CommuniGate Pro

Kas ir CommuniGate Pro?

Communigate Pro ir solīds vienotu sakaru serveris, kurā ietilpst arī izstrādes platforma. Pastāv API autentifikācijai un dažādas palīgprogrammas. Sistēma ir balstīta uz interneta protokolu, un tā ir sarakstīta C++. Communigate Pro ietver arī pasta pārsūtīšanas aģentu ar tīmekļa pasta interfeisu, kas atbalsta POP3/IMAP un SMTP. Tas nodrošina lietotājiem uzlabotu pasta filtrēšanu, iespēju abonēt vairākas pastkastes un atbalsta surogātpasta un pretvīrusu aizsardzību, izmantojot moduļus.

Kā varat izmantot CommuniGate Pro?

Communigate Pro ir ideāls risinājums izstrādātājiem un uzņēmumiem, kas koncentrējas uz to, lai izstrādi veiktu paši. Tas ir noderīgs arī ar surogātpastu un antivīrusu iespējām, kas aizsargā jūs un jūsu uzņēmuma saziņu pret nevēlamiem un bīstamiem e-pastiem. Communigate Pro e-pasts piedāvā elastību ikvienam, kam tā nepieciešama, un to var integrēt LiveAgent palīdzības dienesta sistēmā.

E-pasta apstrāde, izmantojot CommuniGate Pro, ir fantastisks risinājums lielākajai daļai uzņēmumu, kuriem nepieciešams apstrādāt e-pasta saziņu ar elastīgām metodēm. Tomēr uzņēmumi, kuriem jāapstrādā liels skaits klientu pieprasījumu un tie efektīvi jāatrisina, var izmantot LiveAgent, lai padarītu klientus apmierinātus.

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma var labi palīdzēt nodrošināt jebkāda veida klientu atbalstu. Liveagent palīdzības dienests var apkopot visu jūsu e-pasta saziņu un pārvērst to par pieteikumiem, kurus var viegli organizēt un sadalīt starpklientu atbalsta aģentiem. Risinājums ir pilnībā pieejams, lai jūsu darbplūsma varētu uzlaboties un klienti varētu būt apmierināti.

Pilnveidojiet savas ikdienas aktivitātes ar līdzekļiem, kas koncentrējas uz produktivitāti. Sāciet organizēt pieteikumus ar filtriem, birkām un nodaļām. Varat arī sadalīt sarežģītākus pieteikumus, kam jāpievērš papildu uzmanība, un ātrāk atbildēt ar ziņu sagatavēm. Vai esi gatavs pabeigt ātrāk? Pārliecinieties, vai esat iestatījis darba laiku vai paņēmis pārtraukumu, kad vien tas nepieciešams.

E-pasts nav vienīgais, ko var integrēt. Iestatiet zvanu centru un zināšanu bāzi, izveidojiet pielāgotu Tiešsaistes čata logrīku savai vietnei vai izveidojiet savienojumu ar Facebook, Instagram, Twitter un Viber. Pieteikumu sistēmā tiks atrasta vieta ikvienam saziņas līdzeklim, tāpēc nezaudēsiet galvu un spēsiet izsekot notiekošajam.

Kādas ir priekšrocības, lietojot CommuniGate Pro?

 • Izstrādes platforma
 • Elastīgs e-pasta pārsūtīšanas aģents
 • Surogātpasta aizsardzība
 • Pretvīrusu aizsardzība ar moduļu palīdzību

Switch to ticketing with LiveAgent

Turn your emails into help desk tickets and solve customer issues faster with LiveAgent

Kā integrēt CommuniGate Pro ar LiveAgent?

Tiklīdz ir izveidots CommuniGate Pro e-pasts, to var viegli savienot ar LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu. Process ir vienkāršs, un tā pabeigšanai nepieciešamas vien dažas minūtes. Aplūkojiet tālāk esošo integrācijas pamācību, lai uzzinātu, kā to izdarīt.

Communigate Pro mājaslapa
Communigate Pro mājaslapa
 • Jums vispirms jāiestata CommuniGate Pro? Dodieties uz tīmekļa vietni un lejupielādējiet nepieciešamo. Izpētiet vietni un saņemiet visu nepieciešamo palīdzību instalēšanas laikā. Kad iestatīšana ir pabeigta, pārejiet pie nākamajām darbībām.
Communigate Pro lejuplāžu lapa
Lejupielādējiet Communigate Pro
 • Kad viss ir sagatavots, dodieties uz LiveAgent kontu un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti. Noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot un pēc tam atlasiet Cits. Izvēlieties IMAP/POP3 starp abām iespējām.
Kā integrēt CommuniGate Pro ar LiveAgent?

Kā integrēt CommuniGate Pro ar LiveAgent?
 • Atliek tikai aizpildīt savu informāciju nākamajā sadaļā. Jūsu e-pasta adrese, pieteikšanās informācija, parole, kā arī ports un serveris ir obligāti lauki. Varat arī atlasīt nodaļu, kas apstrādās e-pasta saziņu no šī konta, un norādīt citus iestatījumus. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Pievienot, kas atrodas apakšā, un darbs pabeigts.

Integrācija ir pabeigta, un jūs varat to pārbaudīt. Pārbaudiet LiveAgent pieteikumu apstrādes sistēmu un vienkārši atbildiet uz klientu e-pastiem. Ja vēlaties uzzināt vairāk par klientu atbalstu un palīdzības dienestiem, skatiet LiveAgent Akadēmijas rakstus. Papildinformāciju par LiveAgent varat uzzināt arī , skatoties tālāk redzamo video apskatu vai pārlūkojot mūsu funkciju lapu.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir CommuniGate Pro?

Communigate Pro ir solīds vienotu sakaru serveris, kurā ietilpst arī izstrādes platforma. Ir pieejams autentifikācijas API, kā arī dažādas palīg-lietojumprogrammas. Sistēma ir balstīta uz interneta protokolu, un tā ir sarakstīta C++. Papildus tīmekļa pasta interfeisam CommuniGate Pro ir iekļauts POP3/IMAP atbalstošs e-pasta pārsūtīšanas aģents.

Kā varat izmantot CommuniGate Pro?

Izstrādātāji un uzņēmumi, kas paļaujas uz savu pāsu izstrādātu pieeju, uzskata, ka CommuniGate Pro ir ideāls risinājums. Turklāt tas ir aprīkots arī ar funkcijām, kas aizsargā jūsu uzņēmumu pret surogātpastu un vīrusiem. To var arī integrēt LiveAgent palīdzības dienestā. Communigate Pro piedāvā elastību visiem, kam tā nepieciešama.

Kādas priekšrocības sniedz CommuniGate Pro integrācija?

 • Izstrādes platforma
 • Elastīgs pasta pārsūtīšanas aģents
 • Surogātpasta aizsardzība
 • Pretvīrusu aizsardzība, izmantojot moduļus

Kā integrēt CommuniGate Pro un LiveAgent?

 • Dodieties uz LiveAgent un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
 • Izveidojiet jaunu un izvēlieties Cits > IAP/POP3
 • Sniedziet detalizētu informāciju un saglabājiet izmaiņas
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju