Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tehniskais atbalsts

Kas ir tehniskais atbalsts?

Tehniskais atbalsts ir palīdzība un apkalpošana cilvēkiem, kuriem rodas tehniskas problēmas un jautājumi saistībā ar elektroniskiem produktiem, datoriem, mobilajiem tālruņiem vai programmatūras produktiem. Atbalstu var sniegt, izmantojot e-pastu, tālruni vai atbalsta programmatūru, piemēram, LiveAgent. Tehniskā atbalsta komandai ir jābūt kvalificētai un ar lieliskām zināšanām, lai spētu atbildēt uz konkrētiem jautājumiem un pieprasījumiem.

Uzņēmumi saviem klientiem parasti sniedz bezmaksas tehnisko atbalstu. Labs un augstvērtīgs tehniskais atbalsts var būt liela priekšrocība uzņēmumam.

BUJ

Kas ir tehniskais atbalsts?

Tehniskais atbalsts attiecas uz pakalpojumiem, ko uzņēmumi sniedz konkrētu tehnoloģisko produktu vai pakalpojumu lietotājiem. Lielākā daļa uzņēmumu piedāvā tehnisko atbalstu to pārdotajiem pakalpojumiem vai produktiem.

 

Vai ikvienam uzņēmumam ir jāpiedāvā tehniskais atbalsts?

Ja esat uzņēmums, kas piedāvā tehnoloģiskus produktus vai pakalpojumus, ir jānodrošina tehniskais atbalsts. Tas ietekmē klientu apmierinātību, kā arī zīmola tēlu.

 

Vai var sniegt tehnisko atbalstu, izmantojot LiveAgent?

Izmantojot LiveAgent, varat piedāvāt tehnisko atbalstu. Šī programmatūra ir lieliski piemērota tehniskā atbalsta sniegšanai.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju