Zvanu centra skriptu izveide

Kas ir zvanu centra skriptu rakstīšana

Zvanu centra skriptu rakstīšana ir būtiska jebkura zvanu centra darbības sastāvdaļa. Tas ir vērtīgs dokuments, ko rūpīgi izstrādājis vai nu profesionālis, vai zvanu centra skriptu izstrādes programmatūra.

Var būt daudz dažādu zvanu centra skriptu, kas apraksta dažādus scenārijus. Piemēram, var būt sākotnējais skripts, klientu apkalpošanas skripts, pārdošanas skripts un skripts dusmīgiem klientiem.

Ja viss notiek saskaņā ar noteikumiem, tas ir drošs veids, kā palielināt profesionalitāti un viendabīgumu visos zvanu centra klientu zvanos. Tas ir arī lielisks veids, kā visus zvanu centra aģentus informēt par to, kas un kā viņiem būtu jādara.

Aģenti palīdzības dienesta programmatūrā - LiveAgent

Kas ir zvanu centra skriptu programmatūra?

Zvanu centra skriptu programmatūra ir klientu apkalpošanas tehnoloģiju virsotne. Tā ir datorprogramma, kas ģenerē zvanu centra skriptus aģentiem, ņemot vērā visus nepieciešamos rādītājus un to cilvēku prasības, kuriem tos iesniedzat.

Lai racionalizētu saziņu starp klientu apkalpošanas aģentiem un klientiem, tiek izmantoti vairāki zvanu centru skriptu veidošanas risinājumi, piemēram, programmatūra, atsauces rīki un pat tādi rīki kā LiveAgent.

Youtube video:

Start your free trial today

Improve your call center customer service with LiveAgent.

Kā uzrakstīt efektīvu zvanu centra skriptu?

Nevar gaidīt, ka programmatūra paveiks visu darbu. Ja vēlaties paši izveidot zvanu centra skriptu, bieži vien to var izdarīt labāk nekā programma, taču nāksies ieguldīt daudz laika un pūļu.

Pirmais, kas jums ir nepieciešams, ir lielisks ievads. Pirmais iespaids ir svarīgs, un atkarībā no ievadvārdiem Jūs varat vai nu iegūt potenciālo klientu, vai arī zaudēt to.

Pēc tam, kad esat izveidojis labu ievadu, ir pienācis laiks izveidot struktūru mijiedarbībai ar klientiem. Tas palīdzēs Jūsu aģentiem saglabāt savu profesionalitāti neatkarīgi no situācijas un sniegs vērtīgus norādījumus par to, kas viņiem būtu jādara vai jāsaka jebkurā brīdī.

Saturam ir liela nozīme, tāpēc pārliecinieties, ka tas ir pielāgots Jūsu mērķauditorijai. Visbeidzot, jums ir jākonsultē klientu apkalpošanas pārstāvji par to, kā mijiedarboties ar potenciālo klientu. Nodrošiniet viņiem labu scenāriju, iesakiet pareizu balss toni un piedāvājiet dažus nestandarta risinājumus ārkārtas situācijām. 

Kā zvanu centra skripti uzlabo produktivitāti?

Ideāls zvanu centra skripts ir ne tikai ceļvedis Jūsu aģentiem – tas ir rīks, ar kura palīdzību viņi uzzina visu, kas viņiem jāzina par uzņēmumu.

Aģentu apmācība ir viena no būtiskākajām prasībām jebkurā zvanu centrā. Labi izstrādāts skripts palīdz samazināt apmācības laiku, kas nepieciešams, lai jaunie darbinieki varētu uzsākt darbu. Pareiza pieeja klientu apkalpošanas apmācībai ir ļoti svarīga, tāpēc daudzi uzņēmumi izvēlas tādu klientu atbalsta risinājumu kā LiveAgent.

Labi apmācīts aģents nodrošinās klientam konsekventu klientu pieredzi, kā rezultātā palielināsies apgrozījuma rādītāji. 

Kad būtu jāizmanto zvanu centra skripti?

Tikai tāpēc, ka zvanu centra skripti nodrošina fantastisku veidu, kā vadīt aģentus, tas nenozīmē, ka nebūs neparedzētu situāciju, kuras šie scenāriji neaptver. Jums pēc iespējas vairāk jāizmanto zvanu centra skripti, taču profesionāliem aģentiem ir jādod iespēja nedaudz improvizēt. 

Tas galu galā samazinās cilvēcisko kļūdu skaitu sarunā starp aģentu un klientu un racionalizēs klienta apmeklējumu.

Vēl viens lielisks veids, kā izmantot zvanu centra skriptus, ir izmantot daudzkanālu klientu pieredzes platformās, piemēram, LiveAgent. Tā nodrošina labāku veidu, kā apstrādāt klientu vaicājumus un pašus klientus.

Cik efektīvi ir zvanu centra skripti?

Zvanu centra skripti ir ļoti efektīvi, kad ir nepieciešams izskatīt klientu sūdzības. Labs scenārijs var ievērojami samazināt cilvēku kļūdu skaitu, uzlabot vispārējos kontaktus ar klientiem un samazināt laiku, kas nepieciešams, lai atrisinātu jebkuru klientu problēmu.

Tie ir īpaši efektīvi, ja tiek apvienoti ar reģistratūras programmatūras risinājumiem, piemēram, LiveAgent.

Kādam jābūt labam zvanu centra skriptam?

Galvenais ir zvanu centra skripta efektivitāte. Jums vienmēr jāizmanto vienkāršs scenārijs, lai atvieglotu darbu gan klientiem, gan aģentam. Neizmantojiet pārāk daudz tehnoloģiskā žargona, veiciniet pozitīvu toni visā skripta tekstā un izklāstiet kodolīgas un precīzas atbildes uz klientu jautājumiem. 

Ja saglabāsiet scenāriju vienkāršu, īsu un patīkamu, izveidosiet lielisku ceļvedi, kas maksimāli palielinās zvanu centra produktivitāti, uzlabos saikni starp aģentu un klientu un palielinās Jūsu apgrozījuma rādītāju.

Try LiveAgent Today

Provide an omnichannel customer experience with LiveAgent's call center software.

Frequently asked questions

Kas ir zvanu centra skriptu rakstīšana?

Zvanu centra skriptu veidošana ir process, kurā tiek izveidots skripts jeb scenārijs, pēc kura Jūsu aģenti var vadīties, sazinoties ar klientiem jebkādā veidā.

Kas ir zvanu centra skriptu programmatūra?

Zvanu centra skriptu veidošanas programmatūra ir datorprogramma, kas optimizē vai ģenerē zvanu centra skriptus. Lai gan tie ir noderīgi, tie vienmēr ir jāuztver ar zināmu rūpību, un ir nepieciešama turpmāka cilvēka mijiedarbība un pilnveidošana.

Kā uzrakstīt efektīvu zvanu centra skriptu?

Zvanu centra skripta rakstīšana patstāvīgi ir sarežģīts uzdevums, kas ietver visas informācijas sakārtošanu vienā ātrā scenārijā, lai tā būtu pārliecinoša un viegli saprotama, kā arī skaidru norādījumu sniegšanu aģentiem.

Kā zvanu centra skripti uzlabo produktivitāti?

Zvanu centra skripti tiek veidoti, lai nodrošinātu, ka saziņa starp aģentu un klientu ir racionalizēta, sniedzot aģentam lielāku pārliecību par to, ko viņš dara, tādējādi palielinot produktivitāti.

Kad būtu jāizmanto zvanu centra skripti?

Jums pēc iespējas vairāk jāizmanto zvanu centra skripti. Lai gan ir praktiski neiespējami paredzēt visas situācijas, kas var rasties, zvanu centra skripti jeb scenāriji var parādīt Jūsu aģentiem, kā risināt bieži sastopamas problēmas un apmierināt prasīgus klientus, nepasliktinot situāciju.

Cik efektīvi ir zvanu centra skripti?

Zvanu centra scenāriji var būt ļoti efektīvi, bet tikai tad, ja tie ir balstīti uz reāliem scenārijiem un ir labi uzrakstīti. Ja Jūsu zvanu centra skripts aptver visus pamatprincipus, tam ir laba satura struktūra un tas ir viegli saprotams, tas būs ļoti efektīvs.

Kādam jābūt labam zvanu centra skriptam?

Labā zvanu centra skripta scenārijā ir jābūt detalizētiem norādījumiem, kas jāievēro Jūsu aģentiem. Saturam jāsniedz aģentiem skaidras norādes par klientu mijiedarbību, problēmām, jautājumiem un citiem jautājumiem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju