Zvanu centra skriptu izveide

Kas ir zvanu centra skriptu rakstīšana

Zvanu centra skripti ir būtiska jebkura zvanu centra drabības daļa. Tas ir vērtīgs dokuments, ko rūpīgi izstrādā profesionālis vai zvanu centra skriptu programmatūra.

Var būt daudz dažādu zvanu centru skriptu, kas katrs raksturīgs dažādām situācijām. Kā piemēru var minēt sākotnējās piesaistes skriptu, klientu apkalpošanas skriptu, pārdošanas skriptu un skriptu dusmīgiem klientiem.

Ja viss notiek saskaņā ar noteikumiem, tas ir drošs veids, kā palielināt profesionalitāti un viendabīgumu visos zvanu centra klientu zvanos. Tas ir arī lielisks veids, kā visus zvanu centra aģentus informēt par to, kas un kā viņiem būtu jādara.

Aģenti palīdzības dienesta programmatūrā - LiveAgent

Kas ir zvanu centra skriptu programmatūra?

Zvanu centra skriptu programmatūra ir klientu apkalpošanas tehnoloģiju virsotne. Tā ir datorprogramma, kas ģenerē zvanu centra skriptus aģentiem, ņemot vērā visus nepieciešamos rādītājus un to cilvēku prasības, kuriem tos iesniedzat.

Vairāki zvanu centru skriptu risinājumi, piemēram, programmatūra, atsauces rīki un pat tādi rīki kā, piemēram, LiveAgent, tiek izmantoti, lai optimizētu saziņu starp klientu apkalpošanas aģentiem un klientiem.

Start your free trial today

Improve your call center customer service with LiveAgent.

Kā uzrakstīt efektīvu zvanu centra skriptu?

Nevar gaidīt, ka programmatūra paveiks visu darbu. Ja vēlaties paši izveidot zvanu centra skriptu, bieži vien to var izdarīt labāk nekā programma, taču nāksies ieguldīt daudz laika un pūļu.

Pirmais, kas jums vajadzīgs, ir lielisks ievads. Pirmais iespaids ir svarīgs, un atkarībā no ievada varat iegūt vai nu potenciālo pircēju vai tikai atvienošanās signālu tālruņa klausulē.

Tiklīdz esat labi pasniedzis ievadu, ir pienācis laiks izveidot pamatu klientu mijiedarbībai. Tas palīdzēs jūsu aģentiem nenovirzīties no mērķa neatkarīgi no situācijas un sniegs vērtīgas instrukcijas par to, ko viņiem vajadzētu darīt vai teikt jebkurā brīdī.

Saturam ir liela nozīme, tāpēc pārliecinieties, ka tas ir pielāgots Jūsu mērķauditorijai. Visbeidzot, jums ir jākonsultē klientu apkalpošanas pārstāvji par to, kā mijiedarboties ar potenciālo klientu. Nodrošiniet viņiem labu scenāriju, iesakiet pareizu balss toni un piedāvājiet dažus nestandarta risinājumus ārkārtas situācijām. 

Kā zvanu centra skripti uzlabo produktivitāti?

Ideāls zvanu centra skripts ir ne tikai ceļvedis Jūsu aģentiem – tas ir rīks, ar kura palīdzību viņi uzzina visu, kas viņiem jāzina par uzņēmumu.

Aģenta apmācība ir viena no pamatprasībām jebkurā zvanu centrā. Labi izstrādāts skripts palīdz samazināt apmācības laiku, kas nepieciešams, lai darbinieki varētu sākt strādāt. Ļoti svarīga ir pareizā pieeja klientu apkalpošanas apmācībai, un tāpēc daudzi uzņēmumi izvēlas klientu atbalsta risinājumu, piemēram, LiveAgent.

Labi apmācīts aģents nodrošinās klientam konsekventu klientu pieredzi, kā rezultātā palielināsies apgrozījuma rādītāji. 

Kad būtu jāizmanto zvanu centra skripti?

Tikai tāpēc, ka zvanu centra skripti nodrošina fantastisku veidu, kā vadīt aģentus, tas nenozīmē, ka nebūs neparedzētu situāciju, kuras šie skripti neaptver. Jums pēc iespējas vairāk jāizmanto zvanu centra skripti, taču profesionāliem aģentiem ir jādod iespēja nedaudz improvizēt. 

Tas galu galā samazinās cilvēciskas kļūdas faktoru sarunā starp aģentu un klientu un optimizēs klienta ceļu.

Vēl viens lielisks veids, kā izmantot zvanu centra skriptus, ir tos izmantot daudzkanālu klientu pieredzes platformās, piemēram, LiveAgent. Tās nodrošina labāku veidu, kā apstrādāt klientu pieprasījumus un apkalpot pašus klientus.

Cik efektīvi ir zvanu centra skripti?

Zvanu centra skripti ir ļoti efektīvi, tiklīdz nonākam līdz klientu sūdzību izskatīšanai. Labs skripts var krasi samazināt cilvēcisku kļūdu, uzlabot vispārējās attiecības ar klientu un samazināt nepieciešamo atrisināšanas laiku, lai atrisinātu jebkādas ar klientiem saistītas problēmas.

Tie ir īpaši efektīvi, ja tiek apvienoti ar reģistratūras programmatūras risinājumiem, piemēram, LiveAgent.

Kādam jābūt labam zvanu centra skriptam?

Galvenais ir zvanu centra skripta efektivitāte. Jums vienmēr jāizmanto vienkāršs scenārijs, lai atvieglotu darbu gan klientiem, gan aģentam. Neizmantojiet pārāk daudz tehnoloģiskā žargona, veiciniet pozitīvu toni visā skripta tekstā un izklāstiet kodolīgas un precīzas atbildes uz klientu jautājumiem. 

Ja skriptu veidojat vienkāršu, īsu un jauku – tā jūs izveidojat lielisku ceļvedi, kas maksimāli uzlabos zvanu centra produktivitāti, uzlabos saikni starp aģentu un klientu un palielinās jūsu apgrozījuma līmeni.

Try LiveAgent Today

Provide an omnichannel customer experience with LiveAgent's call center software.

Frequently asked questions

Kas ir zvanu centra skriptu rakstīšana?

Zvanu centra skriptu veidošana ir process, kurā tiek izveidots skripts jeb scenārijs, pēc kura Jūsu aģenti var vadīties, sazinoties ar klientiem jebkādā veidā.

Kas ir zvanu centra skriptu programmatūra?

Zvanu centra skriptu veidošanas programmatūra ir datorprogramma, kas optimizē vai ģenerē zvanu centra skriptus. Lai gan tie ir noderīgi, tie vienmēr ir jāuztver ar zināmu piesardzību, un tiem ir nepieciešama turpmāka cilvēka mijiedarbība un pielāgošana.

Kā uzrakstīt efektīvu zvanu centra skriptu?

Zvanu centra skripta rakstīšana pašam ir sarežģīts uzdevums, kas ietver visas informācijas apkopošanu vienotā scenārijā tā, lai tā būtu pārliecinoša un viegli saprotama, kā arī sniegtu aģentiem skaidrus norādījumus.

Kā zvanu centra skripti uzlabo produktivitāti?

Zvanu centra skripti tiek veidoti tā, lai nodrošinātu, ka saziņa starp aģentu un klientu ir optimizēta, sniedzot aģentam lielāku pārliecību par to, ko viņš dara un tādējādi palielinot produktivitāti.

Kad būtu jāizmanto zvanu centra skripti?

Jums pēc iespējas vairāk jāizmanto zvanu centra skripti. Lai gan ir praktiski neiespējami paredzēt visas situācijas, kas var rasties, zvanu centra skripti jeb scenāriji var parādīt Jūsu aģentiem, kā risināt biežāk sastopamas problēmas un apmierināt prasīgus klientus, nepasliktinot situāciju.

Cik efektīvi ir zvanu centra skripti?

Zvanu centra skripti var būt ļoti efektīvi, bet tikai tad, ja tie ir balstīti uz reālām situācijām un ir labi uzrakstīti. Ja Jūsu zvanu centra skripts aptver visus pamatprincipus, tam ir laba satura struktūra un tas ir viegli saprotams, tas būs ļoti efektīvs.

Kādam jābūt labam zvanu centra skriptam?

Labā zvanu centra skriptā ir jābūt detalizētiem norādījumiem, kas jāievēro Jūsu aģentiem. Tam jāsniedz aģentiem skaidras norādes par klientu mijiedarbību, problēmām, jautājumiem un citiem pieprasījumiem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Zvanu centra skripti ir svarīga jebkura zvanu centra daļa, kas nodrošina efektīvu klientu apkalpošanu. Veidojot skriptus, ir jāņem vērā gan aģentu pieredze, gan klientu vajadzības.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Zvanu centra skriptos jāiekļauj aģenta ievadvārdi, noslēguma teikumi un atslēgfrāzes klientu noturēšanai.

Zvanu centra sagataves, kas veido spēcīgas attiecības ar klientiem

Teksta saturs apskata zvanu centra atbilstības un politikas izskaidrojumu, LiveAgent programmatūru, tās cenas, funkcijas, integrācijas un alternatīvas. Tiek piedāvāta bezmaksas programma un atbalsts portāls, kā arī tehniskā datu migrācija un sistēmas statusa uzraudzība. Uzņēmuma snieguma atsauksmes un balvas tiek arī minētas, tāpat kā citas iespējas, piemēram, klientu apkalpošanas programmatūra. Sales kontaktinformācija ir arī pieejama.

Uzziniet vairāk par tālruņa numura sastādītāju. Izprotiet to padziļināti, izmantojot speciālistu skaidrojumus.

Tālruņa numura sastādītāji

LiveAgent piedāvā priekšapskates numura sastādītāja integrāciju, kas uzlabo klientservisu un stiprina klientu attiecības. Zvanu centra programmatūras var uzlabot aģentu veiktspēju un piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas iespējas. Svarīgi ievērot drošības politikas prasības, lai novērstu dažādus apdraudējumus un saglabātu uzņēmuma reputāciju.

Zvanu centra programmatūra ir produkts, kas nozīmē rūpes par biznesa tālruņa saziņu. Uzziniet vairāk par zvanu centra atbilstību.

Zvanu Centra Atbilstība

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūras, tālruņa sistēmas, sūdzību pārvaldības sistēmu, pašapkalpošanās programmatūru, ienākošo zvanu centra programmatūru un citu produktu risinājumus. Uzņēmums piedāvā platformu klientu apkalpošanas uzņēmumiem dažādās nozarēs. Vienlaicīgi, uzņēmums sniedz arī demonstrācijas un jaunumus klientiem sociālajos tīklos.

Vai esat ieinteresēts izveidot zvanu centru, bet jums nav ne jausmas, ar ko sākt? Mēs esam izveidojuši zvanu centra kontrolsarakstu, kas palīdz jums veikt soli pa solim.

Pilnīgs zvanu centra kontrolsaraksts

Klientu apkalpošanas centru veiktspējas vērtēšanai ir vairāki rādītāji, piemēram, vidējais apstrādes laiks, klientu apmierinātības rādītājs, bloķēto zvanu skaits, vidējais gaidīšanas rindā laiks un vidējais atbildes ātrums. Lai samazinātu gaidīšanas laiku, var izmantot interaktīvās balss atbildes sistēmas, rindas pārvaldības programmatūru vai automātisko zvanu sadalīšanu. Lai klients nevēlētos atstāt zvanu novēlu, ir jārūpējas par atbildes ātrumu. Klientu apkalpošanas centra izveidei ir jāievēro norādītie soļi un jāplāno savlaicīgi.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju