VoIP numurs

Kas ir VoIP numurs?

Balss caur Interneta Protokolu, jeb VoIP tālruņa numurs ļauj cilvēkiem veikt parastus tālruņa zvanus, izmantojot tikai stabilu interneta savienojumu.

Uzņēmumi izmanto VoIP tālruņu numurus, lai veiktu un saņemtu ienākošos zvanus. Klientu apkalpošanas komanda nevar veikt ikdienas uzdevumus – sazināties ar klientiem un uzturēt uzņēmuma darbību – bez VoIP tehnoloģijas.

Kāpēc tiek lietots VoIP numurs?

Šos numurus var izmantot, lai piezvanītu potenciālajiem klientiem un gūtu reklāmguvumus, kā arī, lai uzturētu spēcīgu klientu bāzi.

Uzņēmumi izmanto VoIP numurus, lai saglabātu savu klientu apkalpošanu augstākajā līmenī un ļautu klientiem sazināties ar uzņēmumu problēmu vai sūdzību gadījumā. Tos izmanto arī sakariem starp uzņēmumiem.

LiveAgent VoIP zvanu centrs

Kāpēc uzņēmumiem jāizmanto VoIP tālruņu numuri?

VoIP tīkls ļauj lietotājam veikt zvanus par būtiski zemākām cenām, salīdzinot ar telefonu kompāniju piedāvātajām cenām. Tā ir lieliska priekšrocība uzņēmumiem ilgtermiņā.

Turklāt uzņēmumiem ir nepieciešamas vairākas tālruņa līnijas, lai uzturētu biznesu un tas var izmaksāt veselu bagātību. Turklāt, izmantojot VoIP numuru, var veikt vairākus zvanus vienlaikus, pretēji parastajam telefonu tīklam.

Pilnībā digitālu VoIP tīklu var izmantot arī ar dažādām ar internetu savienotām ierīcēm. Uzņēmumiem ir priekšrocības, jo viņiem vairs nav jāstrādā ar bezvadu tālruņiem.

Kā iegūt VoIP numuru?

VoIP numurus varat iegūt no VoIP pakalpojumu sniedzējiem līdzīgi kā no parastā tālruņa numuru nodrošinātāja.

VoIP tālruņu numuru iegūšanas metode, no otras puses, ir vienkāršāka nekā parastais to iegūšanas veids.

Izmantojot VoIP tālruņu numurus, lai saņemtu un veiktu tālruņa zvanus, jūs būsit saistīts ar sava VoIP pakalpojumu sniedzēja IP adresi. Šeit ir dažas lietas, kas jāatceras, meklējot VoIP pakalpojumu sniedzēju.

  • Īpašu uzmanību pievērsiet pakalpojuma sniedzēja piedāvāto pakešu cenām.
  • Pārliecinieties, ka savienojums ir kvalitatīvs, lai vēlāk nebūtu jāuztraucas par skaņas kvalitāti.
  • Apskatiet, vai pakalpojumu sniedzējs ir uzticams. (varat apskatīt atsauksmes)
LiveAgent Capterra 2022. gada pārskats

Kā zināt, vai tas ir VoIP numurs?

Noteiktas interneta vietnes ļauj veikt LRN meklēšanu (atrašanās vietas reģistrācijas numuru). Tās var izmantot, lai noskaidrotu, vai numurs ir VoIP, jo tas informē par to, kas ir pakalpojuma nodrošinātājs. Pēc tā varat meklēt operatora nosaukumu un noskaidrot, vai tas ir VoIP pakalpojumu sniedzējs. Varat arī izmantot reversās tālruņa meklēšanas mājaslapas.

Atšķirības starp VoIP numuriem un parastajiem tālruņu numuriem

Cenas

Lielākā un būtiskākā atšķirība starp abiem piedāvājumiem ir zemāka cena. Lai gan parastajos tālruņa numuros ir pieejami starptautiskie zvani, papildu maksa ir ārkārtīgi augsta. No otras puses, VoIP ierīces ir labs risinājums, jo tās nodrošina brīnišķīgu zvanīšanas pieredzi, izmantojot stabilu interneta savienojumu. Tās piedāvā daudz lētākus tarifus neierobežotai zvanīšanai uz starptautiskajiem tālruņiem. VoIP parasti ir zemāka cena nekā parastajiem tālruņiem.

LiveAgent cenas

Tehnoloģija

Parastie tālruņu numuri ir piesaistīti tradicionālajai fiksētajai līnijai, turklāt VoIP numuru var izmantot ar jebkuru ar internetu savienotu ierīci. VoIP darbam izmanto interneta savienojumu vai LAN, kamēr parastie tālruņi tiek maršrutēti pa tālruņa līniju.

Pārraides Veids

Regulāro tālruņu un VoIP izmantotais pārraides veids ir pilnīgi dažāds. VoIP tālruņu numuri nav saistīti ar konkrētu vietu. Apgabala kodam nav gandrīz nekādas nozīmes attiecībā uz VOIP tīkla pakalpojumiem, kas nozīmē, ka tie ir neatkarīgi no atrašanās vietas. No otras puses, parastajam tālruņa numuram ir nepieciešams apgabala kods, lai tas darbotos, jo ģeogrāfiskais novietojums to ierobežo.

Fiksēto un nefiksēto VoIP tālruņu numuru atšķirības

Fiziskā atrašanās vieta ir saistīta ar fiksēto VoIP tālruņa numuru. Tam ir īsta adrese un ar to saistīts faktiskais īpašnieks. Tas palielina fiksēto VoIP numuru uzticamību un pieņemšanu. Jo ir grūtāk slēpt savu identitāti, jo retāk to izmanto krāpnieki un kibernoziedznieki.
Nefiksētie VoIP tālruņu numuri nav saistīti ar fizisku atrašanās vietu un tie var būt saistīti ar jebkuru ģeogrāfisko atrašanās vietu, jo tiem nav nepieciešama pastāvīga adrese. Tas nozīmē, ka tie ir lieliska izvēle, strādājot attālināti.

VoIP numuri ir pieejami tikai tiem lietotājiem, kas dzīvo pakalpojumu sniedzēja valstī. Lai gan tos var izmantot jebkurā ierīcē, reģistrācijai ir jānorāda fiziska atrašanās vieta.

Zvanu centra ilustrācija

Vai es varu atrast tālruņa numura īpašnieku, ja tas ir VoIP?

Jā, varat gan. Piedāvājam dažus veidus, kā atrast VoIP tālruņa numura īpašnieku:

  • CNAM Meklēšana
  • revarsā tālruņa meklēšana
  • veicot pieprasījumu VoIP pakalpojuma sniedzējam
  • izmantojot tālruņa iekārtas vai programmiskā tālruņa paketes
  • mainot iestatījumos zvanītāja ID atspoguļošanu
  • Meklējot pēc IP adreses

Kā izsekot nefiksētu VoIP numuru?

Lai gan ir grūti izsekot nefiksētam VoIP numuram, jūs varat izmantot specializētu pakešu izsekošanas rīku, lai izsekotu, kuriem interneta tīkla ceļiem tika piekļūts. Diemžēl tas neidentificēs precīzu atrašanās vietu un neatpazīs saimniekierīci. Gadījumā, ja notiek kas nopietns, varat iesaistīt varas iestādes.

Set up your VoIP system in few minutes with LiveAgent.

Curious about VoIP and how it can give you the ability to make affordable calls?

Frequently asked questions

Kas ir VoIP tālruņa numurs?

VoIP tālruņa numurs tiek piešķirts, kad reģistrējaties VoIP pakalpojumam. Šis pakalpojums nodrošina balss sakaru un multivides sesiju piegādi interneta protokolu tīklos.

Kam izmanto VoIP tālruņa numuru?

Uzņēmumi izmanto VoIP tālruņu numurus, lai saglabātu savu klientu apkalpošanu augstākajā līmenī. Šos numurus var izmantot, lai zvanītu potenciālajiem klientiem un pārvērstu potenciālos klientus par maksājošiem klientiem, kā arī lai saņemtu klientu pieprasījumus.

Kāpēc biznesā vajadzētu izmantot VoIP tālruņa numurus?

Lielākais iemesls ir tas, ka VoIP tīkls ļauj lietotājam veikt zvanus ar mazākām izmaksām, salīdzinot ar tālruņa kompānijām. Uzņēmumi gūst labumu no pilnībā digitālizēta VoIP tīkla, ko var izmantot ar dažādiem ar internetu savienotiem rīkiem, neraizējoties par fiziskajām tālruņa līnijām.

Kā iegūt VoIP tālruņa numuru?

Tos nodrošina VoIP pakalpojumu sniedzēji.

Kā zināt, vai tas ir VoIP tālruņa numurs?

Varat izmantot LRN meklēšanu vai citus numura izsekošanas veidus, pēc tam meklēt piegādātāja nosaukumu un noskaidrot, vai tas ir VoIP pakalpojumu sniedzējs vai ne.

Ar ko atšķiras VoIP numuri no parastajiem tālruņa numuriem?

Lai veiktu zvanu, izmantojot standarta tālruni, ir nepieciešams tālruņa pakalpojums. Jūsu audioskaņa tiek pārtulkota vibrācijās, kas tiek sūtītas uz otru pusi, izmantojot optiskā kabeļa savienojumus. Salīdzinājumā VoIP zvani darbojas, pārveidojot skaņas signālus informācijas pakešu kolekcijās un pārraidot tās tīmeklī. VoIP zvani tiek veikti, izmantojot datorus vai citas ierīces, kas savienotas ar internetu.

Kādas ir atšķirības starp fiksētajiem un nefiksētajiem VoIP tālruņa numuriem?

Fiksētajam VoIP tālruņa numuram ir piesaistīta adrese un faktiskais īpašnieks. Mazāk ticams, ka tos izmantos krāpnieki un kibernoziedznieki. Nefiksētie VoIP numuri var būt saistīti ar jebkuru ģeogrāfisko atrašanās vietu, tāpēc tiem nav nepieciešama konkrēta adrese.

Vai varu atrast tālruņa numura īpašnieku, ja tas ir VoIP?

Jā, izmantojot reverso tālruņa meklēšanu, VoIP pakalpojumu sniedzēju, programmisko tālruni un daudzas citas metodes.

Kā izsekot nefiksētu VoIP numuru?

Lai izsekotu piekļuvi interneta ceļiem, varat izmantot specializētu pakešu izsekošanas rīku. Diemžēl atrašanās vietas noteikšana vai resursdatora ierīces atpazīšana nav garantēta.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju