Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tiešsaistes čata istaba

Kas ir tiešsaistes čata istaba?

Tiešsaistes čata istabas vai čata kanāli apzīmē virtuālu vietu internetā, kurā lietotāji sazinās par kopīgu tēmu. Šādu istabu var izveidot draugiem, ģimenes locekļiem vai suņu mīļotājiem. Vairums čata istabas tiek izveidotas mājaslapā, un daudzās no tām ir pieejamas tīmekļa kameras.

FAQ

Kas ir tiešsaistes čata istaba?

Tiešsaistes čata istaba ir vieta saziņai internetā. Tā domāta lietotājiem, kurus interesē viena un tā pati tēma. Tā var būt telpa tuviem cilvēkiem vai arī cilvēkiem ar vienādām interesēm. Šādas čata istabas var iegult jūsu mājaslapā.

Kā izveidot tiešsaistes čata istabu?

Ir daudz iespēju, kas ļauj izveidot savu čata istabu. Šim procesam var izmantot speciāli sagatavotus rīkus, bet pats svarīgākais ir definēt savu mērķi – kāpēc vēlaties izveidot šādu čata istabu un kādus mērķus tai vajadzētu sasniegt.

Kā izveidot tiešsaistes čata istabu?

Lai izveidotu savu čata istabu, vispirms ieteicams atbildēt uz jautājumu, kādiem mērķiem tā ir nepieciešama un kāda ir tās galvenā mērķa grupa. Tehniskai istabas sagatavošanai jūs varat izmantot dažādus jau gatavus rīkus.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju