Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Bezmaksas tiešsaistes čats

Kas ir bezmaksas tiešsaistes čats?

Bezmaksas tiešsaistes čats ir saziņas veids starp divām vai vairākām personām, izmantojot internetu. Tas ir reāllaika čats, kas izmanto tīmekļa lietojumprogrammas. Tas ir ātrāks saziņas veids, nekā interneta forumi vai e-pasts. Šī veida čats ir pieejams visiem.

BUJ

Kā definēt bezmaksas tiešsaistes čatu?

Tiešsaistes čats ir interneta saziņas kanāls starp divām vai vairākām personām. Šis čats darbojas reāllaikā un šim nolūkam izmanto tīmekļa lietojumprogrammas. Tas ļauj ātri sazināties un noteikti ir pievilcīgāks saziņas veids nekā e-pasts vai interneta forumi.

Vai uzņēmumam vajadzīgs bezmaksas tiešsaistes čats?

Uzņēmumiem noteikti ir nepieciešams bezmaksas tiešsaistes čats. Galvenokārt tāpēc, ka lielākā daļa klientu uzskata, ka tas ir vispievilcīgākais veids, kā saņemt reāllaika atbildi. Ja uzņēmums izmanto tiešsaistes čatu, tam ir konkurences priekšrocības, tas ietaupa naudu, ļauj sekot un analizēt klientu rīcībai, kā arī palielina klientu apkalpošanas produktivitāti.

Vai LiveAgent pieejams bezmaksas tiešsaistes čats?

Liveagent piedāvā bezmaksas tiešsaistes čatu. Tas ir viens no efektīvākajiem saziņas veidiem ar klientu, tāpēc tas ir ļoti svarīgs klientu apkalpošanas programmatūras elements. LiveAgent priekšrocība ir tā, ka tam ir ne tikai tiešsaistes čata funkcionalitāte, bet arī pilns palīdzības dienesta un zvanu centra funkciju kopums.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju