VoIPstudio

Kas ir VoIPstudio?

VoIPstudio ir profesionāls mākoņa VoIP tālruņa pakalpojumu sniedzējs un godalgots produkts šajā kategorijā. Tas ir aprīkots ar funkcijām un rīkiem, kas atvieglo zvanu centru pārvaldību maziem un vidējiem uzņēmumiem visā pasaulē. 

Kā Jūs to varat izmantot?

Apvienojumā ar LiveAgent tiešsaistes tērzēšanu, palīdzības pieteikumu sistēmu, zināšanu bāzi un citiem rīkiem Jūs iegūsiet pilnu klientu apkalpošanas centru, kas pieejams no viena ērta risinājuma.

Izmantojiet VoIPstudio, ja vēlaties saviem klientiem sniegt atbalstu, izmantojot tālruņa zvanus. Zvani var izrādīties būtiski arī pārdošanas un mārketinga komandām, kas darbojas dažādos nolūkos. 

Ieguvumi

  • Integrēts zvanu centrs LiveAgent vadības panelī
  • Pārvaldiet zvanus, palīdzības pieteikumus, tērzēšanas un citus pakalpojumus no viena risinājuma.
  • Palīdzības pieteikumu sistēma saglabā zvanus sakārtotus kopā ar citiem datiem.

Kā integrēt VoIPstudio ar LiveAgent

Integrēšanu var veikt dažu minūšu laikā. Jums ir jābūt gataviem un iestatītiem VoIPstudio un LiveAgent kontiem. Atveriet programmu LiveAgent un atveriet sadaļu Konfigurēšana > Zvanīt > Numuri. Noklikšķiniet uz augšpusē esošās oranžās pogas “Izveidot”.

Opcija Pievienot numuru, integrējot VoIPstudio izsaukuma numuru LiveAgent sistēmā
VoIPstudio numura pievienošana

Atvērsies jauns logs ar VoIP pakalpojumu sniedzēju izvēli. Atrodiet VoIPstudio un noklikšķiniet uz logotipa. Tagad aizpildiet tādus laukus kā vārds, tālruņa numurs, pieteikšanās informācija un iespēja ierakstīt zvanus, kā arī citu informāciju. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Pievienot”.

VoIP studijas numura iestatīšana LiveAgent konfigurācijā
VoIPstudio konfigurācija

Jūsu VoIPstudio tālruņa numurs ir gatavs lietošanai. Izmēģiniet to! Vēlaties iegūt vairāk informācijas par zvanu centru darbību? Apskatiet zemāk redzamo videoklipu

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Frequently asked questions

Kas ir VoIPstudio?

VoIPstudio ir funkciju ziņā bagāts, godalgots profesionāls VoIP tālruņa pakalpojumu sniedzējs. Šis pakalpojums ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas nodrošināt klientu atbalsta, pārdošanas vai mārketinga komandas ar zvanu centru, lai sazinātos ar klientiem.

Vai es varu integrēt VoIPstudio ar LiveAgent?

Jā, VoIPstudio var nodrošināt tālruņa pakalpojumu, savukārt LiveAgent nodrošinās zvanu centra iespējas. Process aizņem tikai dažas minūtes.

1. Atveriet LiveAgent konfigurāciju un atveriet zvanu sadaļu

2. Pievienojiet jaunu VoIPstudio tālruņa numuru

3. Darbs ir pabeigts un varat sākt zvanīt

Vai man ir jāmaksā, lai integrētu VoIPstudio ar LiveAgent?

Nē, ja Jums ir LiveAgent tarifu plāns "Viss iekļauts". Par VoIPstudio integrēšanu ar LiveAgent nav jāmaksā papildus, un Jūs varat izveidot zvanu centru dažu minūšu laikā.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju