VoIP pakalpojumu sniedzējs

Kas ir VoIP pakalpojuma sniedzējs?

Balss caur Interneta Protokolu jeb VoIP pakalpojumu sniedzēji ir aģenti, kas piedāvā VoIP pakalpojumus. Tie klientiem parasti nodrošina VoIP ierīces un aprīkojumu par ikmēneša maksu. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā VoIP sistēmu klientiem komerciālām vai sadzīves VoIP vajadzībām.

VoIP biznesa uzsākšana ir ērta uzņēmumiem, jo palīdz uzturēt vienotu saziņu ar klientiem. VoIP zvani ir daudz rentablāki salīdzinājumā ar ierastajām tālruņu sistēmām. Plašās funkcijas ļauj izmantot neierobežotas zvanu iespējas, izmantojot stabilu interneta savienojumu. Tādējādi VoIP iespēja kļūst aizvien vilinošāka.

Vai man VoIP lietošanai nepieciešams pakalpojuma sniedzējs?

Jā, lai iestatītu jūsu VoIP sistēmu, ir nepieciešams pakalpojumu sniedzējs. Izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā visaugstāko vērtību par jūsu naudu atbilstoši jūsu vajadzībām.

VoIP tālruņa ierīces dod iespēju ne tikai veikt un saņemt zvanus, izmantojot platjoslas interneta savienojumu. Tās arī ļauj jūsu uzņēmumam nosūtīt faksus tiešsaistē un radīt īsziņas, apstrādāt un pārvirzīt visas tālruņa sarunas. Turklāt tās ļauj izveidot audio un video sapulces no jebkuras vietas, kur vien atrodaties.

Kā izvēlēties VoIP pakalpojumu sniedzēju?

1. Kādas ir jūsu prasības?

Lai jūsu uzņēmumam atrastu ideālu biznesa VoIP pakalpojumu sniedzēju, vispirms ir jāaptver savas prasības. Tas palīdzēs pieņemt uz zināšanām balstītu lēmumu. Zinot, kāds numurs (bezmaksas, starptautisks vai vietējais) jūsu uzņēmumam ir nepieciešams ienākošajiem vai izejošajiem zvaniem, jums rodas nepieciešamais priekšstats par uzņēmuma prasībām.

Ienākošo un Izejošo Zvanu Centra Programmatūra

Tiklīdz esat noskaidrojis savas organizatoriskās vajadzības, varat sākt meklēt VoIP pakalpojumu sniedzējus, kas var tās izpildīt.

2. Klientu atsauksmes

Viens no drošākajiem veidiem, kā izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, ir pārbaudīt viņu klientu atsauksmes. Mēs saprotam, ka dažas atsauksmes var neizklausīties uzticamas, bet lielākoties tās sniedz pietiekamu ieskatu, lai pieņemtu lēmumu.

3. Cenu paketes

Vēl viens noteicošs aspekts, izvēloties VoIP pakalpojumu sniedzēju, ir tā cenas pieejamība. Cik daudz pakalpojumu sniedzējs iekasē mēnesī par vienu lietotāju? Cik minūtes mēnesī viņš piedāvā, un vai tas viss iekļaujas jūsu budžetā? Izcenojumiem ir lielāka nozīme, nekā jūs varat iedomāties.

4. Pakalpojuma kvalitāte

Pakalpojumu kvalitāte tiek noteikta, izvēloties pakalpojumu sniedzēju. Kāda ir paketes vispārējā kvalitāte un vai piedāvātie pakalpojumi ir pietiekami droši jūsu uzņēmumam?

Zvanu Centra Sagataves

Kā uzstādīt VoIP tālruni mājās?

Tiklīdz esat abonējis VoIP pakalpojumu sniedzēju, VoIP ierīces un kontakttālruņa numura iestatīšana mājās ir diezgan vienkārša. Galvenais, kas nepieciešams, ir VoIP tālruņa adapteris un dažas mājas aprīkojuma izmaiņas.

Konkrētais modelis nosaka, kā jāpieslēdz adapteris. Daži no tiem savienoti ar datoru vai modemu. Citi tieši pievienoti modemam. Pirms savienojuma izveides ar VoIP tālruni noteikti izslēdziet visas atbalstītās ierīces.

Pievienojiet austiņas, kas tiks izmantotas VoIP zvaniem, adapterim. Ir savrīgi to iespraust pareizajā ligzdā. Pēc tam pievienojiet adapteri un ieslēdziet to. Atcerieties, ka ir jāpievieno un jāieslēdz gan adapteris, gan maršrutētājs, lai nodrošinātu VoIP tālruņa pakalpojuma darbību.

Tagad, kad viss ir savienots, varat ieslēgt savu iekārtu. Ļaujiet pilnībā sinhronizēties modema un jaunā adaptera savienojumam. Pēc tam varat dzirdēt zvana signālu. Tas nozīmē, ka mājās VoIP ir veiksmīgi iestatīts.

Kāpēc VoIP pakalpojums ir izdevīgāks biznesam, salīdzinot ar parastajām fiziskajām līnijām?

1. Rentabilitāte

VoIP tālruņa pakalpojuma iestatīšanai, salīdzinot ar fiksētās līnijas tālruņiem, nav nepieciešams daudz aparatūras. Tos ir viegli uzstādīt bez papildu izmaksām.

Turklāt VoIP piedāvā neierobežotu minūšu daudzumu par lētām cenām, kas ir ļoti dārgi, izmantojot tradicionālo fiksēto līniju.

2. VoIP ir viegli lietot

Parastajām fiksētajām līnijām nepieciešams ievērojams daudzums sagatavošanās darbu un aprīkojuma. To uzstādīšanai nepieciešams arī ievērojams laiks.

Izmantojot VoIP pakalpojumu, uzņēmuma tālruņus var pilnībā iedarbināt dažās minūtēs. Varat arī ērti pārvietoties starp ierīcēm, un jūsu klientu dati tiek nekavējoties sinhronizēti. Turklāt, tā kā VoIP tālruņu tīkli ir ātrāki nekā analogās līnijas, zvani tiek savienoti daudz ātrāk, saglabājot labu kvalitāti.

3. VoIP ir labāka skaņas kvalitāte

VoIP skaņas kvalitāte parasti ir labāka nekā analogā tālruņa pakalpojumam, tomēr tā ir atkarīga arī no interneta pieslēguma. Slikts savienojums var pasliktināt zvanu kvalitāti, bet kārtīgs tīkls nodrošina stabilu skaņu.

4. Papildus funkcijas

Parastajām tālruņa līnijām nav videozvana iespēju, bet VoIP – ir. Videokonferences ir viena no daudzajām lieliskajām VoIP funkcijām. Ja jums kā uzņēmumam ir jāsazinās ar klientiem, tad videozvani ir lielisks ietaupīšanas veids. Turklāt lielākajā daļā VoIP sistēmu ir iekļauta automātiskā numura sastādīšanas programmatūra, kas ļauj ietaupīt daudz laika.

Videozvana funkcija Tiešsaistes čata programmatūrā - LiveAgent

Kādi ir VoIP pakalpojuma trūkumi?

1. Darbojas tikai ar internetu

Tā ir VoIP galvenā iezīme, bet arī tā galvenais trūkums. VoIP nevar izmantot bez droša interneta savienojuma.

2. Sistēmas drošība

Drošība ir būtisks jautājums saistībā ar VoIP, līdzīgi kā tas ir ar citām digitālajām tehnoloģijām. Iespējamie riski ir identitātes un informācijas zādzības, krāpšana, uzlaušana, vīrusu uzbrukumi, ļaunprogrammatūra, surogātpasts, zvanu manipulācijas un DoS uzbrukumi.

2. Sistēmas drošība - App - Uploads - 2021 - 08 - Spam Filter Liveagent.png

3. Ārkārtas zvani

Krīzes situācijā fiksētā tālruņa tehnoloģija var noteikt jūsu atrašanās vietu. Taču, tā kā VoIP sakari faktiski ir datu pārsūtīšana starp divām IP adresēm, nevis fiziskajām atrašanās vietām, pašlaik nav uzticamas metodes, kā noskaidrot jūsu VoIP tālruņa atrašanās vietu.

LiveAgent offers plenty of integrations with various VoIP providers.

Curious about VoIP and how it can give you the ability to make affordable calls?

Frequently asked questions

Kas ir VoIP pakalpojumu sniedzējs?

VoIP pakalpojumu sniedzēji piedāvā VoIP pakalpojumus uzņēmumiem vai privātpersonām. Parasti viņi par pakalpojumiem iekasē maksu katru mēnesi, lietojot abonēšanas maksu.

Vai man vajadzīgs VoIP pakalpojumu sniedzējs?

Jā, lai iestatītu jūsu VoIP sistēmu, ir nepieciešams pakalpojumu sniedzējs.

Kā izvēlēties VoIP pakalpojumu sniedzēju?

Tas viss ir atkarīgs no jūsu biznesa prasībām. Ņemiet vērā klientu atsauksmes, pakalpojuma kvalitāti un cenas.

Kā uzstādīt VoIP tālruni mājās?

Viss, kas jums nepieciešams, ir tālruņa adapteris un dažas izmaiņas mājas aprīkojuma savienojumos. Adapterim, tāpat kā maršrutētājam, vienmēr jābūt pievienotam, iespraustam un ieslēgtam.

Kāpēc VoIP pakalpojums ir labāks biznesam, salīdzinot ar parastajām fiksētajām līnijām?

Tie ir rentabli bez citiem sākotnējiem izdevumiem kā tikai abonēšana. Tos ir vieglāk izmantot nekā parasto fiksēto līniju. Viņiem ir daudz uzlabotu funkciju, piemēram, videozvani, labāka audio kvalitāte.

Kādi ir VoIP pakalpojuma trūkumi?

Tāpat kā visam citam, arī VoIP ir savi trūkumi. Tie nav labākais variants ārkārtas zvaniem, un izmantot tos bez interneta nav iespējams. Tātad, ja jums nav piekļuves internetam, visi darbi beidzas.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju