Palīdzības pieteikuma statuss

Kas ir palīdzības pieteikuma statuss?

Palīdzības pieteikuma statusu sauc arī par palīdzības pieteikuma fāzi. Atrisināšanas procesā palīdzības pieteikumiem var piešķirt dažādus statusus, piemēram, jauns, atvērts, atbildēts, atrisināts vai atlikts.

– Jauns palīdzības pieteikums: tas ir palīdzības pieteikums, kas vēl nav atvērts un izskatīts that is yet to be opened and dealt with

– Atbildēts palīdzības pieteikums: Kad esat atbildējis uz palīdzības pieteikumu, tas tiek atzīmēts kā atbildēts.

– Atvērts palīdzības pieteikums: ja klients ir atbildējis uz Jūsu atbildi, palīdzības pieteikuma statuss mainās uz Atvērts.

– Atlikts palīdzības pieteikums: ja pieteikums tiek atlikts, tas tiek atzīmēts kā Atlikts.

– Atrisināts palīdzības pieteikums: kad pieteikums sasniedz pēdējo apstrādes posmu, tas tiek atzīmēts kā Atrisināts.

Statusi Jauns palīdzības pieteikums un Atvērts palīdzības pieteikums ir vissvarīgākie, jo tie ir jāizskata un jāatrisina vispirms. LiveAgent automātiski izcels šos pieteikumus un sakārtos tos pēc prioritātes.

Frequently asked questions

Kas ir palīdzības pieteikuma statuss?

Palīdzības pieteikuma statuss ir katrs pieteikuma dzīves cikla posms. Palīdzības pieteikumam var piešķirt šādus statusus: jauns, atvērts, atbildēts, atrisināts vai atlikts.

 

Kādam nolūkam tiek izmantots palīdzības pieteikuma statuss?

Palīdzības pieteikuma statuss ļauj novērtēt, kādā posmā atrodas konkrētais pieprasījums - vai tas jau ir ticis atvērts, vai tas ir apstrādāts, vai arī tas gaida risinājumu, jo aģentam ir nepieciešama papildu informācija.

 

Kā pārbaudīt palīdzības pieteikuma statusu programmā LiveAgent?

LiveAgent sadaļā Palīdzības pieteikumi varat pārbaudīt palīdzības pieteikuma statusu. Statuss tiek parādīts pie katra konkrētā palīdzības pieteikuma.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS
Atbalsta palīdzības pieteikums ir pieprasījums, kas saņemts palīdzības pieteikumu sistēmā. Katram izveidotajam palīdzības pieteikumam ir savs unikāls ID. Atbalsta palīdzības pieteikums paliek atvērts, kamēr klientu pārstāvji to neatrisina.

Atbalsta palīdzības pieteikums

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas un zvanu centra programmatūru ar integrācijas iespējām saimnieciskajām lietotnēm, partneru programmu un bezmaksas demo. Šī popularitāte ir augsta zvanu centros un e-pasta pārvaldības sistēmās, tā ir pieejama par cenu un ir saņēmusi balvas un sertifikātus. Uzņēmums arī sadarbojas ar VoIP partneriem un piedāvā klientu apkalpošanas programmas.

Apkopojiet vairāk informācijas par palīdzības pieteikumiem, izmantojot palīdzības pieteikumu laukus. Palīdzības pieteikumu laukus var pielāgot, norādot vairāk informācijas, lai palīdzētu tos sakārtot.

Palīdzības pieteikumu lauki

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra ar plašu funkciju klāstu, kas ietver pašapkalpošanās programmu, ienākošo zvanu centra programmu un sūdzību pārvaldības sistēmu. LiveAgent piedāvā arī dažādas integrācijas iespējas un atbilstību VoIP tālruņa sistēmai. Jauniem lietotājiem iespējams izmēģināt bezmaksas demo versiju. Quality Unit, LLC ir uzņēmums, kas izstrādājis LiveAgent.

Palīdzības dienests ir pirmais solis, lai nodrošinātu spožu klientu apkalpošanu. Skatiet mūsu palīdzības dienesta kvalitātes nodrošināšanas kontrolsarakstu, lai pārliecinātos, ka viss norit gludi.

Palīdzības dienesta kvalitātes nodrošināšanas kontrolsaraksts

Šis teksts apspriež klientu apkalpošanas risinājumus un to, kā aģenti var būt apmācīti, lai uzlabotu kvalitāti. Novērtējums, atsauksmes un kontrolsaraksti tiek īstenoti, lai uzlabotu klientu pieredzi. Teksts sniedz informāciju par dažādiem citiem klientu apkalpošanas kontrolsarakstiem, tostarp apkalpošanas standartiem, kvalitātes nodrošināšanu un sūdzību apstrādi. Bezmaksas LiveAgent demo ir arī pieejams.

Atbalsta pieprasījums ir klienta vaicājums, kurā tiek uzdots jautājums, kas saistīts ar Jūsu uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu. Atbalsta pieprasījumu var iesniegt tieši.

Atbalsta pieprasījums

LiveAgent piedāvā klientiem un aģentiem aptaujas formas, lai uzlabotu klientu apkalpošanu. Tā piedāvā arī citas programmatūras iespējas, tostarp VoIP tālruņa sistēmu un sūdzību pārvaldības sistēmu. Uzņēmuma atbalsta kontakti ir pieejami dažādos valstu numuros.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju