Servisa čats

Kas ir servisa čats?

Servisa čats, ko sauc arī par klientu apkalpošanas čatu, ļauj lietotājiem, tīmekļa vietņu apmeklētājiem, klientiem reāllaikā čatot ar klientu pārstāvjiem. Servisa čatu nodrošina uzņēmuma vietnē iebūvēta čata programma. Tas samazina izmaksas, un tas ir lielisks sociālās mijiedarbības veids. Katra klientu un uzņēmuma mijiedarbība tiek saglabāta pieteikumos un tie svukārt palīdzības dienesta programmatūrā.

Servisa čats ir klientu attiecību pārvaldības daļa. Izmantojot servisa čats, klientu pārstāvji var ātri piegādāt šo pakalpojumu klientiem.

Frequently asked questions

Kas ir čata pakalpojums?

Čata pakalpojums ir tiešsaistes tehnoloģija vai pakalpojums, kas ļauj pārraidīt teksta ziņas starp dalībniekiem reālajā laikā. Klientu apkalpošanā tas bieži tiek izmantots kā tiešsaistes čats, tas savieno aģentu ar klientu un iespējo reāllaika sarunu.

Vai varat piedāvāt čata pakalpojumu ar LiveAgent palīdzību?

Liveagent piedāvā tūlītējās ziņapmaiņas pakalpojumus. Tas ļauj veikt zvanus reāllaikā. Šis līdzeklis ļauj ietaupīt daudz laika un koncentrēties uz attiecību veidošanu ar klientiem.

Kāda ir labākā čata pakalpojumu prakse?

Ir dažas labas prakses, kas jāpatur prātā, iesaistoties un rakstot čatā. Ieteicams katrā vietnes lapā labajā stūrī ievietot čata lodziņu. Tas ļauj klientam zināt, kur var ātri uzrakstīt klientu apkalpošanas dienestam. Izmantojiet čatu, kas balstīts uz mākslīgo intelektu, lai ātri atbildētu uz atkārtotiem jautājumiem. Jāatceras arī par personalizētu saziņu ar klientu un par attiecību veidošanu. Ātras reaģēšanas laiks klientiem ir svarīgs, tāpēc atbildes jāsniedz pēc iespējas ātrāk. Jūsu komandas darba ērtībai ir vērts integrēt tiešsaistes čatu ar CRM.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju