Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Vadības panelis

Kas ir vadības panelis?

Vadības panelis sastāv no ekrāna, kas parāda informāciju lietotājam vienuviet, lai informācija būtu vienkārša un pieejama. Tas palīdz aģentiem būt lietas kursā par svarīgāko informāciju uzņēmumā.

Vadības panelis sniedz reāllaika datus un palīdz aģentiem pārraudzīt to veiktspēju. Piemēram, kad klientu apkalpošanas aģents piesakās savā kontā uzņēmuma tīmekļa vietnē, viņš var redzēt viņam piešķirto atvērto pieteikumu daudzumu un savā nodaļā strādājošos aģentus. Ja ir daudz atvērto pieteikumu, tas nozīmē, ka aģents un viņa komanda nestrādā labi, lai izpildītu klientu vajadzības.

Vadības panelis

BUJ

Kas ir vadības panelis?

Vadības panelis ir rīks, kas ļauj pārvaldīt informāciju un biznesa loģiku. Tas parāda un glabā svarīgus datus no dažādiem avotiem vienuviet. Parasti tiek izmantotas datu vizualizācijas, kas ļauj viegli izprast parādītos datus un to saistības. Tas ļauj izsekot tendencēm un izslēgt kļūdas.

Kā piekļūt vadības panelim LiveAgent?

Lai piekļūtu vadības panelim, jums jābūt LiveAgent lietotājam. Pēc pieteikšanās sistēmā ar savu kontu lietotājs tiek iepazīstināts ar vadības paneli, kas ļauj sekot konkrētam klientam piešķirto atvērto pieteikumu skaitam, informācijai par to, cik cilvēku strādā konkrētajā nodaļā. Informācijas panelis palīdz aģentiem pārraudzīt to veiktspēju.

Kāda veida vadības paneļus piedāvā LiveAgent?

Ir trīs galvenie vadības paneļu veidi, no kuriem pirmais ir vadības panelis, kas informē par to, kas notiek šajā brīdī. Otrais ir stratēģiskās informācijas vadības panelis, kas seko veiktspējai (KPI). Pēdējais ir analītiskā pults, ko izmanto, lai apstrādātu datus stipro pušu noteikšanai. Programmā LiveAgent jums ir pieeja vadības panelim.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju