Tīkla virzītāja rādītājs (NPS)

Kas ir Tīkla virzītāja rādītājs (NPS)?

Tīkla virzītāja rādītājs ir statistiks lielums, kas parāda jūsu klienta lojalitāti. Tas parāda, cik liela iespējamība, ka klients ieteiks jūsu pakalpojumus vai produktus citiem cilvēkiem. Tas palīdz atklāt arī klientus, kuriem ir nosliece uz kurnēšanu.

Tīkla virzītāja rādītāja analīze parasti ietver virkni jautājumu, lai noteiktu jūsu klientu rīcības iemeslu, neatkarīgi no tā, vai viņi aktīvi reklamē jūsu produktus vai noklusē.

Frequently asked questions

Kas ir Tīkla virzītāja rādītājs (NPS)?

Tīkla virzītāja rādītājs (NPS) ir metrika konkrēta uzņēmuma klientu lojalitātes novērtēšanai. Tas ir alternatīvs mērījums klientu uzticībai. Pēc “Bain & Company” pētījumiem, NPS var palielināt kompānijas ienākumus.

 

Kā aprēķināt NPS?

Lai aprēķinātu NPS, atņemiet kritiķu procentu no atbalstītāju un virzītāju procenta. Piemēram, ja 50% no respondentiem bija veicinātāji un 20% bija kritiķi, NPS rezultāts ir 30%. Jo lielāks šis procents, jo labāk uzņēmumam.

 

Kā mērīt NPS LiveAgent?

Jūs varat izmērīt tīkla virzītāja rādītāja rezultātu ar LiveAgent. Kā lietotājam jums ir piekļuve visiem rīkiem, kas nepieciešami, lai veiktu aptaujas un novērtētu klientu apmierinātību. LiveAgent piedāvā integrāciju ar Nicereply. Tas ir pilnībā pielāgojams klientu apmierinātības aptaujas rīks. Tas nodrošina daudzas klientu aptauju izplatīšanas metodes.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Tīkla virzītāja rādītājs (NPS) ir metrika klientu lojalitātes novērtēšanai. Tam ir liela nozīme uzņēmuma izaugsmē un ienākumos. Aprēķina, izmantojot atbalstītāju un kritiķu procentuālo attiecību.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Organizējiet savu palīdzības dienestu nodaļās un pārvirziet pieteikumus aģentiem, kas ir vispiemērotākie, lai tos atrisinātu.

Nodaļas

LiveAgent ir produktu risinājums, kas veic uzdevumus labāk nekā tā alternatīvas, kas iepriekš tika izmantotas. Daži klienti ir palielinājuši sava uzņēmuma klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot šo risinājumu. LiveAgent ir viegli lietojams un piedāvā noderīgus atskaites līdzekļus, kas uzlabo klientu pieredzi un produktivitāti. Tas ir rentabls risinājums, kas var palīdzēt apstrādāt lielu skaitu uzdevumu un uzlabot klientu atbalstu.

Kopvērtība ir naudā izteikta vērtība vai vērtība, ko kopumā var iegūt no klienta. Kopvērtība ir ļoti spēcīgs cilvēkresursu un finansu rādītājs.

Kopvērtība

Teksts apraksta klienta vērtības svarību un efektīvu metožu izmantošanu klientu apmierinātības uzlabošanai, tādā veidā palielinot uzņēmuma nemateriālo vērtību. Ieteicams izmantot sadaļas ar atsauksmēm un ieteikumiem, lai izveidotu klientiem vērstus produktus un palielinātu lojalitātes rādītājus. E-pasta sagataves var būt noderīgas, lai uzlabotu uzņēmuma atpazīstamību un uzticamību, un tiek piedāvāts bezmaksas izmēģinājums klientu apmierinātības programmatūrai.

Apmierinātības atskaite ir uzņēmuma veidots pārskats, kas parāda, cik apmierināti klienti ir ar jūsu produktiem un pakalpojumiem. Uzziniet vairāk.

Apmierinātības atskaite

Tekstā tiek uzsvērta klientu apmierinātība un tās nozīme uzņēmējdarbībā. Tiek reklamēta klientu apmierinātības programmatūra, kas nodrošina personalizētu atbalstu visos kanālos. Ir skaidrots, ka klientu atbalstam ir svarīgs lomu uzņēmumos, kuru mērķis ir strādāt uz klientu apkalpošanas apmierinātības paaugstināšanu. Klientu apkalpošanas apmierinātību var novērtēt ar dažādām metodēm.

Nodaļas pārskats sniedz Jums detalizētu pārskatu par noteiktu nodaļu efektivitāti. Uzziniet jaudīgās atziņas.

Nodaļas pārskats

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā e-pasta un zināšanu bāzes sagataves, integrācijas un citas funkcijas. Textā ir ieteikumi par produktu iepazīstināšanu un piedāvāti e-pasta paraugi. Ienākošās pārdošanas pārstāvjiem svarīgas ir saziņas, organizatoriskās un cilvēkresursu prasmes, un uzņēmumiem var palīdzēt uzticamu klientu pieredzes programmatūra. LiveAgent piedāvā organizēt biļetes un uzraudzīt atbalsta aģentu darbu. Tāpat ir iespēja izmantot nodaļas pārskatus un API.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju