Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Personalizētas e-pasta atbildes

Kas ir personalizētas e-pasta atbildes?

Ja vēlaties, lai e-pasta adresē tiktu rādīts jūsu vārds, jūs varat to konfigurēt, izmantojot personalizētas e-pasta atbildes. Šī iespēja ļauj mainīt e-pasta adresi atbilstoši jūsu vajadzībām. Uzņēmuma vai nodaļas nosaukuma vietā e-pasta saņēmējs redzēs jūsu īsto vārdu

Personalizētas e-pasta atbildes parasti tiek izmantotas saziņā ar gala lietotājiem, jo tās padara saziņu draudzīgāku. Ja klienti var redzēt jūsu īsto vārdu, nevis tikai jūsu amatu, pieaug viņu uzticība jums.

BUJ

Kas ir personalizētas e-pasta atbildes?

Ja vēlaties, lai jūsu vārds tiktu rādīts e-pasta adresē, jūs varat to konfigurēt, izmantojot personalizētas e-pasta atbildes. Šī iespēja ļauj mainīt e-pasta adresi atbilstoši jūsu vajadzībām. Uzņēmuma vai nodaļas nosaukuma vietā e-pasta saņēmējs redzēs jūsu īsto vārdu.

 

Kādi ir personalizētu e-pasta atbilžu veidi?

Personalizētas e-pasta atbildes var veidot, izmantojot personisku informāciju (piemēram, vārdu vai uzvārdu), bet tās var būt saistītas arī ar konkrētām situācijām vai laiku, kad e-pasts tiek nosūtīts.

 

Vai LiveAgent ir pieejamas personalizētas e-pasta atbildes?

LiveAgent piedāvā personalizētās e-pasta atbildes. Tās ļauj nodrošināt individuālu pieeju klientam un veicina uzticību uzņēmumam.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju