Mobilais VoIP

Interneta telefonijas nodrošinātāji zina, ka biznesa lietotāji vēlas ātrus un lētus sakaru risinājumus. Tāpēc Mobile VoIP ir kļuvis tik populārs. Turpiniet lasīt, lai noskaidrotu, kā mobilais VoIP izmanto WiFi tīklus un bezvadu interneta servisu.

Kas ir mobilais VoIP?

Mobilais VoIP (zināms arī kā mVoIP) nozīmē mobilā tālruņa vai mobilās ierīces izmantošanu, lai veiktu VoIP tālruņa zvanus. Bez mobilā VoIP būtu jāsēž pie datora, lai veiktu VoIP zvanus.

Darba uzsākšana ar mobilo VoIP ir vienkārša lielākajā daļā populārākajās mobilajās ierīcēs. Lejupielādējiet VoIP programmu, iestatiet pieejas informāciju un pārbaudiet, vai jums ir aktīvs interneta savienojums (Wi-Fi vai mobilie dati), un varat sākt balss zvanu veikšanu, izmantojot interneta protokolu, viedtālruņos vai planšetdatoros.

mobilā lietotne liveagent iphone

Kā darbojas mobilā VoIP tehnoloģija

Lai veiktu zvanus, izmantojot mobilo VoIP zvanu, ir nepieciešamas vairākas tehnoloģijas, kas apvienojas ikreiz, kad veicat zvanu.

 • VoIP pakalpojumu sniedzējs. Uzņēmums, kas pārraida jūsu zvanus, izmantojot internetu un tālruņu sistēmu. VoIP pakalpojumu sniedzējs izmanto speciālu tehnoloģiju, lai pārraidītu zvanus, izmantojot interneta savienojumu, izmantojot datu saspiešanu un citas tehnoloģijas.
 • Mobilā ierīce. Lai varētu izmantot mobilos VoIP pakalpojumus, nepieciešama saderīga mobilā ierīce. Kopumā runājot, jebkurš moderns viedtālrunis, kurā darbojas Android vai Apple iOS, labi darbosies ar mobilo VoIP. Papildus tālruņiem, arī planšetdatorus var izmantot mobilajiem VoIP zvaniem.
 • Ātrdarbīgs interneta savienojums. Lai nodrošinātu kvalitatīvu VoIP sarunu, nepieciešams ātrs savienojums. Ja interneta pieslēgums nodrošina ātrumu 3–5 Mb/s, zvaniem būtu jādarbojas labi. Varat notestēt sava pašreizējā interneta savienojuma ātrumu ar Speedtest. Varat izmantot Wi-Fi savienojumu, mobilo interneta savienojumu vai vadu interneta savienojumu.
 • Mobilā VoIP programmatūra. Lai veiktu zvanus, lejupielādējiet VoIP pakalpojumu sniedzēja ieteikto programmu. Šo programmu izmantosit izejošajiem un ienākošajiem VoIP zvaniem.
Kā darbojas mobilā VoIP tehnoloģija - App - Uploads - 2019 - 11 - Voip Setup.jpg

Sāciet zvanīt kā mobilā VoIP lietotājs. Varat izvēlēties, kā un kad izmantot mobilo VoIP programmatūru, lai uzturētu sakarus ar draugiem, kolēģiem un ģimeni.

Visas šīs tehnoloģijas kopā tiek izmantotas ikreiz, kad jūs zvanāt.

Kādas ir mobilā VoIP funkcijas?

Mobilā VoIP specifiskās funkcijas atšķiras atkarībā no pakalpojumu sniedzēja. Tirgū ir daudz VoIP pakalpojumu sniedzēju, tāpēc varat sagaidīt plašu spēcīgu funkciju klāstu.

 • Izejošie VoIP zvani. Jebkurš mobilais VoIP pakalpojums ļauj ievadīt tālruņa numuru un piezvanīt kādam. Dažas paketes var sniegt neierobežotu zvanu iespēju par nelielu mēneša maksu, kamēr citi uzņēmumi piedāvā zemu maksu par katru minūti.
 • Ienākošie VoIP zvani. Mobilais VoIP pakalpojums ļauj saņemt tālruņa zvanus no fiksētajām līnijām, mobilajiem tālruņiem, starptautiskos zvanus un zvanus no citiem VoIP piegādātājiem.
 • Zvanīšana, izmantojot Wi-Fi tīklājus. Daudzas mobilās ierīces var pieslēgties Wi-Fi tīklājiem. Tas ir noderīgi, jo Wi-Fi izmantošana ļauj ietaupīt izdevumus par mobilo tālruņu pakalpojumiem, jo nav jāizmanto mobilais tīkls. Veicot zvanus, izmantojot Wi-Fi, viedtālruņu lietotāji var izvairīties no sava mobilā tālruņa plāna izmantošanas, kam, iespējams, nav vislētākās likmes.

Papildus iepriekš minētajiem būtiskajiem pakalpojumiem augstas kvalitātes mobilo sakaru VoIP pakalpojumu sniedzēji dažkārt piedāvā papildu pakalpojumus, piemēram, balss pastu, zvanu pāradresāciju un konferences zvanus. Daži VoIP pakalpojumu sniedzēji nodrošina arī neierobežotus tālsarunu pakalpojumus, lai jūs varētu zvanīt ikvienam pasaules iedzīvotājam par zemu cenu.

Kādas ir mobilā VoIP priekšrocības?

Mobilā VoIP pakalpojuma izmantošana pretēji tradicionālajam fiksētajam tālrunim var palīdzēt uzņēmumam ietaupīt naudu. Daudzi VoIP pakalpojumu sniedzēji piedāvā neierobežotu zvanu paketes, lai jūs varētu zvanīt klientiem un piegādātājiem, neuztraucoties par pamatīga rēķina saņemšanu.

 • Neierobežoti zvani. Mobilā VoIP pakalpojuma sniedzēja izvēle ar neierobežotu zvanīšanas paketi bieži vien ir laba izvēle. Tā vietā, lai nemitīgi meklētu lētākos tarifus, varat samaksāt vienotu mēneša maksu un veikt visus nepieciešamos zvanus.
 • Vislētāko tarifu atrašana. Pirmkārt, noskaidrojiet sava uzņēmuma zvanīšanas vajadzības. Piemēram, ja visi jūsu klienti un darbinieki atrodas ASV un Kanādā, maksāt par vispasaules neierobežotu zvanu paketi nebūtu jēgas. Tā vietā pameklējiet mobilo VoIP lietotņu nodrošinātāju, kas piedāvā neierobežotu zvanu skaitu uz tām valstīm, kurām zvanāt.
 • Jaunu lietotāju pievienošanas ātrums. Lai gan lēto zvanu paketes ir pievilcīgas, tas nav vienīgais iemesls, lai lietotu mobilo VoIP. Vispārīgi runājot, mobilā VoIP ir ātri iestatāms, tāpēc jaunie darbinieki var ātri piekļūt biznesa tālruņa pakalpojumiem. Tā vietā, lai gaidītu, kad ieradīsies jauns mobilā tālruņa komplekts, norādiet viņiem lejupielādēt uzņēmuma lietotāju mobilās VoIP lietotnes. Jau dažu minūšu laikā viņi būs gatavi veikt un saņemt lētos zvanus, izmantojot savu jauno zvanu aplikāciju, nemaksājot papildu mobilo tālruņu izmaksas.
 • Atbalsts Mobilajam VoIP biznesa ceļojumiem. Dažiem jūsu darbiniekiem, iespējams, būs jāceļo darba vajadzībās. Tādā gadījumā viņiem ir nepieciešams tālruņa pakalpojums, kas atbilst viņu īpašajām prasībām. Mobilais VoIP tālruņa pakalpojums ir ideāli piemērots darbiniekiem, kuri ceļo vai vēlas iespēju strādāt no mājām.
Kādas ir mobilā VoIP priekšrocības? - App - Uploads - 2021 - 09 - Research 10 Day Week Month.svg

Kas ir mobilā VoIP lietotnes?

Tirgū šodien ir daudz dažādu mobilo sakaru VoIP pakalpojumu sniedzēju. Lai palīdzētu jums izdarīt pareizo izvēli, mēs jums sniegsim dažus padomus par to, kā sašķirot visas pieejamās viedtālruņu lietotnes.

 • Android un iOS atbalsts. Tādi uzņēmumi kā LiveAgent ir izveidojuši aplikāciju Android un iOS, lai darbinieki varētu izmantot jebkuru ierīci, kurai viņi dod priekšroku.
 • Fokuss uz biznesu (t.i., Mobilais VoIP darbam). Daudzi mobilo sakaru VoIP pakalpojumu sniedzēji ir koncentrēti uz to, lai apkalpotu plašu sabiedrību, nevis biznesa lietotājus. Tāpēc iesakām meklēt mobilo VoIP pakalpojumu sniedzējus, kas koncentrējas uz biznesa lietotāju atbalstīšanu. Patērētājs var paciest neregulārus tehniskus pārtraukumus vai zemu skaņas kvalitāti, bet šīs problēmas būtu neciešamas uzņēmējdarbības vidē.
 • Atsauksmes. Ja jūsu atlasītajā sarakstā ir vairākas mobilā VoIP lietotnes, izvēlieties pakalpojumu sniedzēju ar vislabākajām atsauksmēm nozares publikācijās, piemēram, PC Mag.

Set up your call center anywhere

LiveAgent offers call center and plenty of other features that can come in handy with customer communication. Curious about all the opportunities?

Frequently asked questions

Kas ir mobilais VoIP?

Mobilais VoIP (zināms arī kā mVoIP) ir mobilā tālruņa vai mobilās ierīces izmantošana tālruņa zvanu veikšanai. Bez mobilā VoIP ir jāsēž pie datora, lai veiktu VoIP zvanus.

Kā darbojas mobilais VoIP?

Mobilā VoIP tehnoloģija ietver vairākas dažādas tehnoloģijas un pakalpojumus, kas darbojas kopā, ieskaitot interneta pakalpojumu sniedzēju, VoIP pakalpojumu sniedzēju un mobilo ierīci.

Kādas ir mobilā VoIP funkcijas?

Mobilā VoIP specifiskās funkcijas atšķiras atkarībā no pakalpojumu sniedzēja. Mobilais VoIP ietver iespēju veikt izejošos zvanus un saņemt tālruņa zvanus.

Kādas ir mobilā VoIP priekšrocības?

Ir vairākas mobilā VoIP izmantošanas priekšrocības. Viedtālruņu lietotāji var izmantot savu esošo tālruni un vienkārši lejupielādēt VoIP aplikāciju. Turklāt mobilā VoIP pakalpojuma izmantošana var palīdzēt uzņēmumam ietaupīt naudu salīdzinājumā ar tradicionālā fiksētā tālruņa lietošanu.

Kādas ir mobilā VoIP programmas?

Tirgū ir daudz dažādu mobilo VoIP lietotņu. Pirms kādu izvēlaties , pārliecinieties, vai tā ir saderīga ar Android un Apple ierīcēm.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju