Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

VoIP tālrunis

Kas ir VoIP tālrunis?

VoIP tālrunis ir digitālā ierīce, kas izmanto interneta protokola (IP) tehnoloģiju, lai pārraidītu un saņemtu tālruņa zvanus. VoIP tālrunis pārveido zvanītāja balsi ciparu informācijā, kas pēc tam tiek pārraidīta adresātam līnijas otrā galā.

VoIP tālrunis var zvanīt uz jebkuru citu tālruni neatkarīgi no tā, vai vēlaties zvanīt uz tradicionālo tālruni (piem., analogo tālruni), virtuālo tālruni vai mobilo tālruni. Atšķirībā no analogā tālruņa, VoIP tālrunim korektai darbībai ir nepieciešams platjoslas savienojums. Par laimi, VoIP tālrunis var izmantot wifi, mobilo savienojumu un cita veida interneta savienojumus.

Kā darbojas VoIP tālrunis?

Esiet kādreiz nodomājuši – Kas gan notiek aizkulisēs, kad izmantojat VoIP pakalpojumu sniedzēju, lai veiktu VoIP zvanus? Ir vairāki veidi, kā veikt VoIP zvanus.

1) VoIP tālruni izmanto tālruņa numura ievadīšanai tatstatūrā un pēc tam zvana sākšanai. Kā gala zvanītājam jums nav īpašu aparatūras prasību, lai veiktu VoIP zvanus. Piemēram, varat zvanīt, izmantojot klēpjdatoru, izmantot viedtālrunī esošu lietotni vai iegādāties īpašu VoIP klausuli.

2) VoIP pakalpojumu sniedzējs saņem zvana pieprasījumu un savieno jūs ar pasaules telefonu tīklu, izmantojot interneta tehnoloģiju. VoIP pakalpojumu sniedzējs var izveidot savienojumu ar gandrīz jebkuru citu tālruņa pakalpojumu (piemēram, analogo tālruni, uzņēmuma tālruni vai VoIP tālruni).

3) Kad VoIP zvani ir savienoti, skaņas viļņi, ko radat, tiek pārvērsti par digitālajiem signāliem, ātri nosūtīti internetā un atkal pārvērsti par skaņu. Sarunas otrā pusē personai šis process ir līdzīgs.

Ņemiet vērā, ka jūsu VoIP tālruņa pakalpojumam ir nepieciešams uzticams interneta savienojums, lai tas darbotos pareizi. Ja dzīvojat apgabalā, kurā nav uzticama interneta savienojuma, iespējams, ka kā dublējumu vēlēsities izmantot mobilo tālruni vai parasto tālruni.

A software for streamlined VoIP calling

LiveAgent's virtual call center solution includes VoIP phone support as part of our call center services.

Learn more

Kādi VoIP tālruņu veidi ir pieejami?

Ir vairāki VoIP tālruņu veidi, kurus var izmantot atkarībā no budžeta un vajadzībām. Jūs varat izmantot dažādu veidu VoIP tālruņus (piem., darba tālruni biroja darbam un mobilo ierīci ceļojuma laikā).

Šeit ir visizplatītākie VoIP telefonu tipi.

  • Fiziski tālruņi

Fizisks tālrunis ir fiziska ierīce, ko var uzlikt uz galda, lai veiktu VoIP tālruņa zvanus. Tam, iespējams, būs fiziska tastatūra un papildu funkcijas, kas palīdzēs pārvaldīt ienākošos zvanus, izmantojot platjoslas interneta savienojumu.

  • Programmiskie tālruņi

Programmiskie tālruņi ir lieliska izvēle biznesa īpašniekam, kas vēlas minimizēt nekārtību un maksimāli palielināt elastību. Tā vietā, lai lietotu fizisku ierīci ar tastatūru, programmiskais tālrunis ir lietotne, ko var darbināt klēpjdatorā vai mobilajā ierīcē. Tā kā nav īpašas aparatūras, kas jāiegādājas, labākie programmiskie tālruņi var sniegt papildu izmaksu ietaupījumus.

  • VoIP programmatūra

Šis VoIP tālruņa tips ir programma, ko darbināt mobilajā ierīcē vai datorā. Piemēram, Skype lietotni var lejupielādēt datorā vai viedtālrunī, lai veiktu zvanus. Varat izvēlēties iegādāties austiņas, kas savienotas ar datora USB portu, lai nodrošinātu papildu komfortu.

  • Mobilā iekārta

VoIP zvanu veikšanai var izmantot vairāku veidu mobilās ierīces. Piemēram, gandrīz visi modernie Android un Apple mobilo telefonu modeļi var darbināt VoIP programmatūru. Tāpēc var zvanīt no planšetdatora vai viedtālruņa.

  • Biznesa tālrunis

VoIP biznesa tālrunis parasti tiek fiksēts noteiktā atrašanās vietā, piemēram, vadītāja birojā (saukts arī par galda tālruni). Tas var piedāvāt papildu funkcijas, piemēram, konferences zvanus, balss pastu un virtuālu administratoru, kas nav bieži sastopams parastā tālrunī. Ja izvēlaties universālu biznesa tālruņu sistēmu, varat piekļūt papildus iespējām, piemēram, HD audio, starptautisko zvanu paketēm un uzticamai video konferencei.

  • Parasts tālrunis

Kad lielākā daļa cilvēku meklē parasto tālruni, tas nozīmē tradicionālo fiksēto līniju, ko izmanto galvenokārt analogo tālruņa zvanu veikšanai. Tajā katru tālruņa zvanu pārraida, izmantojot tehnoloģiju, kas nav digitāla (t.i., analogos signālus). Lai gan parastam tālrunim trūkst papildu iespēju, ko parasti var atrast modernajos tālruņos, tā ir laba izvēle, ja jums nav uzticama tīkla savienojuma. Tomēr jūs, iespējams, nezināt, ka varat izmantot VoIP adapteri, lai izveidotu analogā tālruņa savienojumu ar VoIP pakalpojumu sniedzēju. Pārdevējs vai ražotājs var pārbaudīt jūsu parastā tālruņa iespējas šādā gadījumā.

Maximize the efficiency of your business

LiveAgent offers over 50 integrations with leading VoIP service providers.

Try it out

Kādas ir VoIP tālruņa funkcijas?

Katra VoIP pakalpojuma sniedzēja piedāvātās īpašās funkcijas ievērojami atšķiras. Vienkāršības labad var nošķirt pamatfunkcijas (t.i., standarta funkcijas, kas ir kopīgas gandrīz katram VoIP tālrunim) un papildus funkcijas, kas sniedz plašākas saziņas iespējas.

Ja vēlaties izmantot papildu funkcijas, ziedojiet dažas minūtes, lai sazinātos ar VoIP pakalpojumu sniedzēju. Daudzos gadījumos var iegādāties piekļuvi plašam funkciju klāstam par papildu maksu. Jo īpaši papildu maksas var tikt piemērotas, ja vēlaties papildu līdzekļus (piem., vienotu sakaru sistēmu lielam uzņēmumam).

Fully stacked customer service software

Discover all the features that make LiveAgent a powerful multi-channel help desk solution.

Learn more

Kādas ir VoIP tālruņa sistēmas lietošanas priekšrocības?

Pieņemot, ka jums ir uzticams interneta pieslēgums, VoIP tālruņiem ir priekšrocības, kas jums jāizprot, pirms atvadāties no tradicionālajiem fiksētās līnijas tālruņiem.

  • Ietaupa vietu

Uzņēmumu īpašnieki zina, ka daudzi darbinieki vēlas strādāt attālināti. Parasto tālruņu likvidēšana un pārslēgšanās uz mākonī bāzētu tālruņu sistēmu ir lielisks veids, kā ietaupīt vietu. Tā vietā, lai uz katra galda būtu fiziski tālruņi, darbinieki var veikt VoIP tālruņa zvanus, izmantojot klēpjdatorus vai mobilās ierīces.

  • Izmaksu ietaupījums

Daudziem iespēja ietaupīt naudu, pārejot uz VoIP, ir pievilcīga. Jo īpaši uzņēmuma īpašnieki, kas maksā par vairākām tālruņa līnijām un tālsarunu pakalpojumiem, var iegūt ievērojamu izmaksu ietaupījumu priekšrocību.

  • Servisa kvalitāte

Kā biznesa īpašniekam jums nepieciešams ātrs atbalsts. Diemžēl uzņēmumi, kas nodrošina fiksētos tālruņus, bieži liek klientiem ilgi gaidīt uz apkalpošanu. Ja uzņēmumi izmanto VoIP pakalpojumus, ir mazāk ticams, ka klienti piedzīvos neapmierinošu servisu. Vēl labāk, ja to kombinē ar citiem saziņas kanāliem.

  • Biznesa saziņa

Uzņēmumu īpašniekiem, kuru darbinieki atrodas vairākās atrašanās vietās (piemēram, zvanu centrā, attālinātā tirdzniecības komandā utt.), ir nepieciešams elastīgs tālruņa pakalpojums. Priekšrocībām bagāta zvanu centra sistēma, kas tiek viesota mākonī, parasti ietver Interaktīvo balss atbildi (IVR), automātisko atzvanu, videozvanu, neierobežotu zvanu ierakstīšanu un VoIP integrāciju.

LiveAgent | Call center software in your helpdesk

A single interface for managing customer queries

Sign up for a free 14-day trial and start improving your customer service today.

Free trial

BUJ

Kas ir VoIP tālrunis?

VoIP tālrunis izmanto IP tīklus un digitālos signālus, lai pārraidītu un saņemtu tālruņa zvanus ikvienam, neatkarīgi no tā, vai tam ir tradicionālais tālrunis, mobilais tālrunis vai virtuālais tālrunis.

Kā darbojas VoIP tālrunis?

VoIP tālruņa zvans ietver vairākus elementus, ko apstrādā VoIP pakalpojumu sniedzējs. Tastatūrā tiek ievadīts tālruņa numurs. Automātiski VoIP tālruņu sistēma izveido savienojumu ar personu, kurai zvanāt. Pēc tam saruna tiek pārraidīta turp un atpakaļ, izmantojot digitālos signālus.

Kādi VoIP tālruņu veidi ir pieejami?

Ir vairāki VoIP tālruņu veidi. Programmiskie tālruņi ļauj veikt VoIP tālruņa zvanus, izmantojot klēpjdatoru vai mobilo ierīci. Fiziskie tālruņi ir tāda veida fiziska ierīce, ko var uzlikt uz galda. Katrs VoIP pakalpojumu sniedzējs piedāvā dažādus VoIP tālruņu veidus.

Kādas ir VoIP tālruņu funkcijas?

VoIP tālruņa funkcijas atšķiras atkarībā no modeļa un VoIP pakalpojuma. Parasti tās ir ienākošo zvanu saņemšana un zvanīšana. Dažos gadījumos jums var būt visas valsts mēroga zvani, videokonferences un citas funkcijas.

Kādas ir VoIP tālruņu sistēmas lietošanas priekšrocības?

Ir vairākas VoIP telefonu priekšrocības, kas jāņem vērā. Parasti, salīdzinot ar tradicionālajiem tālruņiem, var panākt izmaksu ietaupījumu. Turklāt, ja vēlaties, varat ietaupīt vietu, atbrīvojot galdus no tālruņiem. Visbeidzot, VoIP telefoni ir ātri un elastīgi – pēc vajadzības var vienkārši pievienot vairāk tālruņa līniju.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju