Dinamiskais saturs

Kas ir dinamiskais saturs?

Vietnes saturu, kas bieži mainās atbilstoši skatītāja vajadzībām, sauc par dinamisko saturu.

Ja klients Web lapā iesniedz pieprasījumu, lietojumprogramma darbojas tā, lai ekrānā izveidotais un attēlotais saturs būtu balstīts uz klienta vēlmēm. Tas palīdz klientam gūt labu pieredzi.

Visi iepriekš veiktie viena konkrēta klienta apmeklējumi var palīdzēt modificēt saturu, ko lietotājs vēlētos redzēt. Tas ļoti noder arī kā valodas atbalsta sistēma, jo saturs automātiski pārvēršas tā klienta valodā, kurš to skata.

Frequently asked questions

Kas ir dinamiskais saturs?

Dinamiskais saturs ir internets un digitālais saturs, kas mainās atkarībā no mūsu rīcībā esošajiem datiem, kā arī atkarībā no lietotāja uzvedības un vēlmēm. To var publicēt teksta, video, audio vai jauktā veidā. Uz šī pamata darbojas, piemēram, YouTube algoritmi, kas parāda materiālus atbilstoši lietotāja veiktajām izvēlēm.

Vai klienti novērtē dinamisko saturu?

Klienti augstu vērtē dinamisko saturu, jo uzskata, ka šāds saturs ir pielāgots viņu interesēm un vēlmēm, kā arī adresēts tieši viņiem. Lielākā daļa sociālo mediju strādā pēc šī principa, taču šāds saturs parādās arī tīmekļa vietnēs vai klientu apkalpošanā.

Vai varat izmantot dinamisko saturu LiveAgent?

Programmā LiveAgent varat izmantot dinamisko saturu. Tas mainās atkarībā no skatītāja vajadzībām. Klienta iepriekšējie apmeklējumi vietnē palīdz atlasīt interesējošo saturu. Tas lieliski darbojas arī kā valodas atbalsta sistēma, jo saturs pielāgojas klienta valodai, kas pārlūko vietni.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^