IceWarp Pasta Serveris

Kas ir IceWarp Pasta Serveris?

Icewarp ir Pasta Serveris un sadarbības programmatūra. Tajā ir pasts ar pielāgotiem domēniem, dokumentu rediģēšanas iespējām, kalendāra koplietošanu, tūlītējo ziņapmaiņu un citiem sadarbības rīkiem. Risinājums darbojas uz Windows un Linux operētājsistēmām. Tas piedāvā moduļus, kas var paplašināt savas iespējas grupas programmatūrā, surogātpasta aizsardzību un pretvīrusu aizsardzību

Kā var izmantot Icewarp Pasta Serveri?

Icewarp ir lielisks sadarbības risinājums. Tas ir piemērots jebkura lieluma uzņēmumiem, jo tas var tikt galā ar jebkuru lietotāju skaitu. Pievienojiet tik daudz, cik nepieciešams, un sadarbojieties, čatojiet vai pārvaldiet dokumentus ar ikkatru. Icewarp Pasta Serveris ir lielisks e-pasta risinājums daudziem palīdzības dienestiem. To var arī integrēt LiveAgent palīdzības dienesta sistēmā, lai uzlabotu klientu atbalsta iespējas un rīku kopumu.

Liveagent pieteikumu apstrādes programmatūra palīdz viegli pārvaldīt e-pastus un kontaktpersonu sarakstus. Turklāt tā ļauj arī pievienot čata logrīku jūsu vietnei, izveidot zvanu centru vai izveidot klientu portālu ar zināšanu bāzi pašapkalpošanās vajadzībām. Lai iegūtu papildu sociālo mediju iespējas varat pievienot arī Facebook, Instagram, Twitter un Viber.

Un tas vēl nav viss, jo katrs no šiem komunikācijas kanāliem nodrošina dažādas iespējas, kas palīdz visas dienas garumā. Pieteikumu apstrādes funkcijas ietver hibrīda pieteikumu apstrādes plūsmu, komandas noderīgu automatizāciju izveidei, iepriekšsagatavotas ziņas, iepriekš definētas atbildes un daudzus citus. Aplūkojiet šeit visas pieteikumu apstrādes funkcijas un uzziniet vairāk par to, ko varat iegūt ar LiveAgent pieteikumu apstrādes programmatūru.

Kādas ir IceWarp Pasta Servera lietošanas priekšrocības?

 • E-pasta serveris ar pielāgotu domēnu
 • Sadarbīgas rediģēšanas iespējas
 • Dalīšanās ar kalendāru un dokumentiem
 • Tiek galā ar jebkuru lietotāju daudzumu

Stay frosty with LiveAgent

Handle incoming customer communication with a dedicated help desk solution from LiveAgent and improve your customer support

Kā integrēt IceWarp Pasta Serveri?

Icewarp Pasta Serveris ir viegli integrējams ar LiveAgent, pateicoties vienkāršam savienojumam LiveAgent konfigurācijas iespējās. Sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem un uzziniet, kā integrēt abas programmas dažu minūšu laikā.

IceWarp mājaslapa ar uzrunām un papildiespējām
IceWarp mājaslapa
IceWarp mājaslapa ar instalācijas sadaļu un lejupielādes saitēm
Instalējiet IceWarp
 • Pēc IceWarp Pasta Servera e-pasta iespējošanas atveriet LiveAgent un noklikšķiniet uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti un pēc tam noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot. Izvēlnē tiks parādīti vairāki e-pasta pakalpojumu sniedzēji. Jums jāizvēlas Cits. Izvēlieties starp IMAP/POP3 iespējām.
Izvēle starp IMAP/POP3 un Pārsūtīšana LiveAgent un IceWarp integrācijas procesā
Izvēlieties IMAP/POP3
 • Nākamajā sadaļā jānorāda IceWarp konta e-pasta adrese, lietotājvārds un parole. Izvēlieties e-pastu saņemšanas metodi (POP3 vai IMAP) un ievadiet servera un porta informāciju. Saglabājiet šīs izmaiņas pēc informācijas ievadīšanas.
Icewarp informācija LiveAgent integrācijas konfigurācijā

Integrācija ir pabeigta. Liveagent pieteikumu apstrādes sistēma tagad no IceWarp pasta servera saņems visu jūsu e-pasta saziņu. Pa to laiku varat apskatīt mūsu Akadēmijas lapu vai funkciju lapu, lai uzzinātu vairāk par palīdzības dienestiem, klientu atbalstu un LiveAgent iespējām.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir IceWarp Pasta Serveris?

Icewarp ir sadarbības programmatūra un pasta serveris. Programma piedāvā ne tikai e-pastu, bet arī dokumentu rediģēšanas iespējas, kalendāra koplietošanu, tūlītējo ziņapmaiņu un sadarbības līdzekļus. Papildus grupas programmatūras iespējām tā piedāvā surogātpasta aizsardzības moduļus, kā arī pretvīrusu aizsardzības moduli. Pieejamas programmas Linux un Windows versijas.

Kā var izmantot IceWarp Pasta Serveri?

Sadarbība ar IceWarp ir vienkārša. Tā kā tas var apstrādāt jebkuru lietotāju skaitu, tad ir piemērots jebkura lieluma uzņēmumiem. Visi dalībnieki var sadarboties, čatot vai pārvaldīt dokumentus kopā. To var izmantot kā noderīgu e-pasta risinājumu palīdzības dienestiem. Lai uzlabotu klientu atbalsta iespējas un rīku kopu, to var integrēt arī ar LiveAgent palīdzības dienestu sistēmu.

Kādas ir IceWarp Pasta Servera integrācijas priekšrocības?

 • E-pasta serveris ar pielāgotu domēnu
 • Sadarbības rediģēšanas iespējas
 • Koplietojams kalendārs un dokumenti
 • Tiek galā ar jebkuru lietotāju skaitu

Kā integrēt IceWarp Pasta Serveri un LiveAgent?

 • Dodieties uz LiveAgent un atveriet Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
 • Izveidojiet jaunu e-pastu un atlasiet Cits
 • Izvēlieties IMAP/POP3, norādiet detalizētu informāciju un noklikšķiniet uz Saglabāt
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS
Zimbra ir jaudīgs biznesa e-pasta risinājums ar uzlabotām funkcijām, un tagad tas ir pieejams Jūsu LiveAgent palīdzības pieteikumu sistēmā.

Zimbra

LiveAgent ir programma, kas ļauj pielāgot e-pasta paziņojumus, kas tiek nosūtīti klientiem un aģentiem. Palīdzības dienesta nodaļa var uzlabot darbplūsmu un samazināt atbildes laiku. Klientu portāls ir tiešsaistes pašapkalpošanās atbalsta punkts, kas var samazināt atbalsta aģentu darba slodzi un atbalsta pieprasījumu skaitu.

Kopano ONE ir paš-uzturams risinājums, kas vērsts uz maziem uzņēmumiem ar kalendāra iespējām par pieņemamu cenu

Kopano

LiveAgent piedāvā integrāciju ar Dovecot, kā arī ar Zimbra, kas ir jaudīgs biznesa e-pasta risinājums. Klients atbalsta glosārijā piedāvāts priekšapskates numura sastadītājs. Izejošā pārdošana ir efektīvs veids, kā piesaistīt jaunus klientus un palielināt uzņēmuma ieņēmumus.

Axigen nodrošinās jums biroja sadarbības risinājumu un e-pasta serveri. Uzziniet, kā to integrēt ar LiveAgent ar dažiem vienkāršiem soļiem.

Axigen

Tekstā tiek apskatīti dažādi LiveAgent funkcijas, piemēram, klientu atbalsta nodaļas izveide, aģenta segvārda izmantošana un priekšapskates numura sastādīšana. Tāpat tiek minētas citu LiveAgent funkciju integrācijas, piemēram, Zimbra e-pasts un klientu atbalsta glosārijs.

Mārketinga komanda meklē jaunus kolēģus, lai palīdzētu uzņēmuma produktu augšanā. Ir pieejami vairāki vakancēs, tostarp kopiraitēra un Junior Klientu Servisa Menedžera amatam. LiveAgent meklē arī kādu, kas novērtē brīvību un elastību un varētu palīdzēt uzņēmumam izveidot biznesa iespējas Latvijas tirgū. LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un citus risinājumus.

Karjera

Mārketinga komanda meklē jaunus kolēģus, lai palīdzētu uzņēmuma produktu augšanā. Ir pieejami vairāki vakancēs, tostarp kopiraitēra un Junior Klientu Servisa Menedžera amatam. LiveAgent meklē arī kādu, kas novērtē brīvību un elastību un varētu palīdzēt uzņēmumam izveidot biznesa iespējas Latvijas tirgū. LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un citus risinājumus.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju