FlyNumber

Kas ir FlyNumber?

Flynumber aizsācies Bruklinā, Ņujorkā. Tā ir amerikāņu kompānija ar globālu sniedzamību.

Viņu misija ir būt pēc iespējas vieglākai un vienkāršākai lietošanā. Jūs vēlaties piezvanīt, nevis manevrēt ar programmām, pinkodiem, lietotājvārdiem un zvanīšanas kartēm. Alternatīva ir maksāt augstu cenu vietējām telekomunikāciju kompānijām par “Starptaustiskajiem Tarifiem”. Flynumber likvidē augstās izmaksas, bet saglabā vienkāršību tālruņa zvana veikšanā, izmantojot tradicionālo numura sastādītāju.

Flynumber ir jauna un nedārga metode tālruņa zvanu saņemšanai un veikšanai. Mēs gribam mazliet atvieglot dzīvi.

FlyNumber pamatā ir “virtuālais tālruņa numurs” – tas ir tas, ko jūs iegādājaties, pārējais nav obligāti. Vienkārša cenu politika, kas balstās uz tālruņa numuru, nevis “lietotājiem” vai “aģentiem”. Zvanu saņemšanai varat izmantot jebkuru ierīci, programmatūru, VOIP risinājumu vai parastu tālruņa numuru. Iestatot VOIP/SIP (t.i., viedtālruni), visiem mūsu tālruņu numuriem ir neierobežots ienākošo zvanu apjoms. Jūs varat pāradresēt zvanus uz jebkuru parasto tālruņa numuru pasaulē par minūšu tarifu. Uzņēmumam varat iegādāties vairākus numurus. Zvanu pāradresācijas izmaiņas notiek acumirklī, izmantojot jūsu FlyNumber paneli.

Kā jūs to varat izmantot?

Liveagent un FlyNumber ir partneri, un tas atvieglo FlyNumber integrāciju. LiveAgent neiekasē papildu maksu par FlyNumber VoIP numura pievienošanu zvanu centram.

Ja vēlaties izveidot FlyNumber savienojumu ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un izpildiet sekojošos norādījumus.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

3. Atrodiet FlyNumber

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Ievadiet nepieciešamos datus

FlyNumber integrācijas maksa:

Ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Tomēr FlyNumber par saviem pakalpojumiem maksu iekasē, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

FlyNumber priekšrocības

  • Izmaksu ziņā izdevīgs
  • Uzlabota lietotāju pieredze
  • Pieeja visā pasaulē
  • Augsta uzticamība

Vai vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību? Skatiet tālāk esošo video.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Flynumber integration!

Frequently asked questions

Kas ir FlyNumber?

Flynumber sākās Bruklinā, Ņujorkā. Tā ir amerikāņu kompānija ar vispasaules sniedzamību. Viņu misija ir būt pēc iespējas vieglākai un vienkāršākai lietošanā. Jūs vēlaties piezvanīt, nevis manevrēt ar programmām, pinkodiem, lietotājvārdiem un zvanīšanas kartēm. Alternatīva ir maksāt augstu cenu vietējām telekomunikāciju kompānijām par “Starptaustiskajiem Tarifiem”. Flynumber likvidē augstās izmaksas, bet saglabā vienkāršību tālruņa zvana veikšanā, izmantojot tradicionālo numura sastādītāju.

Cik maksā FlyNumber integrācija ar LiveAgent?

Liveagent ir FlyNumber partneris. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr paturiet prātā, ka Flynumber iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā LiveAgent var ieviest FlyNumber VoIP numuru?

Vienkārši dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > FlyNumber. Pievienojiet VoIP numuru un uzreiz sāciet to izmantot.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju