SIP zvani

Kas ir SIP zvani?

SIP zvans atšifrējas kā Sesijas Iniciācijas Protokola zvans. Sesijas Iniciācijas Protokols ir signālprotokols, ko izmanto, lai inicializētu, uzturētu un pārtrauktu saziņas sesijas, izmantojot VoIP un citas interneta un mākoņdatošanas saziņas platformas. SIP zvani bieži tiek jaukti ar VoIP, tomēr tas nav īsti korekti. VoIP (Balss caur Interneta Protokolu) ir plašāks termins, kas attiecas uz tehnoloģiju kopu, ko izmanto, lai veiktu un saņemtu zvanus internetā, nevis caur tradicionālajām tālruņa līnijām. Savukārt SIP ir viena atsevišķa tehnoloģija, kas atbalsta VoIP. Papildus balss zvaniem SIP protokolu izmanto, lai pārraidītu dažādus datus, tostarp videočatu un videozvanus, videokonferences, tūlītējo ziņapmaiņu un citus multivides sakarus.

Atšķirībā no tālruņa zvanu uzsākšanas SIP tālruņu sistēma spēj veikt citas VoIP funkcijas, piemēram, identificēt lietotāja atrašanās vietu, noteikt to pieejamību atbildēšanai un to, vai adresāta ierīce ir saderīga ar uzsāktā zvana veidu, pāradresēšanu un zvana pārtraukšanu utt.

Kā darbojas SIP zvans?

Tradicionālā tālruņu sistēma sastāv no trim pamatdaļām:

  • PBX — lokāla tālruņa sistēma, kas pārvalda zvanus.
  • PRI līnijas, kas savieno zvanus ar PSTN.
  • Publiskais Tālruņa Līniju Komutators (PSTN), kas pārvirza zvanus uz to galamērķi.

Izmantojot SIP maģistrāli (tas ir virtuāls savienojums), kas tieši savieno PBX ar PSTN, izmantojot internetu, būtībā var iztikt bez PRI līnijām. SIP zvani arī atceļ vajadzību pēc vairākām tālruņa līnijām, kas ļauj vieglāk un lētāk tos mērogot, salīdzinot ar tradicionālo biznesa tālruņa līniju izmantošanu.

Zvanu iestatījumi Klientu apkalpošanas programmatūrā - LiveAgent

Tā kā katrai SIP maģistrālei var būt neierobežots kanālu skaits (kanāls ir līdzvērtīgs vienam ienākošam vai izejošam zvanam), uzņēmumam būtu nepieciešams viena SIP maģistrāle neatkarīgi no vienlaicīgo zvanu skaita. Tā vietā, lai iegādātos papildu tālruņa līnijas, kas parasti ir pieejamas paketēs pa 23 kanāliem (kas parasti ir vairāk, nekā faktiski tiek izmantots), izmantojot SIP, varat iegādāties pa vienam kanālam un tikai tad, ja tas ir nepieciešams. Turklāt SIP zvani rada ievērojamus izmaksu ietaupījumus biznesa saziņā, jo gan vietējos, gan tālsarunu un starptautiskos zvanus varat veikt, vienkārši izmantojot interneta pieslēgumu.

Start your free trial today

Learn all about LiveAgent and how it can help you improve your call center customer service.

Frequently asked questions

Kādas ir SIP zvanu priekšrocības?

SIP zvanu izmantošana uzņēmumiem paver vairākas priekšrocības. SIP tālruņu sistēmu ir viegli iestatīt, pārvaldīt un mērogot, kad vien tas nepieciešams, bez nepieciešamības pievienot papildus tālruņa līnijas. Tas nodrošina lielāku izmaksu efektivitāti, likvidējot nepieciešamību pēc vairākiem tīkliem, papildus aparatūras, uzstādīšanas un apkopes izmaksām. Tā kā SIP zvanus var saņemt visu veidu klēpjdatoros un mobilajās ierīcēs, kā arī viegli pārvirzīt, tas palīdz padarīt jūsu uzņēmumu pieejamāku klientiem un darbiniekiem.

Kam būtu jāizmanto SIP Zvani?

SIP zvani ir plaši izplatīti mazajos uzņēmumos un jaunuzņēmumos daudzās nozarēs, jo to īstenošana ir bez grūtībām, elastīga, ērti pieejama uz dažādām ierīcēm, mērogojama, uzticama un izmaksu efektīva. Daudzas organizācijas to izmanto gan ārējiem, gan iekšējiem sakariem. Lai gan lielākiem uzņēmumiem varētu būt izaicinājums, pāriet uz SIP un pārcelt PBX sistēmu mākonī, arī tie var iegūt labumu no ilgtermiņa izmaksu ietaupījumiem saviem komunikāciju izdevumiem.

Vai iespējams veikt SIP zvanus LiveAgent programmatūrā?

LiveAgent zvanu centra programmatūru varat integrēt ar dažādām trešo pušu programmām, ieskaitot vairākus SIP pakalpojumu sniedzējus, piemēram, Twilio. Jūs varat ērti savienot programmisko tālruni kā vēl vienu ierīci, pievienot savu SIP pakalpojumu sniedzēju un veikt SIP zvanus LiveAgent programmā, tai pat laikā šie zvani joprojām tiks apstrādāti, ierakstīti un kontrolēti, izmantojot paša LiveAgent ērto tīkla infrastruktūru. Lai pievienotu LiveAgent savu SIP pakalpojumu sniedzēju, lūdzu, skatiet šo ceļvedi: SIP pakalpojuma nodrošinātāja integrācāja ar viesotajām licencēm

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS
Raustīšanās buferis var palīdzēt uzlabot VoIP zvanu slikto balss kvalitāti. Mēs šajā rakstā skaidrojam, kā tas darbojas.

Raustīšanās buferis

LiveAgent ir klientu apkalpošanas platforma, kas piedāvā dažādas programmatūras programmas, piemēram, voip tālruņa sistēmas un ienākošo zvanu centru programmatūru. LiveAgent arī piedāvā seminārus un palīdzības centru, un jūs varat sazināties ar sākotnējo kontaktu ar uzņēmumu, lai saņemtu vairāk informācijas par to, kā izmantot platformu.

VoipTiger ir VoIP operators birojam, zvanu centram, mājās utt. Uzziniet vairāk par VoipTiger integrāciju LiveAgent un tās priekšrocībām.

VoipTiger

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmu, ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un vairāk. Mums ir arī zināšanu bāzes, emuārs, glosārijs, akadēmija un Tīmekļa semināri. Atbalsts ir pieejams, un klienti var pierakstīties uz demonstrāciju. Quality Unit, LLC ir izveidojis LiveAgent, un uzņēmums ir saņēmis dažādas balvas un sertifikātus. Noteikumi un nosacījumi, drošības noteikumi un privātuma politika ir atrodami vietnē.

Čats, kas tiek saukts arī par tiešsaistes čatu vai interneta čatu, ir veids, kā reāllaikā sazināties internetā. Pastāv dažādi čatu veidi.

Reāllaika čats

Tekstā apskatīts reāllaika čata ieguvumi uzņēmējiem, kā arī ir izcelts uzņēmums LiveAgent, kas nodrošina šo pakalpojumu. Lai palielinātu klientu uzticību un samazinātu pamesto pirkumu grozu skaitu, uzņēmumiem ir jāizmanto šis ērts saziņas veids ar klientiem. LiveAgent ir viena no populārākajām reāllaika čata lietojumprogrammām.

VoIPcloud ir VoIP un mākoņa pakalpojumu sniedzējs ar savu maksājumu pārvaldību, kā arī PBX un Microsoft Teams atbalstu

VoIPcloud

Tekstā tiek aprakstīti dažādi LiveAgent risinājumi un klientu apkalpošanas programmatūra, kas ietver arī e-pasta pārvaldību un sūdzību pārvaldības sistēmu. Tiešsaistē var pierakstīties uz demonstrāciju, kā arī sekojot sociālajiem tīkliem, saņemt jaunumus un atjauninājumus par LiveAgent piedāvājumiem. Tāpat tiek piedāvāta jauna lietotāja reģistrācija, kura tiek sekoja ar instalācijas statusa paziņojumiem. Mājaslapa izmanto sīkdatnes.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju