Kopano

Kas ir Kopano?

Kopano ONE ir paš-uzturams e-pasta un kalendāra risinājums, kas paredzēts maziem uzņēmumiem. Kompānija atsevišķi piedāvā arī citas Kopano komplesa sastāvdaļas un videokonferenču programmatūru. Kopano mērķis ir kļūt par e-pasta servera risinājumu ar vienkāršu piekļuvi un pārvaldību ikvienam, kam tas ir nepieciešama. Tā ir tīmekļa lietotne, galddatora lietotne, un ir pieejamas arī kā iOS un Android lietotnes. Kopano piedāvā trīs godīgas cenu paketes, kas piemēroti jebkura lieluma uzņēmumiem, tāpēc varat izvēlēties kādu no tām, nepārmaksājot par lietotāju skaitu.

Kā izmantot Kopano?

Kopano mērķis ir kļūt par viegli lietojamu e-pasta servera risinājumu, piemērotu uzņēmumiem, kuri vēlas intuitīvu dizainu un vienkāršību. Tas ir ļoti parocīgs arī ar kalendāru, piezīmēm, uzdevumiem un kontaktpersonām vienā kompleksā programmatūras risinājumā. Turklāt Kopano lietotnes ir pieejamas operētājsistēmai iOS un Android, kā arī tīmekļa lietotnei, kas ir pieejama no jebkuras ierīces, izmantojot pārlūkprogrammu. Kopano atbalsta arī integrāciju, kas var izrādīties noderīga. Kopano e-pasta adreses varat arī integrēt LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmā un uzlabot palīdzības dienesta iespējas, izmantojot īpašu palīdzības dienesta risinājumu.

Liveagent pieteikumu apstrādes sistēma atbalsta vairākus e-pasta kontus un dažādus e-pasta pakalpojumu sniedzējus. Turklāt programmatūra sniedz iespēju organizēt e-pasta saraksti un pārliecināties, vai visas ar klientu saistītās problēmas ir atrisinātas. Brīdī, kad klienta aģents saņem pieprasījumu no klienta, vaicājums tiek pārvērsts par pieteikumu. Pieteikumi ir pieejami, izmantojot vienoto iesūtni, kurā glabājas visa saziņa caur jebkuru kanālu.

Pārliecinieties, ka visi pieteikumi tiek novirzīti atbilstošajam atbalsta aģentam, izmantojot tādas funkcijas kā nodaļas un automatizēta pieteikumu sadale. Varat arī izmantot birkas, lai grupētu tematus, vai iestatīt savu darba laiku, lai klienti zinātu, kad tiešsaistē atbildēsit uz jautājumiem. Tās ir tikai dažas no daudzajām LiveAgent funkcijām, kas palīdz nodrošināt vienmērīgu pieredzi.

Klientu palīdzības dienests ir papildināts ne tikai ar e-pastu, tajā var integrēt arī zvanu centru, tiešsaistes čata logrīku, plašu zināšanu bāzi un sociālo mediju kontus, piemēram, Facebook, Twitter, Instagram un Viber. Iepazīstieties ar visu LiveAgent funkciju kopumu, ko varat izmantot, lai nodrošinātu lielisku klientu atbalstu.

Kādi ir ieguvumi no Kopano?

 • Izmaksu ziņā efektīvs e-pasta serveris
 • Kompleksas iespējas
 • Drošs un viegli lietojams
 • Atbalsts integrācijai

Provide awesome email support

Add your email to a dedicated ticketing system and show your customers a great support experience

Kā integrēt Kopano un LiveAgent

Kopano var viegli integrēt ar LiveAgent. To visu var izdarīt, izmantojot LiveAgent konfigurāciju, un nav nepieciešami trešās puses pakalpojumi. Procesu var paveikt vienā mirklī, izpildot tālāk aprakstītās darbības.

Kopano mājaslapa ar Kopano ONE produkta aprakstu
Kopano mājaslapa
 • Vai vispirms ir jāiestata Kopano? Iegūstiet to no Kopano tīmekļa vietnes, noklikšķinot šeit. Varat izvēlēties no trim maksas paketēm vai vispirms notestēt programmatūru ar demonstrācijas versiju. Kad esat uzstādījis savu Kopano e-pasta serveri un saņēmis e-pastu, veiciet nākamo soli.
Kopano maksas pakešu iespējas pieejamas tīmekļa vietnē
Kopano paketes
 • Tiklīdz esat uzinstalējis un nokonfigurējis Kopano, jums jāpiesakās savā LiveAgent kontā (ja jums tāda vēl nav, ņemiet bezmaksas izmēģinājuma versiju) un jāpāriet uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Jānoklikšķina uz oranžās pogas Izveidot un pēc tam jāizvēlas Cits. Nākamajā logā izvēlieties IMAP/POP3 no divām iespējām.
Kā integrēt Kopano un LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 10 - Kopano Liveagent Integration.png
IMAP vai POP3
 • Atlikušais solis ir Kopano pastkastes savienošana ar LiveAgent. Šai sadaļai nepieciešami jūsu Kopano akreditācijas dati. Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu un paroli, kā arī savu e-pasta adresi un citu informāciju. Izvēlieties saņemšanas veidu un norādiet servera un porta informāciju. Apskatiet arī citas iespējas, piemēram, nodaļu, kas apstrādās klientu pieteikumus, kas tiks nosūtīti uz šo e-pasta adresi. Tiklīdz viss ir iestatīts pēc jūsu patikas, noklikšķiniet uz Saglabāt, un darbs ir pabeigts.
Kā integrēt Kopano un LiveAgent
Kopano informācija

Integrācija ir pabeigta, un jūsu Kopano e-pastā tiks izveidots savienojums ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu un nodrošināta e-pasta saziņa. Noteikti pārlūkojiet mūsu Akadēmiju, lai iepazītos ar tēmām, kas saistītas ar klientu atbalstu, vai noskatieties zemāk redzamo video, lai redzētu, ko vēl LiveAgent var paveikt.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Kopano?

Kopano ONE e-pasta un kalendāra risinājums ir lokāls risinājums un paredzēts maziem uzņēmumiem. Videokonferenču programmatūra ir pieejama arī atsevišķi. Kopano ir izstrādāts, lai nodrošinātu e-pasta servera risinājumu par pieņemamu cenu, kas ir viegli pārvaldāms un pieejams ikvienam. To var lejupielādēt kā tīmekļa lietotni, galddatora lietotni un iOS vai Android lietotni.

Kā var izmantot Kopano?

Lai apmierinātu to uzņēmumu vajadzības, kuriem svarīga vienkāršība un intuitīvs dizains, Kopano piedāvā viegli lietojamu e-pasta servera risinājumu. Turklāt tas ir ļoti noderīgs, jo tas ir komplekss programmatūras risinājums, kas ietver kalendāru, piezīmes, uzdevumus un kontaktus. Bez tam Kopano aplikācijas ir pieejamas iOS un Android, kā arī kā web aplikācija, kurai var piekļūt no jebkuras ierīces. Kopano var integrēt arī ar citām trešo pušu lietojumprogrammām. Kopano e-pasta adreses var integrēt arī LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmā, un to var izmantot kā palīdzības dienestu, ja jums ir īpašs palīdzības dienesta risinājums.

Kādi ir ieguvumi no Kopano integrācijas?

 • Izmaksu ziņā efektīvs e-pasta serveris
 • Komplekss ar papildfunkcionalitāti
 • Drošs un vienkārši lietojams
 • Atbalsta integrāciju

Kā integrēt Kopano ar LiveAgent?

 • Atveriet LiveAgent un dodieties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
 • Noklikšķiniet uz Izveidot > Cits > IMAP/POP3
 • Ievadiet detalizētu informāciju par hMailServer un nospiediet Saglabāt
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju