Zvanu centra tehnoloģija

Kas ir zvanu centra tehnoloģija?

Klienti, kas var ērti sazināties ar jūsu uzņēmumu, ir viens no svarīgākajiem faktoriem attiecībā uz klientu atbalstu. Zvanu centru risinājumi ir viena no vismeklētākajām iespējām, kas to nodrošina.

Un mēs nevaram runāt par modernu kontaktcentru, neapspriežot zvanu centra tehnoloģijas. To var definēt kā rīku komplektu, ko zvanu centri izmanto ienākošo un izejošo zvanu veikšanai. Tas attiecas gan uz izmantoto programmatūru, gan aparatūru.

Tehnoloģiskā attīstība ir mainījusi vairākus gan izejošo, gan ienākošo zvanu centru praktiskos aspektus. Pārskatīsim dažas jaunākās zvanu centra tehnoloģijas tendences, kas turpinās veidot klientu atbalsta nozari.

Mākonī balstīts zvanu centrs

Mākoņtehnoloģija ir attīstījusies, kopš sākusi kā uzglabāšanas jaudas nodrošināšana uzņēmumiem. Papildus datorsistēmas resursu nodrošināšanai mākonī var palaist arī sarežģītus programmatūras risinājumus. Tādējādi mēs nonākam pie mākoņveida kontaktu centra risinājumiem.

Vislabākais ir tas, ka uzņēmumiem nav jātērē nauda programmatūras atjauninājumiem vai apkopei. Tie var izmantot visas funkcijas brīdī, kad ievieš mākoņskaitļošanas zvanu centru.

Zvana pārvirzīšanas funkcija LiveAgent zvanu centra programmatūrā

Daudzkanālu Pieeja

Arvien vairāk uzņēmumu meklē veidus, kā racionalizēt saziņu ar klientiem un padarīt to pieejamāku un lietotājam ērtāku. Ērta piekļuve klientu pieprasījumiem, izmantojot vairākus kanālus, ir kļuvusi par nepieciešamību.

Daudzkanālu klientu atbalsts ietver saziņu starp klientiem un biznesa pakalpojumu sniedzējiem, izmantojot vairākus kanālus.

Liveagent ir lielisks piemērs, kā optimizēt daudzkanālu klientu atbalstu. Tas integrē klientu mijiedarbību no e-pasta ziņām, čatiem, zvaniem, sociālajiem medijiem, atsauksmju kanāliem un daudziem citiem. Vislabākais ir tas, ka tas viss ir pieejams jūsu klientu apkalpošanas speciālistiem vienā vienotajā iesūtnē.

Pašapkalpošanās Rīks

Tehnoloģiski apsviedīgāki klienti visbiežāk meklē veidu, kā pašiem atrisināt savas problēmas, pirms sazinās ar zvanu centru. Zvanu centra programmatūras industrijas atbilde ir jauna zvanu centra tehnoloģijas tendence – pašapkalpošanās palīdzības dienests. Šī iespēja krasi palielina klientu pieredzi.

Moderna kontaktu centra risinājumi var izsekot, ierakstīt un saglabāt saziņu. Šos ierakstus var rūpīgi rediģēt un publicēt, izmantojot ārējo zināšanu bāzi, kas pieejama visiem klientiem. Turklāt klienti var aktīvi piedalīties forumos un palīdzēt viens otram risināt mazāksvarīgas problēmas.

Klientu portāla programmatūras iestatījumi programmā LiveAgent

Kāda programmatūra tiek izmantota zvanu centra izveidei?

Zvanu centra programmatūras risinājumi ļauj uzņēmumiem izmantot pašreizējo PBX tālruņa sistēmu vislabākajā veidā. Tomēr zvanu centra programmatūra piedāvā papildu iespējas, ko uzņēmumi var izmantot, lai uzlabotu un racionalizētu saziņu ar klientiem.

Liveagent piedāvā SIP pārejas tiem, kas nav gatavi jaunināt savu PBX telefonu sistēmu. SIP pāreja nozīmē sesijas iniciēšanas protokolu, kas var savienot PBX ar VoIP pakalpojumu. Tas ļauj uzņēmumiem izmantot priekšrocības, ko sniedz daudzkanālu zvanīšana, izmantojot internetu, neveicot principiālu pārslēgšanos uz VoIP.

Uzņēmumiem, kas vēlas samazināt zvanu centra darbības izmaksas, LiveAgent piedāvā VoIP pakalpojumus. Tas ļauj pakalpojumu un atbalsta centra komandai instalēt datoru vai mobilo lietotni vai izmantot galda tālruni, lai saņemtu un veiktu zvanus.

Kā darbojas zvanu centra tehnoloģija?

Lielākā daļa zvanu centra tehnoloģiju darbojas, izmantojot privātu mākoni. Tas nozīmē, ka jūsu uzņēmumam ir nepārtraukta piekļuve zvanu centra programmatūrai, kā arī piešķirta krātuves vieta un apstrādes jauda. Tiklīdz servisa vai kontaktu centra aģenti piesakās sistēmā, viņi var nekavējoties sākt izmantot zvanu centra funkcijas. Runājot par zvanu veikšanu, modernā zvanu centra tehnoloģija bieži izmanto VoIP protokolu.

LiveAgent darbojas nemanāmi, ļaujot jums sekot klientu pieprasījumiem vairākos kanālos. Tas palīdzēs samazināt atrisināšanas un gaidīšanas laiku, izmantojot klientu pārvirzīšanu. Liveagent viedās pārvirzīšanas iespējas palīdzēs jums piešķirt katram klientam īsto aģentu un uzlabot klientu apmierinātību.

Kādas ir zvanu centra tehnoloģijas komponentes?

Lai gan ir daudz zvanu centru tehnoloģiju komponentu, šie komponenti tiek uzskatīti par būtiskiem.

VoIP Programmiskais Tālrunis

Izmantojot VoIP programmisko tālruni, darbinieki var veikt zvanus no jebkuras vietas, ja vien tiem ir interneta pieslēgums. VoIP programmiskos tālruņus var instalēt viedtālruņos, klēpjdatoros un galddatoros.
Interaktīvā Balss Atbilde (Valodas Runas Atpazīšana)

IVR reduces the need for extra customer service agents. IVR introduces language speech recognition and enables your callers to interact directly with your call center phone system.

Savienojiet savu VoIP nodrošinātāju ar palīdzības dienesta programmatūru - LiveAgent

Balss Pasta Ziņa

Balss pasta ziņas komponents var izrādīties ļoti noderīgs, ja zvanu centrs tiek pārpludināts ar zvaniem. Tas ļauj klientiem, kuri nevar atļauties gaidīt rindā, atstāt jūsu aģentiem ziņu.

Iepriekšierakstīta Ziņa

Lielākajai daļai klientu vaicājumu var atbildēt ar vienu atbildi. Iepriekšierakstītas ziņas var palīdzēt ietaupīt jūsu aģentiem laiku, kas nepieciešams vienas un tās pašas atbildes atkārtošanai.

Darbinieku iesaistīšana

Tūlītēji paziņojumi, ieskats rindā un iespēja pilnībā kontrolēt mijiedarbību ar patērētājiem, izmantojot tikai vienu ekrānu, palīdzēs jums iesaistīt darbiniekus un motivēt viņus nodrošināt labāku apkalpošanu.

Zvanu centra rinda

Izmantojot modernu zvanu centra programmatūru, piemēram, LiveAgent, jūs iegūsit pilnīgu pārskatu par zvanu centra veiktspēju. Viena no redzamajām iespējām ir zvanu centra rinda. Uzmaniet, cik cilvēku ir rindā, un automātiski pārtrauciet pieņemt turpmākos pieprasījumus, kad tiek sasniegts iepriekš noteiktais maksimālais rindas garums.

Set up your call center

LiveAgent offers many usefull features that will make your life easier. Curious about all the opportunities?

Frequently asked questions

Kas ir zvanu centra tehnoloģija

Zvanu centra tehnoloģija ir rīku kopums, kas īpaši izstrādāts zvanu centriem. Tas attiecas gan uz aparatūras, gan programmatūras risinājumiem. Kontaktu centra tehnoloģijas ir veidotas tā, lai zvanu centri varētu uzlabot pakalpojumu, produktivitāti un efektivitāti.

Kādas ir zvanu centra tehnoloģiju tendences?

Zvanu centra tehnoloģiju kopskats ir diezgan dinamisks. Topošās klientu apkalpošanas tendences ietver mākoņskaitļošanas risinājumus, daudzkanālu pieeju, pašapkalpošanās iespējas, mākslīgo intelektu, kā arī ikdienas uzdevumu automatizāciju.

Kāda programmatūra tiek lietota zvanu centrā?

Zvanu centra programmatūra ir dažādu risinājumu kopums, sākot no SIP līdz VoIP pakalpojumam. Tā kā lielākā daļa moderno zvanu centra risinājumu balstās uz mākoņrisinājumiem, tos bieži dēvē par virtuālajiem zvanu centriem.

Kā darbojas zvanu centra tehnoloģija?

Zvanu centra tehnoloģija darbojas, iespējojot klientu pārvirzīšanu. Tā nodrošina inteliģentu klientu pārvirzīšanu uz atbilstošajām nodaļām un aģentiem. Lai to izdarītu, zvanu centrs izmanto privāto mākoni un VoIP protokolu.

Kādi ir zvanu centra tehnoloģijas komponenti?

Daži no svarīgākajiem zvanu centra tehnoloģijas komponentiem ir VoIP programmiskais tālrunis, IVR, balss pasta ziņas, iepriekš ierakstītas atbildes un zvanu centra rindas pārvaldības iespējas.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS
Vai esat gatavs uzlabot pārvaldības un vadības prasmes? Atklājiet zvanu centra pārraugu un centra vadītāju pienākumus un prasmes.

Zvanu centra pārraugi

LiveAgent piedāvā tērzēšanas pogu ar pielāgošanas iespējām, kas nodrošina izcilu klientu apkalpošanu. Tērzēšana internetā ir populāra, un LiveAgent integrēšana ir vienkārša. Klientu apkalpošana zvanu centros ir svarīga, un klientu apkalpošanas aģentiem jābūt pārzinātājiem savā uzņēmumā un produktos.

Kāda ir atšķirība starp kontaktu centru un zvanu centru? Uzziniet, kādas ir katra risinājuma priekšrocības, un izvēlieties sev piemērotāko.

Kontaktu centrs vai zvanu centrs

LiveAgent piedāvā plašas un efektīvas kontaktu centra programmatūras iespējas, ieskaitot pašapkalpošanās pārvaldību, tērzēšanu, sociālo mediju integrāciju un uzlabotu palīdzības pieteikumu sistēmu. Tā arī iekļauj zvanu centru ar vairāk nekā 99% VoIP pakalpojumu integrāciju un interaktīvas balss atbildes (IVR) veidošanas rīkus, lai novirzītu klientu zvanus uz atbilstošākajām nodaļām vai aģentiem. Programmatūra ir integrēta ar vairākiem saziņas kanāliem un piedāvā gandrīz 200 funkcijas. Izmantojot LiveAgent, uzņēmumi var uzlabot klientu pieredzi, nodrošināt atbalstu un izmantot iespējas augšuppārdošanai/šķērspārdošanai.

Uzziniet vairāk par zvanu centra tālruni. Izprotiet padziļinātus profesionāļu skaidrojumus.

Zvanu centra tālrunis

Raksts apskata pašapkalpošanās sistēmas un zvanu centru risinājumus, lai uzlabotu klientu apkalpošanas efektivitāti. Rakstā ir izskaidrots, kas ir zvanu centrs un kā tas atšķiras no kontaktu centra. Turklāt ir aprakstītas dažādas zvanu centra tehnoloģijas un programmatūras, ieskaitot LiveAgent programmatūru. Raksts arī atgādina, ka uzņēmumi var uzlabot savu veiktspēju un produktivitāti, izmantojot kvalitatīvas zvanu centra programmatūras.

Zvanu centrs

LiveAgent piedāvā gan ienākošo, gan izejošo zvanu centru, kā arī citas funkcijas, lai palīdzētu uzņēmumiem efektīvi un veiksmīgi apstrādāt zvanus. To funkcijām ietilpst IVR, kontakta uzturēšana un iekšējie zvani. Šīs iespējas palīdz saglabāt apmierinātus klientus un palielināt ienākumus uzņēmumam.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju