Placetel

Placetel ir Vācijas telekomunikāciju uzņēmums, kas sniedz IP telefonijas (VoIP) pakalpojumus. Turklāt, kopš 2007. gada uzņēmums piedāvā tālruņa numurus no visiem 5200 Vācijas vietējiem tīkliem. Uzņēmumam ir iespaidīgs funkciju portfelis, jeb, konkrētāk – vairāk nekā 150 funkciju.

Placetel jau ir kļuvis par daļu no LiveAgent. Tāpēc varat ērti izmantot Placetel IP telefonijas numuru, kas jau atrodas Jūsu LiveAgent zvanu centrā.

Cik maksā Placetel IP telefonijas numura integrācija LiveAgent programmatūrā?

LiveAgent piedāvā bezmaksas Placetel integrāciju. Tomēr Placetel par saviem pakalpojumiem prasa atsevišķu samaksu.

Kā Jūs varat integrēt Placetel LiveAgent programmatūrā?

1. Iegūstiet Placetel IP telefonijas numuru

2. Piesakieties savā LiveAgent kontā

3. Uzklikšķiniet uz “Konfigurācijas” – “Zvanīt” – “Numuri” – (+)

4. Sameklējiet Placetel

5. Ierakstiet nepieciešamo informāciju

6. Uzklikšķiniet uz “PIEVIENOT” un nekavējoties sāciet LIETOT savu IP telefonijas numuru

Ieguvumi:

  • augstāka produktivitāte
  • uzlabota klientu pieredze
  • rentabls
  • iespēja izmantot vairākas ierīces 
  • bezmaksas integrācija

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Placetel integration!

Frequently asked questions

Kas ir LiveAgent - Placetel integrācija?

Placetel ir IP telefonijas pakalpojumu sniedzējs. Tādējādi, ja jums ir IP telefonijas numurs no Placetel, varat to savienot ar savu LiveAgent zvanu centru, lai uzlabotu klientu pieredzi.  

Cik maksā jūsu Placetel IP telefonijas numura savienošana ar LiveAgent?

LiveAgent neiekasē papildu maksu par Placetel IP telefonijas numura savienošanu ar LiveAgent zvanu centru. 

Kā darbojas IP telefonijas tālruņi salīdzinājumā ar fiksēto tālruni?

Vienkārši sakot, IP telefonijas tālrunis darbojas gandrīz tāpat kā parasts tālrunis. Tomēr galvenā atšķirība ir tā, ka ienākošie un izejošie zvani notiek, izmantojot interneta savienojumu. Mūsdienās šāds savienojums ir uzticamāks, jo ir palielinājies interneta joslas platums.  Tomēr atcerieties, ka savienojuma kvalitāte ir atkarīga no Jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
LiveAgent un TeleCube tagad ir VOIP partneri. Uzziniet vairāk par TeleCube iespējām LiveAgent zvanu centrā.

TeleCube

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudz funkcijas ieskaitot integrāciju ar citām sistēmām. Tā ir pieejama arī arī kā e-pasta pārvaldības programmatūra, kura var būt izmantota pircēju portāla sistēmās. LiveAgent piedāvā demonstrācijas un ir pieejams arī ar bezmaksas versiju. Uzņēmums, kas pārvalda LiveAgent, ir Quality Unit.

TelcaVoIP ir globāls VoIP pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Itālijā un piedāvā starptautiskos numurus sešos kontinentos. Uzziniet vairāk par TelcaVoIP integrāciju.

TelcaVoIP

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā dažādas funkcijas, integrācijas un alternatīvas. Uzņēmums, kas piedāvā šo programmatūru, sauc Quality Unit, LLC. Tajā ir piedāvājuma pieprasījuma un atbalsta portāli, kā arī datu migrācijas iespēja. LiveAgent ir populāra klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā sūdzību un ienākošo zvanu centra programmatūras, pašapkalpošanās programmatūru un vēl citas iespējas. Uzņēmumam ir arī partneru programma un sadarbības iespējas. Sales kontakts ir pieejams, kā arī ir iespēja saņemt jaunumus par LiveAgent atjauninājumiem un atlaidēm, abonējot tos sociālajos tīklos. Uzņēmums piedāvā arī izglītības materiālus un rakstīšanas testu, kā arī izmaksu kalkulatoru, lai palīdzētu klientiem izvēlēties piemērotākās iespējas. LiveAgent izveides process ir viegli saprotams un turklāt ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma iespēja klientiem.

Telsome ir telefonijas pakalpojumu sniedzējs uzņēmumiem, kas koncentrējas uz kvalitāti un uzlabojumiem. Uzziniet par Telsome integrāciju LiveAgent

Telsome

Modulus piedāvā IP telefonijas pakalpojumus un integrāciju ar LiveAgent, kas ietver softphone programmatūru ar VoIP tālruņa atbalstu. Telemārketinga programmatūra ir efektīvs rīks, kas palīdz sazināties ar lielu cilvēku skaitu un nodrošina uzlabotas zvanu kontroles funkcijas. Klientu iesaistes stratēģijām var pievienot personalizētu video atbalstu.

Uzziniet vairāk par VoIP numuru. Padziļināti izprotiet klientu atbalsta koncepcijas, izmantojot vienkāršus profesionāļu skaidrojumus.

VoIP numurs

The text appears to be a mix of several sections from a website related to customer service software and tools. It includes details on popular software like VoIP phone systems, self-service software, and email management software. There are also sales contacts and links to subscribe to updates. A large portion of the text seems to be focused on the process of creating a LiveAgent account and setting up a panel for the user.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju