Nepiesaistīts VoIP

Kas ir nepiesaistīts VoIP numurs?   

Nepiesaistīts VoIP tālruņa numurs ir virtuālā tālruņa numurs, kas nav saistīts ar īpašnieka fizisko adresi. Tam ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums, un atšķirībā no tradicionālajiem tālruņu numuriem to var izmantot jebkurā fiziskajā atrašanās vietā.

Vienkārši sakot, varat zvanīt vai sūtīt tekstus no nepiesaistītā VoIP numura ar atrašanās vietas kodu, paši tur neatrodoties un pat bez šādas adreses.

Šī elastība uzņēmumiem atvieglo lokālās klātbūtnes veidošanu kādā teritorijā pat tad, ja tie nav fiziski klātesoši. Viss, kas jums vajadzīgs, ir bezvadu VoIP maršrutētājs vai kāds cits modems, un varat sākt darbu. Turklāt, zvanot klientiem noteiktā atrašanās vietā ar numuriem, kuriem ir atbilstošs apgabala kods, pastāv lielāka iespēja, ka iegūsit uzticību. Tas ir gudrs veids, kā palielināt jūsu uzņēmuma sasniedzamību.

Nepiesaistītie VoIP numuri ir izdevīgi izmaksu ziņā, jo varat zvanīt cilvēkiem dažādās vietās par vienu un to pašu cenu.

Skype un Google Voice ir izplatītākās platformas, kas piedāvā bezmaksas nepiesaistītos VoIP pakalpojumus. Lai sāktu tos lietot un veiktu nepiesaistītus VoIP zvanus, vienkārši instalējiet attiecīgās mobilās lietotnes un izveidojiet kontu.

Customer service software for the app generation

Provide customer support on the go with LiveAgent's mobile help desk app for both Android and IOS systems.

Kā noteikt, vai zvanītājs izmanto VoIP numuru?

VoIP numuri izskatās kā parastie mobilo tālruņu numuri. Tātad, jūs nevarat noteikt, vai zvans vai teksts ir no VoIP tālruņa, to vienkārši redzot.

VoIP pakalpojumu sniedzēji ļauj veikt zvanus, izmantojot balsi caur interneta protokolu. Šī tehnoloģija ir mākonī balstīta un ļauj veikt zvanus, izmantojot interneta savienojumu. Līdz ar to, ja kāds zvana, izmantojot interneta tālruni vai VoIP pakalpojumu, ir grūti noteikt, no kuras fiziskās atrašanās vietas nāk šis tālruņa zvans.

Kā noteikt, vai zvanītājs izmanto VoIP numuru?
VoIP pakalpojumu sniedzēji

Taču numura zvanītāja ID vai zvanītāja vārda (CNAM) atrašana var palīdzēt noskaidrot, vai tālruņa zvans ir izveidots no VoIP numura.

Kurš izmanto nepiesaistītu VoIP?

Nepiesaistītie VoIP lietotāji ir gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Tā kā šāds VoIP numurs ir elastīgs, tas ir vērtīgs rīks, kas ļauj uzņēmumiem apkalpot klientus, kuri atrodas vietās, kur uzņēmumam nav fiziskas klātbūtnes.

Uzņēmumi, kuru darbinieki atrodas plašā teritorijā, arī var izmantot nepiesaistītas VoIP līnijas, lai saglabātu sakarus bez fiziskas atrašanās vietas izmaksām.

Mākoņdatošanas zvanu centru pakalpojumu sniedzēji, piemēram, LiveAgent, savā programmatūrā integrē arī nepiesaistīto VoIP pakalpojumu sniedzējus. Tādējādi to lietotāji var izveidot zvanu centrus ar aģentiem jebkurā pasaules daļā. Šajā gadījumā zvanu centra pakalpojumu sniedzējs automātiski piešķir nepiesaistītus VoIP numurus ar tādu pašu lokālo apgabala kodu kā atrašanās vietām, no kurām nāk lielākā daļa zvanu.

Looking to enhance your call center's software capabilities?

LiveAgent offers over 50 integrations with VoIP providers.

Papildus tam, ka šie uzņēmumi darbojas bez atrašanās vietas šķēršļiem, tie var arī ietaupīt izmaksas, kas rodas, izmantojot tradicionālo biroja tālruņa sistēmu tālsarunām vai starptautiskiem zvaniem.

Diemžēl, pateicoties elastīgumam un ērtumam, ar kādu ikviens var iegūt šos nepiesaistos numurus, tos izmanto arī noziedzīgām darbībām, ko veic krāpnieki un krāpnieki.

Vai varat piezvanīt un nosūtīt tekstu uz nepiesaistītu VoIP numuru?

Nepiesaistītie VoIP numuri var saņemt ienākošos zvanus un tekstus, ja vien VoIP zvanītājam ir aktīvs interneta savienojums. VoIP numuru piešķire ir tas numurs, ko varat iegūt VoIP zvanīšanai, kad noslēdzat līgumu ar pakalpojumu sniedzēju.

Ja jums pieder VoIP konts, varat arī veikt zvanus un nosūtīt tekstus no sava nepiesaistītā numura uz citiem VoIP numuriem vai parastajām tālruņa līnijām.

Ja rodas problēmas ar zvanu vai tekstu nosūtīšanu, sazinieties ar VoIP pakalpojumu sniedzēja atbalsta komandu.

Vai var izsekot nepiesaistītam VoIP?

Kā minēts iepriekš, nepiesaistītās VoIP līnijas ir viegli iegūstamas un nodrošina elastību, jo īpaši attiecībā uz starptautisko zvanu. Diemžēl šī elastība arī rada grūtības izsekot tās. Tomēr nav neiespējams atrast nepiesaistītā VoIP numura zvanītāju.

Nepiesaistītā VoIP tālruņa balss sakaru izsekošana ir nepieciešama, ja jums ir aizdomas par noziedzīgām darbībām un vēlaties par to ziņot varas iestādēm.

Lai gan ne vienmēr ir viegli izsekot nepiesaistītam VoIP zvanam, ir dažādi veidi, kā to droši izdarīt.

Varat meklēt tālruņu grāmatās un ierakstos vai izmantot identifikācijas pakalpojumu, piemēram, zvanītāja ID.

 • Telefonu grāmatas un ieraksti: viens veids, kā identificēt VoIP zvanītāju, ir pārbaudīt telekomunikāciju kompāniju tālruņu grāmatas un reģistrus. Šie reģistri var būt tiešsaistē vai bezsaistē. Iegūstot piekļuvi šiem ierakstiem, vienkārši meklējiet ar numuru saistīto lietotāju.

Tomēr ņemiet vērā, ka piešķirtie VoIP numuri var mainīt īpašnieku bez atbilstošas atjaunināšanas ierakstos. Tādējādi ar numuru saistītais lietotājs, iespējams, vairs nav pašreizējais turētājs.

 • Identifikācijas pakalpojums: ja jums ir piekļuve identifikācijas pakalpojumam, iespējams, varēsit noskaidrot VoIP līnijas īpašnieku. Problēma ar šo metodi ir tā, ka vairums zvanītāju ar noziedzīgiem nodomiem vilto savu zvanītāja ID, tāpēc tos ir grūti identificēt.

Lai arī šīs metodes var nostrādāt, joprojām var rasties grūtības atrast zvanītāja fizisko adresi. Tātad jūs nevarat paļauties uz iegūtajiem rezultātiem. Labākais veids, kā rīkoties ar krāpnieciskiem VoIP numuriem, ir ziņot par tiem un pārējo atstāt varasiestāžu ziņā.

Kāda ir atšķirība starp piesaistītajiem un nepiesaistītajiem VoIP tālruņa numuriem?

Ir viena galvenā atšķirība starp šiem diviem VoIP numuru tipiem. Kamēr piesaistītie VoIP numuri ir saistīti ar turētāja fizisko adresi, nepiesaistītie VoIP numuri nav saistīti ar turētāja fizisko adresi.

Ja mēģināt izlemt, vai izvēlēties piesaistīto vai nepiesaistīto VoIP numuru, lūdzu, ņemiet vērā dažus plusus un mīnusus:

Piesaistīto VoIP numuru plusi un mīnusi

Plusi

 • Uzticams uzņēmuma tālruņa numurs, kuram klientiem viegli uzticēties.
 • Avārijas dienesti var viegli noskaidrot jūsu atrašanās vietu drošības problēmu gadījumā, piem., atsaucoties uz 911 ārkārtas izsaukumiem.
 • Piekļuve paplašinātām zvanīšanas un pārvirzīšanas funkcijām jūsu klientiem un darbiniekiem.

Mīnusi

 • Nepiesaistītā VoIP pakalpojuma sniedzēji pirms tālruņa numura izsniegšanas pieprasa no jums detalizētu fizisko adresi – arī jūsu ielas adresi -.
 • Fiksēto VoIP pakalpojumu sniedzēji parasti iekasē maksu par savu funkciju iestatīšanu un izmantošanu.
 • Liela attāluma zvani ir dārgi.
 • Ja jūsu uzņēmums apkalpo cilvēkus plašā teritorijā, būs grūti izveidot vietējo klātbūtni, jo tālruņa numuriem jābūt piesaistītiem kādam no jūsu birojiem vai galvenajai mītnei.

Nepiesaistīto VoIP numuru plusi un mīnusi

Plusi

 • Varat viegli izveidot vietējas klātbūtnes sajūtu klientiem neatkarīgi no jūsu fiziskās atrašanās vietas.
 • Nepiesaistītos VoIP numurus ir viegli iegūt un vienkārši iestatīt.
 • Atšķirībā no fiksētajiem VoIP numuriem, tradicionālajiem fiksētajiem tālruņiem vai citiem biznesa tālruņa pakalpojumiem varat zvanīt cilvēkiem uz dažādiem reģioniem par vienādu cenu.

Mīnusi

 • Nepiesaistītie VoIP numuri nav viegli identificējami, un klients var sajaukt zvanus ar surogātzvanītājiem vai krāpniekiem.
 • Ierobežota piekļuve neatliekamās palīdzības pakalpojumiem, jo būs grūti izsekot fizisko adresi pēc tālruņa zvana.

Nepiesaistīto VoIP numuru priekšrocības

Nepiesaistīta VoIP numura izmantošana var uzlabot jūsu uzņēmuma ārējo saziņu un nodrošināt jums lielāku elastību šādos veidos:

Lētākas zvanu cenas

Nepiesaistītie VoIP risinājumi ļauj veikt zvanus uz dažādām vietām bez augstām cenām. Tā kā zvanīsiet internetā, jums būs jāmaksā tikai par interneta abonēšanas maksu (bez tālruņa rēķina!). Tas ir ļoti rentabls risinājums uzņēmējdarbības vajadzībām.

Iegūšanas vieglums

Lielākajai daļai biznesa VoIP pakalpojumu sniedzēju konta izveidei ir nepieciešama tikai e-pasta adrese. Pēc dažām reģistrēšanās darbībām jums tiks piešķirts nepiesaistīts VoIP numurs, un jūs varēsit bez kavēšanās sākt saziņu ar klientiem.

Piemēram, ja jūs vadāt tiešsaistes uzņēmumu, kurā nav fiziska veikala, jums var piederēt nepiesaistīta VoIP biznesa līnija, kas balstās tikai uz e-pasta adreses.

Ērta uzņēmējdarbības paplašināšana

Izmantojot nepiesaistītu VoIP numuru, varat paplašināt sava uzņēmuma sasniedzamību ārpus savas fiziskās atrašanās vietas. Piemēram, varat dzīvot ASV un sazināties ar Kanādas klientiem ar vietējo tālruņa numuru.

Neierobežoti mākoņzvanu līdzekļi

Daudziem nepiesaistītajiem VoIP risinājumiem ir papildu funkcijas. Piemēram, LiveAgent VoIP zvanu centra tālruņa sistēma ir aprīkota ar uzlabotām funkcijām, piemēram, IVR, automātisko atzvanu, ACD, viedo zvanu pārvirzīšanu, zvanu pārsūtīšanu, programmisko tālruņu atbalstu neierobežotu zvanu ierakstīšanu, videozvaniem utt.

Ja jums ir attālināti darbinieki, viņi var efektīvi sadarboties neatkarīgi no savas fiziskās atrašanās vietas, pateicoties LiveAgent zvanīšanas funkcijām.

Discover all that LiveAgent has to offer

Enjoy the benefits of an omnichannel cloud-based call center software.

Frequently asked questions

Kas ir nepiesaistīts VoIP tālruņa numurs?

Nepiesaistīts VoIP tālruņa numurs ir virtuāls tālruņa numurs, kas nav piesaistīts nevienai fiziskai adresei. Tas ļauj veikt balss zvanus internetā, izmantojot interneta protokolus.

Kā noteikt, vai zvanītājs izmanto VoIP numuru?

VoIP numuru var atšķirt no tradicionālajam tālruņa numuram, redzot zvanītāja ID un zvana CNAM datus.

Kurš izmanto nepiesaistītu VoIP?

Uzņēmumi izmanto nepiesaistītus VoIP risinājumus, lai radītu vietējas klātbūtnes sajūtu un uzlabotu globālo saziņu attālināto darbinieku komandā. Šie numuri ir izmantojami arī cilvēkiem, kam nepieciešama elastība, lai varētu veikt lētus starptautiskus zvanus. Diemžēl arī noziedznieki izmanto šos numurus, lai veiktu krāpnieciskas un noziedzīgas darbības.

Vai varat atzvanīt un nosūtīt tekstu uz nepiesaistītu VoIP numuru?

Jā, jūs varat atzvanīt vai nosūtīt īsziņu uz nepiesaistītu VoIP numuru, ja vien tam ir aktīvs interneta savienojums.

Vai nepiesaistītu VoIP var izsekot?

Lai gan ir diezgan sarežģīti izsekot nepiesaistītam VoIP numuram, tas ir iespējams. Tomēr iegūtie rezultāti var nebūt precīzi. Labākais risisnājums ir ļaut attiecīgajām iestādēm izsekot šo tālruņa numuru, ja jums ir aizdomas par noziedzīgu darbību.

Kāda ir atšķirība starp piesaistītajiem un nepiesaistītajiem VoIP tālruņa numuriem?

Piesaistītie VoIP numuri ir saistīti ar personisko vai uzņēmuma adresi, bet nepiesaistītie VoIP numuri ir virtuāli numuri, kas nav ierobežoti ar fizisko adresi vai ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Nepiesaistīto VoIP numuru priekšrocības

Nepiesaistītos VoIP numurus ir viegli iegūt, un parasti jāveic tikai dažas reģistrēšanās darbības, izmantojot savu e-pasta adresi. Tā kā VoIP risinājumi nav piesaistīti ģeogrāfiskajai atrašanās vietai, uzņēmumam ir viegli radīt vietējās klātbūtnes sajūtu. Tas ir arī draudzīgi budžetam un piedāvā papildu funkcijas atkarībā no tā, kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlaties.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju