Vienota pierakstīšanās

Kas ir vienota pieteikšanās?

Izmantojot vienotu pieteikšanos, varat izmantot vienu autorizācijas datu kopumu, lai pieteiktos divās vai vairākās lietojumprogrammās. Tas darbojas tāpat kā Google konts, kurā, izmantojot vienus un tos pašus pieteikšanās akreditācijas datus, varat piekļūt saviem e-pastiem, kalendāram, diskam un citām lietotnēm.

Vienota pieteikšanās (Single Sign-on jeb SSO) ir noderīgs elements, jo tas nodrošina labāku lietotāja pieredzi un ērtības. Izmantojot LiveAgent, klienti var izmantot SSO ar citām uz PHP balstītām tīmekļa lietojumprogrammām, piemēram, WordPress vai Magento.

Piemēram, WordPress sistēmā pēc tam, kad WordPress administrators ir pieteicies, viņš var piekļūt LiveAgent aģenta panelim tieši no administratora izvēlnes.

Frequently asked questions

Kas ir vienota pieteikšanās?

Vienota pierakstīšanās ir pakalpojums, kas nodrošina sesijas un lietotāja autentifikāciju. Ļauj lietotājam izmantot vienu pieteikšanās datu kopumu (vārdu un paroli), lai piekļūtu vairākām lietojumprogrammām. 

 

Vai vienota pieteikšanās ir droša?

Vienota pierakstīšanās samazina hakeru uzbrukuma iespējamību. Lietotājs pieslēdzas tikai vienu reizi dienā un izmanto tikai vienu akreditācijas datu kopumu.Tas uzlabo organizācijas drošību. Ja katrai lietojumprogrammai viņiem ir nepieciešama atsevišķa parole un vārds, tas nav tik droši.

 

Vai LiveAgent nodrošina vienotas pieteikšanās iespēju?

LiveAgent ir vienotas pieteikšanās iespēja ar citām uz PHP balstītām lietojumprogrammām, piemēram, WordPress vai Magento.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju