Flowroute

Kas ir Flowroute?

Flowroute ir vadošais mākoņskaitļošanas sakaru nodrošinātājs un atrodas Sietlā, Vašingtonā. Tā tika izveidota 2007. gadā un darbojas visā pasaulē. Uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu. Liveagent sadarbojas ar Flowroute, pateicoties viņu piedāvātajam VoIP produktam. Tāpēc tagad LiveAgent zvanu centru var viegli savienot ar Flowroute.

Kādas ir izmaksas, savienojot Flowroute ar LiveAgent?

Flowroute integrācija jau ir daļa no LiveAgent, tāpēc par to nav papildu maksas par jūsu VoIP numura pievienošanu. Tomēr Flowroute darbojas neatkarīgi. Tādējādi uzņēmums par saviem pakalpojumiem ņem savu maksu.

Kā var savienot Flowroute ar LiveAgent?

Pirmais solis ir sazināties ar Flowroute, lai iegūtu VoIP numuru. Otrais solis ir faktiskā integrācija. Tā kā Flowroute jau ir daļa no LiveAgent, uzņēmumam ir tikai jāpierakstās LiveAgent un jāpāriet uz Konfigurācija – Zvani – Numuri – (+ poga). Pēc tam atrodiet Flowroute un pievienojiet nepieciešamos akreditācijas datus. Saglabājiet un sāciet izmantot savu VoIP nekavējoties.

Kādas ir VoIP lietošanas priekšrocības?

  • piekļuve visā pasaulē
  • iespēja izmantot dažādas ierīces
  • uzlabota produktivitāte
  • labāka klientu pieredze

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Flowroute integration!

Frequently asked questions

Kas ir Flowroute?

Flowroute ir mākoņdatošanas sakaru pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas kopš 2007. gada visā pasaulē.

Cik Flowroute prasa par VoIP pakalpojumiem?

Liveagent un Flowroute ir partneri. Flowroute darbojas neatkarīgi, tāpēc attiecīgi iekasē maksu. Lai iegūtu papildinformāciju par tā cenām, lūdzu, apmeklējiet Flowroute tīmekļa vietni.

Kas ir VoIP?

VoIP nozīmē Balss caur Interneta Protoklu. VoIP numuri ir līdzīgi parastajiem fiksētajiem numuriem, bet VoIP ļauj veikt un saņemt zvanus, izmantojot interneta savienojumu. Tāpēc jūs varat izmantot dažāda veida ierīces un uzturēt kontaktus ar klientiem 24/7.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju