ClickPhone

Kas ir ClickPhone?

ClickPhone kopš 2004.gada darbojas kā interneta un telefonijas pakalpojumu sniedzējs un ir reģistrēts ANCOM kā telefonijas pakalpojumu un interneta piekļuves pakalpojumu operators Rumānijā.
To serveri atrodas drošos datu centros galvenajos valsts un starptautiskajos sakaru mezglos.

ClickPhone var integrēt jūsu tālruņa sakarus ar tiešsaistes platformu, izmantojot esošo CRM vai ERP, tādejādi vienkāršojot operatoru darbības.

Clickphone ir pastāvīgi diversificējusi savu produktu portfeli, piedāvājot pakalpojumus juridiskām personām no hostotām PBX centrālēm uz zvanu centra pakalpojumiem.

Kā jūs to varat izmantot?

Liveagent un ClickPhone ir partneri, kas padara ClickPhone integrāciju vieglāku nekā jebkad. Liveagent neiekasē papildu maksu par ClickPhone VoIP numura pievienošanu zvanu centram.

Ja vēlaties savienot ClickPhone ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un sekojiet norādījumiem.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

Kā jūs to varat izmantot?

3. Atrodiet ClickPhone

Kā jūs to varat izmantot?

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Pievienojiet nepieciešamos datus

Kā jūs to varat izmantot?

ClickPhone integrācijas izmaksas:

Clickphone un LiveAgent ir partneri. Tādējādi, ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Taču ClickPhone iekasē maksu par saviem pakalpojumiem, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

ClickPhone ieguvumi

  • Rentabli
  • Uzlabota klientu pieredze
  • pieeja visā Rumānijā
  • augsta uzticamība

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību, skatiet video zemāk.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Clickphone integration!

Frequently asked questions

Kas ir ClickPhone?

ClickPhone kopš 2004. gada darbojas kā interneta un telefonijas pakalpojumu sniedzējs un ir reģistrēts ANCOM kā telefonijas pakalpojumu un interneta piekļuves pakalpojumu operators Rumānijā.

Cik maksā ClickPhone un LiveAgent integrācija?

LiveAgent programmā jau ir integrēts ClickPhone. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr ņemiet vērā, ka ClickPhone iekasē samaksu par saviem pakalpojumiem.

Kā varat ieviest ClickPhone VoIP numuru LiveAgent?

Kā jau iepriekš minējām, ClickPhone ir daļa no LiveAgent. Vienkārši piesakieties un sekojiet tālāk sniegtajiem norādījumiem: Dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > ClickPhone. Pievienojiet VoIP numuru un sāciet to izmantot jau uzreiz

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju