TelcaVoIP

TelcaVoIP ir globāls VoIP pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Itālijā un piedāvā starptautiskos numurus sešos kontinentos. Uzņēmuma misija ir sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus saviem klientiem. LiveAgent un TelcaVoIP ir kļuvuši par partneriem. Tāpēc tagad iespējams ātri un vienkārši integrēt TelcaVoIP. Turklāt LiveAgent neiekasē papildu maksu par TelcaVoIP integrāciju.

Kā savienot TelcaVoIP ar LiveAgent?

TelcaVoIP jau ir iebūvēts LiveAgent. Tas sniedz iespēju viegli iestatīt savu VoIP numuru. Dodieties uz sadaļu Konfigurācijas, pēc tam noklikšķiniet uz Zvanīt, Numuri, + poga. Pēc tam sameklējiet TelcaVoIP un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju. Noklikšķiniet uz Pievienot un sāciet izmantot savu VoIP numuru uzreiz.

Ieguvumi:

  • funkciju daudzveidība
  • uzticams
  • vienkārša integrācija
  • iespēja izmantot vairākas ierīces
  • viegla piekļuve

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free TelcaVoIP integration!

Frequently asked questions

Kas ir TelcaVoIP?

TelcaVoIP ir telekomunikāciju uzņēmums, kas nodrošina arī interneta telefonijas (VoIP) pakalpojumus visā pasaulē. 

Kā Jūs varat integrēt TelcaVoIP ar LiveAgent?

Integrācija nav nepieciešama - TelcaVoIP jau ir iebūvēts LiveAgent programmā. Sekojiet norādījumiem, lai pieslēgtu VoIP numuru LiveAgent sistēmā:

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Konfigurācijas - Zvanīt - Numuri 

3. Sameklējiet TelcaVoIP

4. Pievienojiet nepieciešamos autorizācijas datus 

Cik maksā TelcaVoIP integrācija?

Kā jau iepriekš minējām, TelcaVoIP jau ir daļa no LiveAgent. Tādējādi, ja esat abonējis LiveAgent, VoIP numura pieslēgšana ir bez maksas.  

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
LiveAgent un TeleCube tagad ir VOIP partneri. Uzziniet vairāk par TeleCube iespējām LiveAgent zvanu centrā.

TeleCube

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudz funkcijas ieskaitot integrāciju ar citām sistēmām. Tā ir pieejama arī arī kā e-pasta pārvaldības programmatūra, kura var būt izmantota pircēju portāla sistēmās. LiveAgent piedāvā demonstrācijas un ir pieejams arī ar bezmaksas versiju. Uzņēmums, kas pārvalda LiveAgent, ir Quality Unit.

Voyced ir Eiropas VoIP pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas vairāk nekā 165 valstīs visā pasaulē. Uzziniet vairāk par Voyced integrāciju programmā LiveAgent.

Voyced

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru par zemām cenām un ar daudzām integrācijām. Uzņēmuma piedāvājums ietver arī papildu pakalpojumus, piemēram, atbalstu, datu migrāciju un seminārus. LiveAgent ir pieejams arī ar bezmaksas izmēģinājuma periodu.

Uzziniet vairāk par mobilo VoIP. Izprotiet to padziļināti ar profesionāļu skaidrojumiem.

Mobilais VoIP

Mobilais VoIP ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuriem ir jāsaglabā augsta kvalitāte un efektivitāte saziņā ar klientiem. Tas nodrošina ātru un drošu sakaru un papildina biznesa operācijas. VoIP programmatūra ir standartizēta un var optimizēt video konferences zvanus. Ir daudzi VoIP pakalpojumu sniedzēji, tāpēc ir jāizvēlas pareizais, ņemot vērā cenu un uzņēmuma lielumu.

Uzziniet vairāk par VoIP programmatūru. Izprotiet padziļinātus profesionāļu skaidrojumus.

VoIP programmatūra

VoIP programmatūra atvieglo komunikāciju un padara to personiskāku, uzlabojot uzņēmuma komunikācijas procesus. LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru un atbalsta pakalpojumus, ieskaitot mobilā VoIP un mākoņpakalpojumus. Bez maksas ir pieejama demonstrācija, lai izprastu programmatūras priekšrocības.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju