Personalizētas e-pasta atbildes

Kas ir personalizētas e-pasta atbildes?

Ja vēlaties, lai e-pasta adresē tiktu rādīts jūsu vārds, jūs varat to konfigurēt, izmantojot personalizētas e-pasta atbildes. Šī iespēja ļauj mainīt e-pasta adresi atbilstoši jūsu vajadzībām. Uzņēmuma vai nodaļas nosaukuma vietā e-pasta saņēmējs redzēs jūsu īsto vārdu

Personalizētas e-pasta atbildes parasti tiek izmantotas saziņā ar gala lietotājiem, jo tās padara saziņu draudzīgāku. Ja klienti var redzēt jūsu īsto vārdu, nevis tikai jūsu amatu, pieaug viņu uzticība jums.

Frequently asked questions

Kas ir personalizētas e-pasta atbildes?

Ja vēlaties, lai jūsu vārds tiktu rādīts e-pasta adresē, jūs varat to konfigurēt, izmantojot personalizētas e-pasta atbildes. Šī iespēja ļauj mainīt e-pasta adresi atbilstoši jūsu vajadzībām. Uzņēmuma vai nodaļas nosaukuma vietā e-pasta saņēmējs redzēs jūsu īsto vārdu.

 

Kādi ir personalizētu e-pasta atbilžu veidi?

Personalizētas e-pasta atbildes var veidot, izmantojot personisku informāciju (piemēram, vārdu vai uzvārdu), bet tās var būt saistītas arī ar konkrētām situācijām vai laiku, kad e-pasts tiek nosūtīts.

 

Vai LiveAgent ir pieejamas personalizētas e-pasta atbildes?

LiveAgent piedāvā personalizētās e-pasta atbildes. Tās ļauj nodrošināt individuālu pieeju klientam un veicina uzticību uzņēmumam.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju