klientu atbalstu saviem klientiem. Viņu lietotne piedāvā unikālas funkcijas, piemēram, zvanīšanas laika papildināšanu, mini zvanus, failu koplietošanu un ziņapmaiņu.

Kā jūs varat izmantot BlaBla Connect?

Izmantojiet BlaBla Connect, ja vēlaties veikt starptautiskos zvanus ar drošu kvalitāti. Tas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties veikt zvanus ar citiem BlaBla Connect lietotājiem, jo zvani šajā gadījumā ir bez maksas. Turklāt viņu pakalpojumi ir lēti, lai palīdzētu jums ietaupīt naudu, un viņu klientu atbalsts vienmēr ir gatavs jums palīdzēt ar visu nepieciešamo. Blabla Connect labi sadarbojas ar LiveAgent zvanu centru.

Kā galveno zvanu centra programmatūras numuru izmantojiet BlaBla Connect. Vienkārši pievienojiet savu numuru LiveAgent zvanu centram un sāciet apstrādāt klientu zvanus. Liveagent piedāvā daudz līdzekļu, lai atvieglotu darbplūsmu un padarītu klientu zvanus vieglāk pārvaldāmus, pateicoties dažādām funkcijām un automatizācijai.

Izmantojiet interaktīvās balss atbildes (IVR) priekšrocības un izveidojiet pielāgotu atbildi, lai tā atbilstu jūsu vajadzībām, glabājiet neierobežotu skaitu zvanu ierakstu vai izveidojiet pielāgotu zvana pogu, lai vietnes dizains atbilstu jūsu zīmolam. Apskatiet pilnu līdzekļu sarakstu un noskaidrojiet, ko ar tiem var paveikt.

Kādas ir BlaBla Connect lietošanas priekšrocības?

 • Pieejams VoIP risinājums
 • Starptautiskie zvani
 • Bezmaksas zvani starp BlaBla Connect lietotājiem
 • Uzticams klientu atbalsts

Would you like to improve your call center?

Start your free LiveAgent trial today and get access to a fully-featured call center software

Kā integrēt BlaBla Connect un LiveAgent

Blabla Connect var viegli integrēt LiveAgent zvanu centrā. Process aizņem tikai dažas minūtes, un pēc tam varat sākt veikt zvanus klientiem un atbildēt uz tiem. Lai uzzinātu, kā veikt procesu, sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem.

 • Vai jums vēl nav BlaBla Connect konta? Dodieties uz BlaBla Connect tīmekļa vietni un izvēlieties valsti, kurā vēlaties veikt zvanus. Tad izvēlies maksas paketi un saņemiet savu numuru. Kad esat izveidojis BlaBla Connect kontu, varat pāriet pie nākamās darbības.
BlaBla Connect vietnē parādītās cenu paketes
BlaBla Connect cenas
 • Tagad, kad BlaBla Connect konts un zvana numurs ir gatavs, atgriezieties LiveAgent kontā un atveriet Konfigurācija > Zvans > Numuri. Noklikšķiniet uz pogas Izveidot un atlasiet Vispārīgi.
Liveagent zvana numura konfigurācija BlaBla Connect integrācijas procesā
BlaBla Connect integrācija
 • Atliek ievadīt savu informāciju. Norādiet savu numuru un vārdu, izvēlieties nodaļu, kas atbildēs uz tālruņa zvaniem uz šo numuru, izvēlieties portu un resursdatoru. Jums ir arī jānorāda pieteikšanās vārds un parole, kā arī jāizlemj, vai vēlaties ierakstīt visus zvanus no šī numura. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot loga apakšā.
Blabla savienojuma integrācijas iestatīšana LiveAgent zvanu konfigurācijā
BlaBla Connect konfigurācija

Tas ir viss, jūsu BlaBla Connect numurs ir savienots ar LiveAgent, un jūs varat sākt veikt un saņemt klientu tālruņa zvanus. Veltiet nedaudz laika, lai pārlūkotu rakstus LiveAgent Akadēmijas lapā un uzzinātu ko jaunu par labāka klientu atbalsta nodrošināšanu ar zvanu centru.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir BlaBla Connect?

Blabla Connect nodrošina VoIP pakalpojumus un lietotni starptautiskai zvanīšanai. To prioritāte ir kvalitatīvu starptautisku pakalpojumu sniegšana, un lieliska, ātra atbalsta piedāvāšana arī ir daļa no to pakalpojumiem. Ir pieejamas arī tādas funkcijas kā papildinformācija, mini zvani, failu koplietošana un ziņas lietotnē.

Kā jūs varat izmantot BlaBla Connect?

Ja meklējat uzticamu pakalpojumu sniedzēju starptautisko zvanu veikšanai, izmantojiet pakalpojumu BlaBla Connect. Blabla Connect lietotāji var zvanīt viens otram bez maksas. Turklāt pakalpojumi ir par pieejamu cenu, ļaujot ietaupīt naudu, un klientu atbalsta komanda vienmēr ir pieejama, lai palīdzētu jums novērst jebkādas problēmas.

Kādas ir BlaBla Connect lietošanas priekšrocības?

 • Pieejams VoIP risinājums
 • Starptautiskie zvani
 • Bezmaksas zvani starp BlaBla Connect lietotājiem
 • Uzticams klientu atbalsts

Kā integrēt BlaBla Connect un LiveAgent?

 • Dodieties uz LiveAgent un atveriet Konfigurācija > Zvani > Numuri
 • Noklikšķiniet uz Izveidot un izvēlieties Cits
 • Norādiet savu BlaBla Connect informāciju un noklikšķiniet uz Pievienot
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju