Bezmaksas tiešsaistes čats

Kas ir bezmaksas tiešsaistes čats?

Bezmaksas tiešsaistes čats ir saziņas veids starp divām vai vairākām personām, izmantojot internetu. Tas ir reāllaika čats, kas izmanto tīmekļa lietojumprogrammas. Tas ir ātrāks saziņas veids, nekā interneta forumi vai e-pasts. Šī veida čats ir pieejams visiem.

Frequently asked questions

Kā definēt bezmaksas tiešsaistes čatu?

Tiešsaistes čats ir interneta saziņas kanāls starp divām vai vairākām personām. Šis čats darbojas reāllaikā un šim nolūkam izmanto tīmekļa lietojumprogrammas. Tas ļauj ātri sazināties un noteikti ir pievilcīgāks saziņas veids nekā e-pasts vai interneta forumi.

Vai uzņēmumam vajadzīgs bezmaksas tiešsaistes čats?

Uzņēmumiem noteikti ir nepieciešams bezmaksas tiešsaistes čats. Galvenokārt tāpēc, ka lielākā daļa klientu uzskata, ka tas ir vispievilcīgākais veids, kā saņemt reāllaika atbildi. Ja uzņēmums izmanto tiešsaistes čatu, tam ir konkurences priekšrocības, tas ietaupa naudu, ļauj sekot un analizēt klientu rīcībai, kā arī palielina klientu apkalpošanas produktivitāti.

Vai LiveAgent pieejams bezmaksas tiešsaistes čats?

Liveagent piedāvā bezmaksas tiešsaistes čatu. Tas ir viens no efektīvākajiem saziņas veidiem ar klientu, tāpēc tas ir ļoti svarīgs klientu apkalpošanas programmatūras elements. LiveAgent priekšrocība ir tā, ka tam ir ne tikai tiešsaistes čata funkcionalitāte, bet arī pilns palīdzības dienesta un zvanu centra funkciju kopums.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju