Čata lietotnes

Kas ir čata lietotnes?

Čata Lietotne ļauj sazināties ar klientiem, izmantojot čatu. Tas ļauj nosūtīt un saņemt ziņas. čata lietotne ļauj vieglāk, vienkāršāk un ātrāk sazināties ar jebkuru, kā arī ir ērti lietojama. Ir daudzu veidu čata lietotnes, un katrai ir savs formāts, dizains un funkcijas.

Liveagent piedāvā lielisku rīku – tiešsaistes čatu. Čatojiet ar klientiem reāllaikā!

LiveAgent's Tiešsaistes čata pielikums

Frequently asked questions

Kas ir čata lietotnes?

Čata Lietotnes ļauj uzturēt sakarus ar citām personām, kuras, iespējams, lieto šo lietojumprogrammu pat pasaules otrā malā. Klientu apkalpošanā šādas aplikācijas ir viens no svarīgākajiem sakaru kanāliem.

Kā darbojas čata lietotnes?

Čata Lietotnes parasti tiek palaistas centralizētos tīklos, ko apkalpo platformu operatoru serveri, nevis vienādranga protokoli, kā piemēram, XMPP. Tas ļauj diviem cilvēkiem reāllaikā sarunāties vienam ar otru.

Vai ir tādas bezmaksas čata lietotnes?

Protams. Mums tirgū ir pieejamas daudzas bezmaksas čata lietotnes. Tās izmanto gan ikdienā, gan, piemēram, klientu apkalpošanā. Šādu lietotņu piemērs ir Messenger, kura darbību var sinhronizēt ar LiveAgent programmatūru.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju