Jaudīgais numura sastādītājs

Kas ir jaudīgais numura sastādītājs?

Jaudīgais numura sastādītājs ir izejošais numura sastādītājs, kas ir plaši izmantots zvanu centros kopš tā ieviešanas 1970. gados. Šis automātiskās zvanīšanas režīms katram pieejamajam zvanu centra aģentam atlasa un sastāda numuru – vienu pēc otra. Nākamais numurs kontaktu sarakstā tiek sastādīts tikai pēc tam, kad iepriekšējā saruna ir pabeigta un aģents ir gatavs veikt nākamo zvanu.

Tiklīdz sistēma sazvana numuru, kas neatbild, ir aizņemts vai atvienots, tā nekavējoties veic nākamā numura izsaukšanu, bez manuālas iejaukšanās no aģenta puses. Tiklīdz reālais cilvēks paņem tālruņa klausuli, tas uzreiz tiek savienots ar aģentu. Tomēr, ja tiek noteikts, ka atbild automātiskais atbildētājs vai balss pasts, aģents var izvēlēties pārtraukt sarunu un manuāli pāriet uz nākamo zvanu vai atstāt balss pasta ziņu.

galvenie zvanu iestatījumi
LiveAgent Zvanu iestatījumi

Izmantojot automatizēto numuru sastādīšanas sistēmu, aģenti, protams, ir daudz efektīvāki, jo tiem nav jātērē laiks meklēšanai, jāizlemj, uz kuru numuru zvanīt nākamo, un manuāli jāsastāda katrs numurs no zvanīšanas saraksta. Tā vietā viņi var pavadīt vairāk laika sarunās ar potenciālajiem klientiem. Ja sistēma ir integrēta ar CRM, jaudīgais numura sastādītājs parāda arī pieejamo informāciju par kontaktpersonu, kas ļauj veidot informētākas un personalizētākas pārdošanas sarunas.

Salīdzinājumā ar citām zvanīšanas tehnoloģijām (piemēram, prognozējošajiem numura sastādītājiem un progresīvajiem numura sastādītājiem) jaudīgie sastādītāji ir vispiemērotākie mazo un vidējo izejošo zvanu centru komandām. Tos parasti izmanto pārdošanai, izejošajām mārketinga kampaņām, klientu apkalpošanas papildpakalpojumiem, aukstajiem zvaniem utt. jaudīgie numura sastādītāji var būt ideāls risinājums, lai apkalpotu augstas kvalitātes kontaktsarakstus, piemēram, esošos klientus, kā arī gadījumos, kad aģentiem, iespējams, nepieciešama ilgāka mijiedarbība (ja vidējais zvanu ilgums ir ilgs vai neprognozējams).

Tā kā jaudīgie numura sastādītāji no saraksta zvana pa vienam kontaktam un izmanto tādas funkcijas kā dinamiskā interesentu sadale, pārstāvji vienmēr ir klāt un gatavi iesaistīties sarunā, tiklīdz savienojums ir izveidots. Tas nodrošina labāku potenciālo klientu un kontaktpersonu pārvaldību, mazāk nomesto zvanu, mazāku dīkstāves laiku un garāku sarunu laiku aģentiem, uzlabotu aģenta efektivitāti un lielākus pārdošanas reklāmguvumus.

Try LiveAgent Today

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated call center software for SMB.

Frequently asked questions

Kā darbojas jaudīgais numura sastādītājs?

Tiklīdz numuru sastādīšanas sesija ir sākta, automātiskais numura sastādītājs (zvanu centra automātiskā numuru sastādīšanas veids) automātiski izsauc numurus no kontaktu saraksta citu pēc cita. Sistēma izsauc nākamo numuru tikai pēc tam, kad aģents vai klients ir pārtraucis pašreizējo tālruņa zvanu, un nekavējoties pāriet uz nākamo zvanu, ja neviens neatbild, numurs ir aizņemts vai atvienots vai tiek noteikts, ka otrā galā ir automātiskais atbildētājs. Ja kāda persona atbild uz zvanu, tas tiek nekavējoties savienots ar pieejamo pārdošanas pārstāvi. Jaudīgie numura sastādītāji atbrīvo aģentus no manuālās numuru sastādīšanas.

Kas ir jaudīgā numura sastādītāja 'gaidīšanas laiks'

'Gaidīšanas laiks' jaudīgā numura sastādītāja režīmā ir laiks starp abiem zvaniem - no brīža, kad viens zvans ir pabeigts, līdz brīdim, kad tiek sākta nākamā saruna. Lielākā daļa jaudīgo numura sastādīšanas programmatūras sistēmu ļauj iestatīt gaidīšanas laiku atbilstoši aģentu vēlmēm. Tas ļauj pārstāvjiem iepazīties ar pieejamo informāciju (piem., iepriekšējo mijiedarbību), pirms numura sastādītājs sāk zvanīt uz nākamo numuru, lai būtu droši, ka aģents ir labi sagatavojies sarunai.

Vai ir iespējams lietot jaudīgo numura sastādītāju LiveAgent kontaktu centra risinājumā?

Lai gan LiveAgent zvanu centra programmatūrā ir gan ienākošā zvanu centra, gan izejošā zvanu centra iespējas, LiveAgent kontaktcentrā jaudīgā numura sastādītāja risinājums pašlaik nav pieejams. Tomēr tas ļauj veikt izejošo zvanu, izmantojot numura sastādīšanu ar “noklikšķināt, lai zvanītu” paņēmienu no tīmekļa lapām, kas var lieliski palīdzēt pārdošanas komandām.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju