Markdown

Kas ir Markdown?

Markdown ir vienkārša iezīmēšanas valoda. Tā priekšrocība ir tā, ka to var viegli pārvērst par HTML vai citu līdzīgu valodu. Markdown visbiežāk tiek izmantota failu formatēšanai, ziņojumu rakstīšanai tiešsaistes forumos un attēlu pievienošanai tekstam.

Frequently asked questions

Kas ir Markdown?

Markdown ir vienkāršota iezīmēšanas valoda. To izmanto formatējuma elementu pievienošanai vienkāršiem teksta dokumentiem. Tā ir viena no populārākajām iezīmēšanas valodām pasaulē. Veidojot Markdown tekstu, tam tiek pievienota Markdown sintakse, lai norādītu, kuriem vārdiem un frāzēm jāizskatās citādi.

Kādas ir Markdown priekšrocības?

Markdown galvenā priekšrocība ir tā, ka atšķirībā no WYSIWYG redaktora tam nav nepieciešams klikšķināt pogas, lai iegūtu vajadzīgo formatējumu. Turklāt to neierobežo programmatūras izstrādātāju uzbūve. Markdown var paplašināt, izmantojot papildu funkcijas, kas pielāgotas jūsu vajadzībām. Tā lieliski darbojas ar lapām un dokumentiem, kas nav ļoti sarežģīti un netiks izmantoti daudzās dažādās vietās.

Vai Markdown tiek izmantots LiveAgent?

Markdown tiek izmantota LiveAgent. Pateicoties tam, LiveAgent lietotāji var pareizi pievienot formatēšanas elementus teksta dokumentiem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju