Instagram

Instagram ir viena no populārākajām sociālo mediju platformām, kas var lepoties ar vairāk nekā 1 miljardu aktīvu lietotāju mēnesī. Platforma tiek izmantota, lai dalītos ar fotogrāfijām, īsiem video sižetiem un stāstiem, kuru derīguma termiņš ir 24 stundas. Instagram lietotāji var izmantot arī tiešo ziņojumapmaiņas funkciju.

LiveAgent Instagram
LiveAgent Instagram lapas priekšskatījums

Kāpēc ir svarīgs klientu atbalsts Instagram?

Sākotnēji Instagram galvenokārt izmantoja, lai dalītos ar fotogrāfijām ar draugiem un ģimeni, bet, platformai kļūstot populārākai, lietotāji sāka sekot slavenībām un sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem. Daudzi Instagram lietotāji slavu ieguva vienas nakts laikā, izmantojot pareizos tēmturus un reklamējot sevi, tāpēc uzņēmumi ātri saprata, ka šī platforma var būt viņu panākumu atslēga. 

Mūsdienās ikviens moderns uzņēmums aktīvi darbojas vietnē Instagram un izmanto šo platformu, lai reklamētu savus produktus un pakalpojumus, izmantojot estētiskas fotogrāfijas, videoklipus un klientu atsauksmes. Pieaugot Instagram uzņēmumu lapu skaitam, Instagram saskatīja iespēju un attīstīja savu produktu, pievienojot funkciju “Tirgus”, kas ļauj lietotājiem iegādāties produktus tieši no Instagram lietotnes.

Kāpēc ir svarīgs klientu atbalsts Instagram? - App - Uploads - 2021 - 03 - Instagram Checkout Flow 900x490 1.png
Instagram tirgus

Tomēr, tā kā Instagram tiek uztverts kā “vienmēr ieslēgts” kanāls un mārketings ir visu laiku aktuāls, daudzi klienti šo platformu izmanto kā klientu atbalsta kanālu un uzdod jautājumus par reklamētajiem produktiem, pakalpojumiem un pašu uzņēmumu.

Kāpēc ir svarīgs klientu atbalsts Instagram? - App - Uploads - 2021 - 03 - IG Pinned Comments Vertical Double 3.png

Daži klienti pat brīdina citus, ja viņiem ir bijusi negatīva pieredze ar uzņēmumu. Tādējādi klientu komentāri, sūdzības vai uzslavas var ietekmēt vai sagraut uzņēmumu. Tomēr atbildēt uz katru jautājumu, ziņu vai pieminējumu bez jebkādiem rīkiem ir īsts izaicinājums. Lielākā daļa uzņēmumu saņem simtiem tūkstošu paziņojumu, un tajos ir viegli apmaldīties. Tātad, kā Jūs varat apgūt Instagram atbalstu?

Instagram atbalsts, izmantojot LiveAgent

Ar pareizajiem rīkiem, proti, LiveAgent, Instagram klientu atbalsts var būt pavisam vienkāršs uzdevums. Mūsu Instagram integrācija ļauj Jums savienot savu Instagram uzņēmuma lapu ar mūsu palīdzības dienesta programmatūru. Rezultāts? Katrs Instagram komentārs vai Jūsu lapas pieminēšana tiks automātiski ievietota Jūsu palīdzības dienesta programmatūrā un pārveidota par palīdzības pieteikumu. 

Instagram atbalsts, izmantojot LiveAgent - App - Uploads - 2021 - 01 - Instagram Comment Liveagent Reply.png
Instagram komentārs, kas pārvērsts LiveAgent palīdzības pieteikumā

Ko varat darīt ar šo integrāciju?

 • Skatiet komentārus un atbildiet uz tiem tieši no palīdzības dienesta
 • Skatiet pieminējumus un atbildiet uz tiem tieši no palīdzības dienesta
 • Izvēlieties, uz kuru nodaļu vēlaties novirzīt Instagram palīdzības pieteikumus
 • Savienojiet vairākus Instagram kontus
 • Arhivējiet Instagram palīdzības pieteikumus
 • Saglabājiet visus Instagram palīdzības pieteikumus vienā vienotā vadības panelī

Kā tas izskatās/funkcionē praksē?

Ja vēlaties uzzināt, vai Jūsu klienti spēs noteikt, ka atbildēm uz viņu jautājumiem izmantojat ārēju rīku, atbilde ir “nē”. Uzziniet, kā tas darbojas, šajā detalizētajā video pamācībā.

Kā integrēt Instagram ar LiveAgent

Izpildiet šos soļus, lai jau šodien sāktu atbildēt uz Instagram komentāriem un pieminējumiem, izmantojot LiveAgent!  

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai integrētu Instagram, jums ir jābūt Facebook lapai. Ja vēl neesat izveidojis Instagram konta savienojumu ar Facebook lapu, iesakām sekot šai pamācībai. (Varat savienot jebkuru Instagram kontu, kas ir savienots ar Facebook lapu, kuras administrators esat.)

 1. Piesakieties LiveAgent
 2. Noklikšķiniet uz Konfigurēšana (zobratiņa ikona kreisajā izvēlnes joslā).
 3. Noklikšķiniet uz Facebook un Instagram
 4. Noklikšķiniet uz Konti
 5. Noklikšķiniet Savienot
Facebook-un-Instagram-savienoti-LiveAgent

f. Parādīsies jauns uznirstošais logs, kurā tiks piedāvāts pieteikties savā Facebook kontā. Ievadiet savu pieteikšanās informāciju vai, ja jau esat pieteicies, noklikšķiniet uz “Turpināt kā”

g. Kad parādās šis ziņojums: “LiveAgent vēlas pārvaldīt Jūsu lapas, publicēt kā Jūsu pārvaldītās lapas un piekļūt Jūsu Facebook lapas ziņojumiem”, lūdzu, apstipriniet to, nospiežot OK

h. Dodieties atpakaļ uz LiveAgent un izvēlieties Facebook lapu, kas ir saistīta ar Jūsu Instagram. Atlasiet piekļuves atļaujas, kuras vēlaties apstiprināt. Varat izvēlēties no šādām iespējām:

 • Saņemt komentārus
 • Saņemt pieminējumus

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Facebook politikas dēļ, šī integrācija neatbalsta tiešo ziņojumapmaiņu. Tas nozīmē, ka Jūs nevarat straumēt Instagram tiešos ziņojumus LiveAgent.

 1. Izvēlieties nodaļu, uz kuru vēlaties novirzīt ienākošos Instagram palīdzības pieteikumus.

 2. Noklikšķiniet Saglabāt
Instagram-funkcija-LiveAgent

Kādus ieguvumus varat gūt no integrācijas?

Augstāka klientu apmierinātība un lielāka lojalitāte zīmolam

Klientu apkalpošanā vissvarīgākais ir saglabāt klientu apmierinātību. Uzglabājot visus Instagram palīdzības pieteikumus palīdzības dienestā, Jūs jebkurā laikā varat viegli piekļūt iepriekšējai saziņai. 

Jums vairs nav jāpārbauda atsevišķi ziņojumi, lai atrastu jaunus komentārus. Visa Jūsu saziņas vēsture vienmēr tiek droši glabāta arhīvā, un Jūs varat tai viegli piekļūt no vadības paneļa. 

Augstāka klientu apmierinātība un lielāka lojalitāte zīmolam - App - Uploads - 2019 - 10 - Example Of Ticket Phases Inside Universal Inbox.jpg
LiveAgent palīdzības pieteikumu vadības panelis

Izmantojot LiveAgent, Jūs varēsiet pārsteigt savus klientus ar zināšanām par viņu iepriekšējiem pieprasījumiem un pirkuma informāciju, parādot, ka Jums patiesi rūp viņu intereses. Tas, savukārt, veicinās lojalitāti zīmolam, klientu ilglaicīgu piesaisti un klientu apmierinātību.

Ātrāka problēmu risināšana

Mūsdienās lielisks produkts vai cena nav vienīgais, kam ir nozīme. Klienti vēlas personalizētu, ērtu iepirkšanās pieredzi un jo īpaši – ātras atbildes uz jautājumiem. Ja Jūsu klienti uzdod jums jautājumu vietnē Instagram, bet nesaņem atbildi stundas laikā (lielākā daļa klientu sagaida, ka atbildi saņems stundas laikā pēc publicēšanas), viņi, visticamāk, aizies no Jums un vērsīsies pie konkurentiem. 

Sniedziet saviem klientiem to, ko viņi vēlas un sagaida, izmantojot LiveAgent – personalizētu, ātru un ērtu atbalstu. LiveAgent palīdzības dienesta programmatūra Jūs informēs katru reizi, kad no Instagram saņemsiet jaunu pieteikumu, tādējādi bez piepūles atvieglojot atbildes uz visiem klientu jautājumiem.

Labāka darba plūsmas efektivitāte

Atbildes uz klientu jautājumiem, izmantojot LiveAgent, uzlabo aģentu darba efektivitāti. Kāpēc?

 • Jūsu aģentiem nebūs pastāvīgi jāuzrauga vairāki konti un ierīces.
 • Jūsu aģentu uzmanību nenovērsīs Instagram plūsmas
 • Jūsu aģentu uzmanību nenovērsīs aizvien pieaugošais paziņojumu skaits
 • Jūsu aģenti varēs pārvaldīt vairākus uzņēmuma kontus vienlaicīgi

Spēcīgāka zīmola klātbūtne

Ja Jūsu klienti pārlūko jūsu Instagram, pastāv iespēja, ka viņi ir gatavi veikt pirkumu. Viņiem vienkārši ir nepieciešamas atbildes uz dažiem jautājumiem vai viņi vēlas redzēt, kā Jūs tiešsaistē izturaties pret saviem klientiem. Patiesībā 85% klientu pirms pirkuma veikšanas veic produkta/pakalpojuma izpēti tiešsaistē.

Kāpēc gan neiegūt viņu simpātijas, parādot, ka savlaicīgi atbildat uz visiem klientu jautājumiem?

Spēcīgāka zīmola klātbūtne - App - Uploads - 2021 - 03 - Removing Negative Instagram Comments 1 1024x648 1.png
Vendijas klātbūtne Instagram

Labāka drošība, mazāk datu aizsardzības pārkāpumu

Atbildēšana uz Instagram ziņojumiem, izmantojot LiveAgent, ir drošāka. Kāpēc? Instagram palīdzības pieteikumi tiek glabāti koplietojamā universālā iesūtnē, kurai var piekļūt ikviens atbalsta aģents. Tas nozīmē, ka Jums nav jāuztraucas par:

 • Instagram pieteikšanās datu kopīgošanu ar vairākiem darbiniekiem
 • Palikšanu pieteiktam publiskajās ierīcēs
 • Ierīču, kas ir pieteiktas jūsu Instagram kontā, zaudēšanu

Konkurences priekšrocības

Lai gan Instagram atbalsts kļūst arvien populārāks, joprojām ir daudz uzņēmumu, kas to nenodrošina. Iegūstiet konkurences priekšrocības jau šodien, vienkārši savienojot savu Instagram kontu ar LiveAgent.

Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes tērzētavu, biļešu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj Jums sniegt lielisku atbalstu saviem klientiem.

Peter Komornik, izpilddirektors
logo slido black

Vai esat gatavs izmēģināt mūsu Instagram integrāciju?

Ļaujiet mums rūpēties par smagajiem darbiem un loģistiku, lai jūs varētu koncentrēties uz vienmērīgu un uzticamu atbalstu visiem saviem klientiem. Sāciet bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju jau šodien. Nav nepieciešama kredītkarte.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “BUJ”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kas ir Instagram?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “Instagram” ir platforma, ko izmanto, lai kopīgotu fotogrāfijas, īsus video sižetus un stāstus, kuru derīguma termiņš ir 24 stundas. ” } }, { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kāpēc ir svarīgs Instagram klientu atbalsts?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “Tāpēc, ka klienti ir ļoti aktīvi vietnē Instagram un sagaida, ka arī uzņēmumi būs aktīvi. Viņi sagaida savlaicīgu apkalpošanu, tāpat kā tērzējot tiešraidē, e-pastā un pa tālruni, ja ne ātrāk.” } }, { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Ko Jūs varat darīt ar Instagram palīdzības dienesta integrāciju?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “-Skatīt komentārus un atbildēt uz tiem tieši no palīdzības dienesta -Apskatīt un atbildēt uz norādēm tieši no palīdzības dienesta -Izvēlēties, uz kuru nodaļu vēlaties novirzīt Instagram palīdzības pieteikumus -Pieslēgt vairākus Instagram kontus -Arhivēt Instagram palīdzības pieteikumus -Visus Instagram palīdzības pieteikumus glabāt vienā vienotā vadības panelī ” } }] }

Streamline your Viber support today

Answer Viber messages and broadcast messages directly from your help desk starting today. Start your free 14-day trial now. No credit card required.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju