Atbalsts lietotnē

Kas ir atbalsts lietotnē?

Keeping your customers satisfied is a vital part of every successful business. With in-app support you can help your customers more easily. They don’t need to leave the app to report an issue anymore.

Šī funkcija var būt īpaši noderīga klientiem, kuri izmanto mobilo lietotni, kur pretējā gadījumā viņiem būs jāatstāj lietotne, lai meklētu veidu, kā sazināties ar jūsu uzņēmuma atbalsta komandu.

Atbalsts lietotnē tiek nodrošināts ar palīdzības pogu, kas ievietota lietotnē un sniedz klientiem daudzus atbalsta rakstus. Lai saņemtu papildu palīdzību, notiek saziņa ar atbalsta aģentu un izveidots pieteikums.

Frequently asked questions

Kas ir atbalsts lietotnē?

Atbalsts lietotnē ļauj klientiem mijiedarboties ar klientu atbalsta komandu (vai botiem) tieši pašā lietotnē. Visbiežāk tas ir iespējams, pateicoties saziņas interfeisam, kas ir līdzīgs saziņas veidam citos kanālos, piemēram, Messenger vai WhatsApp. Tātad tas ir intuitīvi saprotams lietotājam. Tas ļauj lietotājiem iesaistīties īstajā laikā.

Kā parūpēties par atbalstu lietotnē?

Lai sniegtu atbalstu lietojumprogrammā, pirmkārt, tehniski, klientam ir jābūt iespējai viegli iekļūt lietotnē un pēc tam sazināties ar atbalsta komandu. Tam vajadzētu būt intuitīvi un vizuāli pievilcīgi. No klientu apkalpošanas puses klientam jāsaņem tūlītēja atbilde, kas palīdzēs atrisināt viņu problēmu. Ja iespējams, nepārsūtiet lietotāju uz citām ziņapmaiņas programmām, bet palīdziet tieši lietojumprogrammā.

Kāpēc atbalsts lietotnē ir svarīgs?

Katru dienu palielinās laiks, ko lietotāji pavada mobilajās ierīcēs, un samazinās laiks, ko viņi pavada, piekļūstot internetam, izmantojot galddatorus. Arvien vairāk klientu pasūta produktus vai grāmatu pakalpojumus, izmantojot mobilās ierīces, tāpēc ir tik svarīgi, lai lietojumprogrammas nodrošinātu arī efektīvu klientu apkalpošanu. Klientu nedrīkst sūtīt uz e-pastu vai tālruni.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju