Dovecot

Kas ir Dovecot?

Dovecot ir e-pasta servera risinājums, kas koncentrējas uz lielisku veiktspēju, elastīgu autentifikāciju un pašoptimizāciju. To ir viegli izmantot, jo tam piemīt pašoptimizācijas spējas, kas meklē problēmas un nekavējoties tās novērš. Tas ir viegli paplašināms un nodrošina vienkāršas administrēšanas iespējas. Dovecot koncentrē uzmanību arī uz drošību, lai aizsargātu e-pasta saziņu, un tas piedāvā ērtas migrācijas iespējas cilvēkiem, kuri pārceļas no cita e-pasta servera risinājuma.

Kā var izmantot Dovecot?

Dovecot ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešams uzticams e-pasta servera risinājums. Lai gan administrēšana vēl ir nepieciešama, Dovecot var novērst dažas problēmas pastāvīgi, bez ārējas palīdzības. Tas nodrošina arī standarta drošības iespējas, kā arī ērtu migrāciju un paplašinājumu atbalstu. Lielāki uzņēmumi var gūt labumu no Dovecot, izvēloties OX Dovecot Pro. Integrējiet Dovecot ar LiveAgent un izmantojiet to kā e-pasta klientu, lai paplašinātu savu klientu atbalstu, izmantojot īpaši tam paredzētu un pilnīgu pieteikumu apstrādes risinājumu. Liveagent var apstrādāt lielu e-pasta adrešu apjomu, tāpēc varat pievienot tik daudz e-pasta adrešu, cik nepieciešams.

Apstrādājiet ienākošos e-pastus, izmantojot pieteikumu apstrādes sistēmu, kas palīdz organizēt un filtrēt saziņu. Izmantojiet produktivitātes funkcionalitāti, piemēram, iepriekšsagatavotas ziņas, kas ļauj ātrāk atbildēt, vai vienoto iesūtni, kas ļauj sekot klientu kanāliem vienā klienta pieteikumu pavedienā. Tieši tā, neatkarīgi no tā, kā klienti nolemj ar jums sazināties, visas saziņas plūsmas tiks apkopotas vienuviet.

Izmantojiet vairāku saziņas kanālu priekšrocības un pievienojiet zvanu centru, tiešsaistes čatu, klientu portālu vai sociālos medijus. Katram kanālam ir savs funkciju kopums. Liveagent piedāvā arī vairākas citas integrācijas iespējas papildus e-pastam. Pārlūkojiet mūsu funkciju un integrāciju lapas, lai iepazītu, ko mūsu pieteikumu apstrādes sistēma spēj paveikt.

Kādas ir Dovecot priekšrocības?

 • Viegla administrēšana
 • Pašoptimizācijas funkcionalitāte
 • Paplašināšanas iespējas
 • Satriecoša veiktspēja

Improve your help desk with LiveAgent

Add your Dovecot email to LiveAgent and start providing excellent support for your customers

Kā integrēt Dovecot un LiveAgent?

Integrēt Dovecot un LiveAgent pieteikumu apstrādes platformu ir iespējams caur IMAP/POP3. Piekļūstiet tai, izmantojot LiveAgent konfigurācijas skatu. Sekojošie soļi parādīs, kā integrēt Dovecot ar jūsu pieteikumu apstrādes sistēmu.

Dovecot tīmekļa vietne ar informāciju
Dovecot mājaslapa
 • Vispirms ir jāuzinstalē Dovecot. Dodieties uz Dovecot vietni un lejupielādējiet jaunāko stabilo versiju. Tiklīdz Dovecot ir uzstādīts, pārejiet uz LiveAgent un veiciet nākošos soļus.
Dovecot vietne ar pieejamajām pēdējās versijas lejupielādēm
Lejupielādes
 • Ja programma Dovecot ir uzstādīta un gatava lietošanai, piesakieties savā LiveAgent kontā. Varat pieteikties bezmaksas 14 dienu izmēģinājumam šeit, ja jums tāda nav. Noklikšķiniet uz pogas Izveidot, kas atrodas Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti, lai pievienotu savu e-pasta kontu. Tiks atvērts e-pasta pakalpojumu sniedzēju saraksts. Izvēlieties Cits, pēc tam IMAP/POP3.
IMAP/POP3 integrācijas iespēja Dovecot integrējot ar LiveAgent
IMAP/POP3
 • Lai pabeigtu integrāciju, jums LiveAgent jāievada sava Dovecot informācija. Liveagent lūgs jūsu Dovecot e-pasta adresi, paroli un lietotājvārdu. Kad šī informācija ir sniegta, norādiet saņemšanas metodi un servera informāciju. Atlasiet nodaļu, uz kuru tiks novirzīti pieteikumi no šīs e-pasta adreses. Kad esat apmierināts ar savu konfigurāciju, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt loga apakšdaļā.
Dovecot informācija LiveAgent integrācijas konfigurācijā
Dovecot informācija

Tiklīdz būsit pabeidzis, LiveAgent jūsu pieteikumu apstrādes sistēmā ievilks Dovecot e-pasta ziņojumus. Ja vēlaties, varat pievienot vēl citus e-pasta kontus vai izveidot papildu integrācijas. Papildinformāciju par LiveAgent skatiet zemāk esošajā video. Varat apskatīt arī LiveAgent Akadēmiju, kura satur plašu informāciju par to, kā sniegt klientu atbalstu.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Dovecot?

Dovecot galvenā iezīme ir tā, ka tas nodrošina veiktspēju, daudzpusīgas autentifikācijas metodes un pašoptimizāciju. Šīs programmatūras pašoptimizācijas spējas ļauj tai automātiski atrast un labot problēmas, padarot to ļoti viegli lietojamu. Programmatūra ir ļoti elastīga un nodrošina vieglu administrēšanu. Papildus e-pasta saziņas drošības piedāvājumam Dovecot piedāvā arī vienkāršas migrācijas iespējas, ja pārceļaties no cita e-pasta servera.

Kā izmantot Dovecot?

Uzņēmumi, kas meklē uzticamu e-pasta serveri, uzskata, ka Dovecot ir lieliska iespēja. Neskatoties uz to, ka Dovecot joprojām nepieciešama administrēšana, tas bieži vien pats var atrisināt dažas problēmas bez palīdzības. Ir pieejamas arī drošības iespējas, kā arī migrācijas un paplašināšanas iespējas. Liels uzņēmums var gūt labumu no Dovecot, izvēloties “OX Dovecot Pro”. Dovecot var pievienot LiveAgent kā e-pasta klientu, lai varētu pastiprināt klientu atbalstu, izmantojot tam paredzētu un pilnīgu pieteikumu apstrādes risinājumu.

Kādas ir Dovecot integrācijas priekšrocības?

 • Viegla administrēšana
 • Pašoptimizācijas funkcionalitāte
 • Paplašināšanas iespējas
 • Satriecoša veiktspēja

Kā integrēt Dovecot un LiveAgent?

 • Dodieties uz LiveAgent un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
 • Izveidojiet jaunu e-pastu un atlasiet Cits
 • Izvēlieties IMAP/POP3, norādiet detalizētu informāciju un noklikšķiniet uz Saglabāt
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Tiešsaistes tērzētava ir īpaša vieta internetā. Tiešraides tērzētavas galvenais mērķis ir nodrošināt reāllaika tiešsaistes čatu lietotājiem.

Tiešsaistes tērzētava

LiveAgent ir lielisks rīks uzņēmuma klientu apkalpošanai, kas uzlabo komunikāciju ar klientiem un ļauj efektīvāk risināt viņu jautājumus un problēmas. Tas palīdz uzlabot klientu apmierinātību un lojalitāti, kas ir ļoti svarīgi biznesa panākumiem. LiveAgent piedāvā 15 tiešsaistes tērzēšanas funkcijas, kas var uzlabot klientu apkalpošanu, to var pielāgot savām vajadzībām. Turklāt, LiveAgent ir integrācijas draudzīga programma, kas nodrošina klientu atbalstu vairākos sakaru kanālos un piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu un tehnisko atbalstu, kā arī klientu servisu. Tiešsaistes čats ir efektīvs un rentabls veids, kā sazināties ar uzņēmuma atbalsta aģentiem un uzlabot klientu apkalpošanu.

Alternatīvs teksts, kas tiek izmantots e-pasta melnrakstos un kuru var rediģēt, pamatojoties uz e-pasta kontekstu, tiek saukts par “vietturi”. Vietturus var izmantot dažādos veidos.

Vietturis

Tekstā tiek aprakstītas LiveAgent programmas dažādās funkcijas un integrācijas, kā arī tiek uzsvērta svarība uzlabot abonentu bāzi un sniegt vērtību tiem. Turklāt tiek minēti padomi par e-pasta sūtīšanu un e-pasta sagatavēm, kas var palielināt reklāmguvumus un ieņēmumus. Vienlaikus tiek uzsvērts, cik svarīgi ir padarīt pateicības piezīmes personalizētas, lai ziņas atmosfēra būtu ieinteresējoša un aicinoša.

E-pasta sagataves uzņēmuma paziņojumiem. Izmantojiet mūsu vienkāršo pamācību un sagatavojiet sagataves, lai panāktu augstu atvēršanas līmeni un klikšķu skaitu.

Uzņēmuma paziņojuma e-pasta sagataves

Tekstā ir runāts par aptauju nozīmību, lai uzlabotu mārketinga stratēģijas un pārsniegtu klientu cerības. Iesakām piedāvāt palīdzību vai atlaides kā stimulu, nodrošināt saīsinātu aptauju, paskaidrot mērķi un izteikt pateicību pēc aptaujas pabeigšanas. Klienti arī novērtēs informēšanu par aptaujas rezultātiem. Teksts sniedz informāciju par zināšanu bāzēm, atsauksmju apkopošanu, noturēšanu uzņēmumā un piesaistošu aptauju sagatavēm. E-pasta sagataves jauna zīmola pieminēšanai.

E-pasta sagataves uzņēmuma paziņojumiem. Izmantojiet mūsu vienkāršo pamācību un sagatavojiet sagataves, lai panāktu augstu atvēršanas līmeni un klikšķu skaitu.

Uzņēmuma paziņojuma e-pasta sagataves

Uzņēmumi izmanto e-pastu visbiežāk, lai sūtītu paziņojumus par jauniem produktiem, atjauninājumiem vai brīvo amatvietu. E-pasts ir efektīvs saziņas veids, kas palīdz saglabāt iekšējos sakarus, tādējādi novēršot zaudējumus uzņēmumam. Paziņojumi var būt arī formālāki, piemēram, atklātas sapulces vai jaunu darbinieku iepazīstināšana. E-pastu var pielāgot LiveAgent, un tās sagataves var saglabāt. Darbiniekiem var sūtīt iekšējus paziņojumus un svarīgu info, piemēram, par jauniem paaugstinājumiem un vakancēm.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju