Zināšanu bāze

Kas ir zināšanu bāze?

Zināšanu bāze ir daļa no palīdzības centra, kas piedāvā pašapkalpošanās saturu. Tā sniedz klientiem jūsu produktu dokumentāciju.

Zināšanu bāze var būt izdevīga gan klientiem, gan aģentiem. Klienti var šeit atrast risinājumus, pat nesazinoties ar atbalsta komandu. Aģentiem ir iespēja strādāt ar mazāk pieteikumiem, un tie redzami tieši Zināšanu bāzē.

Uzziniet vairāk par zināšanu bāzi programmā LiveAgent.

Kas ir zināšanu bāze?

Frequently asked questions

Kas ir zināšanu bāze?

Zināšanu bāze ir tiešsaistes pašapkalpošanās bibliotēka, kurā ir informācija par produktiem un pakalpojumiem, specifiskiem jautājumiem un citām ar zīmolu saistītām tēmām. Tā noder ne tikai klientiem, bet arī darbiniekiem iegūt zināšanas, kuru viņiem nav, un kuras nepieciešamas problēmas risinājumam.

Ko ietver zināšanu bāze?

Tas, ko satur zināšanu bāze, ir atkarīgs no tās mērķa. Ja tā nepieciešama uzņēmuma iekšējai lietošanai, tad tā satur informāciju par atsevišķiem Cilvēkresursu nodaļas vai juridiskā departamenta procesiem, precīzi paskaidro, kā produkts darbojas, un kā atrisināt klienta problēmu. Tā var būt arī ārējai lietošanai, un tādā gadījumā tajā būs informācija par produktiem un pakalpojumiem, kas var būt noderīga klientiem.

Kā zināšanu bāze darbojas LiveAgent?

Zināšanu bāze programmā LiveAgent ļauj izveidot kategorijas klientu portālā, pamatojoties uz jūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī klientu veidiem. Klientiem ir piekļuve saturam (rakstu, videoklipu, apmācības u. c. veidā), kas var palīdzēt risināt problēmas, kas var rasties, izmantojot jūsu uzņēmuma piedāvātos produktus vai pakalpojumus. To var pielāgot atbilstoši pieejamajām sagatavēm vai pielāgot savām vajadzībām.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju