Konkurences priekšrocība

Kas ir konkurences priekšrocība?

Tas, kas jūs padara labāku nekā citi uzņēmumi un konkurenti, tiek dēvēts par konkurences priekšrocību. Katram uzņēmumam ir savas konkurences priekšrocības. Tā var būt zemāka cena, kvalitatīvāks produkts, pakalpojums vai kas cits. Uzņēmumiem ir jāzina, kādi klienti no viņiem pērk produktus vai pakalpojumus, un jāzina, kā tos var apmierināt. Klientu atbalsta pakalpojums var būt lieliska konkurences priekšrocība ikvienam uzņēmumam. Piešķiriet saviem klientiem to, ko viņi pieprasa ikreiz, un atrisiniet viņu problēmas un vaicājumus.

Frequently asked questions

Kas ir konkurences priekšrocība?

Konkurences priekšrocība ir faktori, kas preču vai pakalpojumu ražošanu ietekmē labāk un lētāk nekā konkurenti. Rezultātā uzņēmums var radīt lielāku pārdošanas apjomu un peļņu, salīdzinot ar konkurentiem.

Kā izveidot konkurences priekšrocību?

Konkurences priekšrocības veidošana ir iespējama, pateicoties dažādiem faktoriem. Tie ietver: izmaksas un to struktūru, zīmola atpazīstamību un atpazīstamības veidošanu, produktu un pakalpojumu izplatīšanas tīklu, piedāvājuma kvalitāti, kā arī klientu apkalpošanu.

Vai uzņēmumam nepieciešama konkurences priekšrocība?

Lai uzņēmums būtu rentabls, tam ir nepieciešama konkurences priekšrocība. Pateicoties lielākām priekšrocībām, uzņēmumam ir iespēja gūt labāku savu produktu un pakalpojumu atpazīstamību un izmantot labvēlīgākus pārdošanas nosacījumus. Galu galā tam būtu jākļūst par peļņu un lielāku pārdošanas apjomu.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS
Gartner pētījumā konstatēts, ka lielākā daļa risinājumu sniedzēju pārāk lielu uzmanību pievērš produktu funkcijām un tehnoloģijām, aizmirstot par klienta vērtību.

Kas ir klienta vērtība?

Klienta vērtība ir salīdzinājums, cik produkts vai pakalpojums ir vērts klientam, salīdzinot ar iespējamām alternatīvām. Klienta vērtības piedāvājums apgalvo, kāpēc klienti ieguvēs, ja izmantos šo produktu vai pakalpojumu. Atslēgas vārds ir vēlamā un uztvertā vērtība, kad patērētāji novērtē ieguvumus salīdzinājumā ar piedāvātajām izmaksām. Augstākā kvalitāte ne vienmēr nozīmē augstāko vērtību. Klientu vērtības piedāvājumi var sniegt uzņēmumam milzīgu priekšrocību salīdzinājumā ar konkurentiem, bet tikai 17% saprot un apzinās to.

Klienti sagaida personalizētu, nesarežģītu un ātru servisu, pieejamu dažādos kanālos. Lai apmierinātu šīs vēlmes, vajadzīgs izmantot pareizo programmatūru. Palīdzības dienesta programmatūra nodrošina pirmā kontakta atrisināšanu, samazina atbildes laikus un izmaksas, un nodrošina atbalstu 24/7. Pareiza apkalpošana palielina klientu piesaisti un pārdošanas apjomus un ieņēmumus, bet nepareiza samazina tos.

Klientu apkalpošanas Mērījumu Atskaite

Mūsdienu patērētāji vēlas kvalitatīvu, ātru servisu un vienmērīgu iepirkšanās pieredzi. Laba klientu apkalpošana ir svarīgāka nekā produkta kvalitāte un cenu konkurētspēja. Uzņēmumiem jāpielieto uz klientu vērsta pieeja, novērtējot klientu apkalpošanas rādītājus, nodrošinot aģentu apmācību un ieviešot jaunas tehnoloģijas. Organizēta un labi informēta klientu atbalsta komanda var ietekmēt biznesa reputāciju un ieņēmumus.

Uzziniet vairāk par klientu piesaisti. Izprotiet to padziļināti izmantojot profesionāļu skaidrojumus.

Klientu piesaiste

Daudzkanālu saziņa un lieliska klientu pieredze var uzlabot klientu apmierinātību un piesaistīt vairāk potenciālo klientu. Klientu apkalpošanas komanda izmantojot daudzkanālu platformas var ietaupīt laiku un resursus. Klientu apkalpošanas aģentiem jābūt pārzinātājiem savā uzņēmumā un produktos, labiem komunikatoriem, empātiskiem un pacietīgiem. Klientu apkalpošanas apmācība un veicināšana ir svarīga uzņēmumiem. Lai panāktu uzņēmuma veiksmi, klientu apkalpošanas aģentiem būtu jābūt pārzinātājiem savā uzņēmumā un produktos, kā arī labiem komunikatoriem ar empātiju un pacietību. Aptaujas var palīdzēt noskaidrot klientu apmierinātību.

Izmantojiet mūsu iepriekš izveidotās atbilžu sagataves sociālo mediju jautājumiem par produktu/pakalpojumu cenām. Tās ir profesionālas un pilnībā pielāgojamas!

Jautājumi par produktu/pakalpojumu cenām

Saturā piedāvāti vairāki reklāmas piedāvājumi, kas ļauj samazināt iepirkumu groza atlēcienu un uzlabot klientu apkalpošanu, kā arī izpētīt klienta vērtību un tās iegūšanas iespējas. Tomēr, pētījumi uzrāda, ka mārketinga speciālisti maz pievērš uzmanību klienta vērtības piedāvājumiem, kas var radīt zaudējumus uzņēmumiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju